הפורום קם לתחייה!D:

tamaguchi girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהפורום קם לתחייה!D:../images/Emo47.gif

אחרי תקופה שבה הפורום היה בניהול זמני, ואח"כ ננעל, הוא קם לתחיה!D: אני כחולה בפורום (ווא
) ועדיין לא הספקתי להיכנס לכל האפשרויות שלי ולעדכן אותן, אבל לאט לאט אני אעדכן הכל ואני מקווה באמת שהפורום יחזור להיות פעיל ותוסס בדיוק כמו פעם
כל מי שרואה את זה, ובקשר עם בנות ובנים שהיו בפורום בעבר- תעדכנו אותם שהפורום חזר לפעילות, וכמובן זה תקף גם לגבי חדשים וחדשות שבעסקי הדוליז (או בעסקי הנוסטלגיה של הפורום
). במהלך השבועות הקרובים אני אעדכן נושאים חדשים של פינות ותחרויות, ובינתיים כל אחת יכולה לפתוח שדח"ם, שעוו"ה, אוף ושרשורי הפעלות (כמו דמב"ו, דלדל"צ, שאלונים שונים וכו') לפי הצורך ובגבול הטעם הטוב (; אנג'וי

sumsoom of love

New member
ושכחתי לאחל לך

ב-ה-צ-ל-ח-ה-!D: ואני מקווה שנצליח ל"הקים לתחייה" את הפורום ולהחזיר אותו למצב שהוא היה מלפני כמה שנים=]

tamaguchi girl

New member
באמת שלא ../images/Emo2.gif

חוצמזה מומלץ לחפור כאן כרגע, כי הפורום זקוק נואשות לפעילות P:"

grobear

New member
יא!

מזל טוב על הניהול, נקווה שהפורום האמת יצליח לחזור לימי גדולתו
בהצלחה לך ולכולן

../images/Emo97.gifהיי רווית ^^"

מישהי כאן זוכרת אותי?
בהצלחה לכולכן יקירותיי
מי ייתן והפורום יחזור להיות חי ומשגשג כפי שאני זוכרת אותו

tamaguchi girl

New member
תודה רבה D:

אגב, את רוצה להמשיך עם התחרות שקצת נעצרה בגלל שהפורום לא היה פעיל?
אם כן, אפשר לדחות את הדד ליין לסוף אוגוסט ולקיים את התחרות :]

Org289

New member
אמ... אפשר פירוט לגבי כל הראשי תיבות שכתבת?

אני חדשה בפורום (אור, 14 וחצי, מרכז) ולא ממש הבנתי את כל הראשי תיבות שכתבת.. אפשר הסבר?

tamaguchi girl

New member
ברוכה הבאה קודם כל../images/Emo140.gif וכמובן שכן :]

שדח"ם- שרשור דוליז חדשות מסודר שעו"ה- שרשור עזרה ובקשות הדדי דלדל"צ- דולי לצביעה דמב"ו- דולי מבייס ופלטות השדח"ם והשעו"ה בדר"כ נפתחים ע"י המנהלת (אניP:) כל שלושה ימים (כשהשרשור מפסיק לקפוץ), אבל בעקבות המצב כרגע שבו הפורום רק חזר לפעול ואני עדיין עובדת כל אחת יכולה לפתוח את השרשורים הנ"ל. דלדל"צ ודמב"ו זה פינות בפורום שעל כל פינה אחראית אחת מהבנות הפעילות בפורום, אבל כרגע אין אחראיות ואין פינות פעילות ולכן כל אחת יכולה לפתוח שרשור לפי הצורך, עד שאני אפתח שרשור מסודר של הפינות וכל מי שתרצה להיות אחראית על אחת תוכל להציע את עצמה. אני ממליצה לך לקרוא את המדריך לחדשה כדי להבין מה הולך פה ולהיכנס לעניינים :) http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=338&msgid=39258403

Org289

New member
ואוו תודה רבה...

את מנהלת ממש טובה.. בדרך כלל המנכלות (בפרומים אחרים) לא היו מפרטות ככה (אם הן היו עונות בכלל..) בקיצור.. ממש תודה!

למעלה