שרשור שירותי בר

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שרשור שירותי בר ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בר אקטיבי
פסיבי
כלום
עם מי סגרתם (אם בכלל)
המלצות ומחירים
שרשרו בהמוניכם

ליילה

New member
בגלל שבמקום שלנו אין בכלל בר

לא בסיסי, לא תוצרת הארץ ולא כלום, לקחנו בר מזיגה קודם כל, תוצרת חוץ, כי זה דבר שהוא חשוב לנו, והוספנו על זה בר אקטיבי. לקחנו את חברת שוTים, ואנחנו מאוד מרוצים, יחס אדיב ונעים, מחירים טובים, והרבה ייעוץ שחסך לנו הרבה כסף, כמו למשל איפה אפשר לקנות יותר בזול דברים ולהביא לבר, ומה כדאי ולא כדאי להוסיף.

Zlusik

New member
הבר שלנו

הקייטרינג נותן לנו בר מזיגה בסיסי תוצרת הארץ אותו אנחנו משדרגים עם השתיה תוצרת חוץ שאנו קונים בעצמנו. יש לי אפשרות להוסיף בר אקטיבי בסכום באמת לא גבוה, משהו כמו 1500 ש"ח, אבל עוד לא החלטנו, במיוחד שלא ראינו אותם בפעולה.יש לנו בחירה בין שני ברים שעובדים עם המקום. חוץ מזה, אצלנו נהוג בכל מקרה לשים בקבוק וודקא טובה תוצרת חוץ על כל שולחן וגם שני סוגי יין על כל שולחן, כך שבר אקטיבי על רקע זה נראה קצת מיותר. מה דעתכם?

DD23

New member
גו' בר ../images/Emo48.gif

אנחנו מקבלים כחלק מהעיסקת הגן + קייטרינג שלנו את גו' בר, שממה שביררתי הם מאוד מקצוענים. בכל מקרה הם בר אקטיבי פאסיבי ז"א נכנסים לרחבת הריקודים עם אלכוהול ושתיה קלה (שייקים טיבעיים, ארקיטים וכו') ויוצאים ממנה, ז"א לא נשארים לרקוד, להרקיד ולהשקות בכוח. האמת היא שאם לא היינו מקבלים בר אקטיבי כחלק מהדיל אני לא בטוחה שהיינו מחליטים לקחת בר אקטיבי, כי אני ממש לא אוהבת את עיניין הרקדניות ודחיפת אלכוהול לפיות הרוקדים בכוח. מכיוון שגו' בר עובדים אחרת הם התאימו לנו. בכל מקרה זו כאמור רק דעתי.

ליילה

New member
אני חושבת שיש איזה טעות בהגדרות

בר אקטיבי לא אומר מיד רקדניות ולדחוף משקאות. יש שני סוגי בר - בר מזיגה (או כמו שקוראים לו פסיבי) שזה אומר המבנה של הבר, הבקבוקים והברמנים, ורק מי שנגש לבר ומבקש משקה מקבל. בר אקטיבי - שמעבר למעמד והבקבוקים, יש גם מלצרים שמוציאים משקאות מחוץ לבר, בדרך כלל לרחבת הריקודים, כדי שהאורחים שרוצים לשתות לא יצטרכו לגשת כל חמש דקות לבר, וגם עושים באופן אקטיבי משקאות שונים כמו קוקטיילים או שייקים, ולא רק ממלאים בקשות של כל אחד שמגיע לבר... כל הרקדניות, המבחנות, רובי המים המלאים וודקה, ועגלת הטקילות להקפצה, כל אלו הן רק תוספות לא הכרחיות. אנחנו למשל גם לא לקחנו אותן...

מאיהק

New member
ג'ו בר

הם היו הבר בחתונה שלנו והיו מעוליםםםםםםםם ג לצעירים עם יציאות מאוד "דיסקטיות" וגם למבוגרים עם ידע ומיקצועיות מדהימה.

Blue Rose

New member
שנדי בר

מכפר סבא מחיר מעולה (ובדקתי הרבה) תוצרת הארץ, אפשר להוסיף חיזוק. עושים אקטיבי או פאסיבי לפי דרישות הלקוח (אפשר כמובן גם קומבינציות). אנשים טובים, שהולכים לקראת הלקוחות.

jinjit

New member
NEO- שאול כספי..

