מפגש פורום - חזרה גנרלית

האם כולם קיבלו הוראות הגעה?

רמז דק: אשמח לקבל הדרכה. האם אחת הנהגות תוכל לאסוף את איציק לביא ממקום מרכזי כלשהוא?

yamit23

New member
למעשה - רק תמימה קבלה!

היא בקשה נורא יפה, ומגיעה מכיוון אחר, אז כבר השקעתי בה במיוחד. בתור תודה אמיתית היא פרסמה אז זה כאן בפורום, ומאז תיבת המסרים שלי התמלאה בהודעות נאצה של כל מי שחושב שרק הוא לא קיבל, חצי מהם מאיימים לא להגיע למפגש, לאחר שנפגעו מהתנהגותי הנלוזה. באמת תודה תמימה שסבכת אותי ככה
מאז היו ימים לחוצים ועמוסים, תכננתי לשלוח אתמול, אך במפתיע הייתי צריכה "לקפוץ" למרכז ולא הספקתי. בשעות הקרובות אדאג לזה, ואשלח לכולכם הוראות הגעה מסודרות, כולל מפה וטלפון למקרה הצורך. אז
לכל המקופחים לכאורה, ואם כל זה לא ישתלם לי אח"כ, כמו אור - לא בררנית, אבל שזה יהיה גם במגע, גם לנפש וגם דרך האף (ניחוחות) הפה (טעמים) והבטן (השבעה)
ממתינה לפגוש אתכם.

yamit23

New member
עכשיו ../images/Emo45.gif

זה עתה הפצתי מסרים לכל מי שידעתי / זכרתי שהוא צפוי להגיע למפגש. אם מישהו לא קיבל / שאלות נוספות - כתבו לי מסר. הערה חשובה - עד הלילה לא אהיה ליד מחשב, אז אל תצפו לתגובה. לכל מחפשי הטרמפים - אפשרויות תחברוה ציבורית: אפשר להגיע ברכבת לעכו, ומשם אוטובוס / מונית שירות (יש מתחנת הרכבת) לכרמיאל, ונארגן איסוף מסודר מכרמיאל לכל המעוניינים. מי שרוצה להעזר באופציה הזו - אנא הודיעו לי על כך במסר גם כן (או אישית, גם אתם קיבלתם את הוראות ההגעה, יש שם מס' נייד), כדי שנוכל להתארגן. להתראות בינתיים, הולכת לקרצף לקראתכם

אם ב-11, אז יש סיכוי

למרות שאם אגיע זה יהיה לזמן קצר... (ב 17:00 צריכה כבר להיות בקיסריה...) אשמח לקבל מסר אישי עם הדרכה/ מפת הגעה למקום...טלפון להדרכה במקרה של "ברבורים" (לא אלה בעלי הכנף...אלא אלה שגורמים לך ללכת לאיבוד...) כמו שהבטחתי(...הבטחות תמיד מקיימים...) אם אגיע אביא עוגת שוקולד (לטאו
ולכולם) עכשיו מחכה ל"הוראות"... להתראות... תמי

0 אור 0

New member
סיכום ביניים השעה והתוכנית

בינתיים נראה שחוץ משרון יש הסכמה בשתיקה (או ברעש) לשעה 11. שרון, יש סיכוי שתזיזי את הסדנה ותגיעי ? בכל זאת ערב שבת, צריך לסיים מקסימום ב 3 -4 התוכנית המשוערת נראית כך: פגישה, חיבוקים ונישוקים אם מישהו מתנדב להדריך קצת פעילות לשחרור אחרי הנהיגה יכול להיות נפלא - אני בשמחה אעשה קצת יוגה, אבל לא ממש יודעת להדריך אחרים. סיפור על המקום שבו אנו נפגשים - ימית הכנות לטיפול + הדגמה - סיבוב חופשי בין המתנדבים לספר משחקי מח - מאיה (מה משך הפעילות?) החלפת טיפולים (אני זקוקה לטיפול 10000 - מישהו מתנדב?) --- נראה מעניין, מגוון ואפילו צריך לשמור שלא יהיה ארוך מדי

freearth10

New member
אני מתנדבת!