היתרון- הבר האקטיבי עדין.. אנחנו לא אוהבים את ההילולה סביב האבטיח הממולא במשקה לא מזוה... מספקי טקילות.. כמו כן הוא נותן אך ורק בר תוצרת חוץ, לא מתקרב לתוצרת הארץ..

pomelit

New member
../images/Emo32.gif איזה קטע ../images/Emo6.gif

קראתי את הכותרת של ההודעה שלך פעמיים, ורק אחר כך הבנתי שזה השם של הבנאדם. כל הזמן חשבתי שאת מזהירה שזה שאול (sheol = hell) כספי (money) טוב -אני פיוטית כשאני קוראת הודעות כנראה

מצטרפת להמלצה על שנדי בר

נם יהיו בחתונה שלנו ובינתיים הם היו נפלאים. ממש באו לקראתנו במיוחד אחרי ששמעו איפה אנחנו מתחתנים הם יצאו ממש לארג'ים אבל ממש.

כתומית10

New member
ראינו אתמול את שנדי בר

מכינים יופי של דברים מיוחדים - פונצ'ים, שייקים, קרמבואים ממוס שוקולד, שיפודי פירות עם סוכריות גומי, תותים בקצפת ... אחלה. רק מה ? נראה לי שהם קצת "צבעוניים מדי" בשבילנו, אם אתם מבינים למה אני מתכוונת. כלומר - יש להם הרבה שטיקים והם יוצרים מעין אוירה "פורימית" .... אבל אני מחפשת משהו יותר סולידי.

Blue Rose

New member
שנדי בר...

גם אנחנו ראינו אותם בארוע כזה... צעיף הנוצות הורוד פשוט לא היה לטעמי. אבל דיברנו עם ליאור, מנהל הבר- הנחמד- והוא אמר שאין בעיה להיות "רגועים" יותר. בהסכם איתם אמרנו בדיוק מה שאנחנו מבקשים מהשרות שלהם, ואני לא מאמינה שתהיה כל בעיה. בד"כ כשהם עושים ארוע "צבעוני" מאוד - הם הבר האקטיבי כשיש כבר בר פאסיבי, ואז בשביל זה בדיוק לוקחים אותם. אבל הם מתאימים את עצמם לתנאים וללקוחות. מה שעוד רציתי להוסיף זה שבאתי לטעימות עם מומחית האלכוהול המשפחתית (אחת שלמדה על זה וגם אוהבת לטעום) והיא אמרה שהשתיה שהם מגישים היא בסטנדרטים גבוהים מאוד בהתחשב בכך שזה תוצרת הארץ. אני כאחת שלא מתקרבת בד"כ לבר- אפילו טעמתי שייקים לא אלכוהוליים , שבתור שייקים על בסיס מים היו טעימים מאוד. בחתונה שלנו הם יהיו על בסיס חלב או שמנת- ואז הם יהיו הרבה יותר טעימים. אני באמת ממליצה... בהצלחה! רוזי!

כתומית10

New member
היי רוזי, שמחתי לשמוע את התגובה

כי באמת צעיפי הנוצות הצבעוניים כמעט הבריחו אותי מהמקום ... גם אני אהבתי את השתייה שלהם - ממש ממש טעים. אצלנו בגן יש באמת בר סולידי שמגיע עם הקייטרינג, אז כל הרעיון זה באמת שדרוג עם הבר האקטיבי. ליאור מקסים, נכון ? קבענו להיפגש איתו בשבוע הבא ... אני אנסה לדבר איתו על משהו יותר רגוע ופחות "צבעוני". תודה

keren1877

New member
מישהי שמעה על רומי'ס בראשל"צ?

"גילינו" אותם פתאום והם נשמעים די טוב... יש להם גם בר אקטיבי וגם פסיבי- ובקיצור הכל מהכל, והשתיה תוצרת חוץ..

14042003

New member
אני לא מכירה אבל המנהל בר נשמע אחלה

הוא נכנס הרבה לפורום מתחתנים..ועוזר לזוגות עם כל מיני שאלות באופן מאוד אוביקטיבי..לא בשביל להציע את עצמו..אלא איפה לקנות משקאות לבד..איזה..מה כדי..מחירים וכדומה...אם הייתי צריכה הייתי בודקת איתם...(אני פשוט עם הבר של הקיטרינג - שישקו)

למעלה