לאחר שלא פעם נכנסתי בך ברברס, הגיע הזמן לתקן ולשפץ
הפעילות שאני אעביר היא לא ממש מפרקת, אבל בהחלט מבוססת על קצת דיבורים ויותר פעילות גופנית, אז נראה לי שאם לא ימצא מי שיעביר פעילות לשחרור ניתן למשחקי המוח לעשות. הפעילות אורכת כשעה, שעה וחצי.

0 אור 0

New member
סיכום ביניים לאוכל - על הפנים!

איפה המעדנים הידועים של הפורום???? עד כה ברור שתהיה עוגת חלבה וכנראה גם עוגת שוקולד ושוקולדים מגוונים (לטאו ?!?!) יהיה תה עשבים אבל בינתיים לא רואים את התכל'ס ... נא להתנדב בהמוניכם. אני כרגע לא יודעת מה מסתדר לי - אני עושה את הקניות ביום שישי ובישולים לא נראה לי לסחוב מהבוקר עד הגליל. אז נראה לי שאני אביא קצת פירות ופרי יבש.

../images/Emo46.gifאני לא מביאה שוקולד

אולי קצת לטאו. לפחות יש אדם אחד שיודע להעריך שוקולד איכותי ולא אומר כל הזמן שהארגנטינאי יותר טוב. צריכה לחשוב על מה להביא, וממליצה לסדר לאיציק טרמפ כי הוא מכין אחלה טחינה. אה, ואור, אני לא אזכיר שבמפגש הקודם הבטחת שאם רוצים להנות ממטעמי מטבחו של האיש שאיתך, צריך לעשות מפגש בשישי. למה את חושבת דחפתי לכיוון הזה מלכתחילה?

0 אור 0

New member
בפעם הבאה אולי

שאלתי אותו מה הצ'אנס שיארגן משהו ביום חמישי בערב וכרגע לא נראה שיש סיכוי . זה לא שיש זמן לקום ביום שישי ולקמבן פשטידת ירקות ואז לצאת בנחת - אני צריכה לצאת לפני 8 בבוקר . ד"א יום שישי זה לא קשור אליו, אלא לאופציה שאני אוכל להגיע, בלי להסתבך עם לקחת יום חופש מהעבודה או לנהוג בלילה שזה די קשה לי כי אני לא ממש רואה משהו.

צריכה לחשוב על משהו

רציתי להכין, אבל אין לי כאן מטבח משלי, אז אראה מה אוכל לארגן, גם בהתאם למה שאחרים מביאים. אה, וגם אני מזמינה טיפול. בצרפת יש בקושי מטפלים.

0 אור 0

New member
זה היה תרגיל במניפולציות

להחזיר את הלחץ למי שמלחיץ ... ונראה לי שמסתמן אופי רצוי לחלק הטיפולי של המפגש: המנהלים ישכבו על המחצלות ויקבלו טיפולים מכל השאר. הולך?? וזה מזכיר לי משהו מאד כיפי שהיינו עושים בקורסי עיסוי: היינו משכיבים מישהו באמצע וכולם מטפלים בו ביחד מכל הכיוונים - ממש נירוונה.

טרמפ, טחינה ותה צמחים

אם הייתי מוצא טרמפ הייתי מביא טחינה מצויינת ותה צמחים. אם לא יהיה טרמפ, אז המשפחה שלי תהנה מהטחינה והתה ואתם תהנו לכם במפגש. שנה טובה ממני לכולם

טאוֹ

New member
ציטוט מהחתימה: "טוב מביא יותר טוב"

תהיה בחור טוב, תבוא ותביא את הטחינה המצויינת... אגב, ברכה מקסימה (עם אחלה שיר). גידלת רעמת שיער מרשימה מאד מאז המפגש הקודם.

0 אור 0

New member
צריך לבדוק אם הרחובותים נוסעים דרך

המרכז. אני חותכת דרך כביש 6 - הכניסה לתל אביב מאריכה לי את הדרך בשעתיים. אבל אם יש לך אפשרות לצאת מהמרכז (רכבת?) להתחברות למקום שאפשר לקפוץ החוצה, לאסוף אותך ולחזור - אז בכיף

למעלה