רשימת מסיבות של מחר

l u l l y

New member
מי שיוצא לת"א תזהרו מפריצות!!!

בכל איזורי המועדונים ואני מדברת על האיזורים של הנמל(TLV,MOVE) ושל רח' הצפירה וריב"ל האזור של ה- DOME, SELF,VOX תזהרו שני האיזורים האלו נהיו ממש מפחידים כל הזמן פורצים שם מכוניות לי ולעוד 6 מכוניות בשבת האחרונה פרצו לרכב בחניון של נמל ת"א. הפורצים המניאקים האלו פשוט שוברים את החלון וגונבים תיקים. לחברה שלי שבועיים קודם שברו את המנעול של תא המטען וגנבו לה את התיק והמעיל.. בקיצור אל תשאירו תיקים ומעילים באוטו זה מושך את העיניים של החראות האלו.. חוץ מזה שיהייה לכולם בילוי מהנה.. שנה טובה וכמובן שבת שלום!!!!

דנטל

New member
איזה מניאקים ../images/Emo46.gif

בשבוע שעבר שברו חלון לשני ידידים שלי. בכלל לא היה מה לגנוב. את הטייפ כבר גנבו להם לפני כמה חודשים, כך שלא היה כלום באוטו.

mdiamant

New member
מישהו יכול להמליץ על מקום לבלות בסי

מישהו יכול להמליץ על מקום טוב לבלות בו סילבסטר לזוג, באיזור חיפה? תודה

4maya

New member
סילבסטר בגני התערוכה ../images/Emo70.gif

לכל המייחצנים למיניהם - נא להפסיק לבלבל את המוח: Infected Mushroom לא יהיו בשום מסיבה. הם לא בארץ !

דנטל

New member
באחת המסיבות

שנמצאת בקישור שנמצא בהודעה שיש לי בשרשור הזה. אם יש לך רכב ומקום ל- 3 בנות ללא רכב שצריכות להגיע למסיבת אלכוהול חופשי ביקום - פליזזזזזזזזזזזז, אנחנו צריכות טרמפ. כלומר, יש לנו איך להגיע לשם, אבל עוד אין לנו איך לחזור.

דנטל

New member
הפחדת אותי עכשיו

אתה מכיר אותי במקרה? כי בפעם שעברה שהיתה מסיבה שם, הגעתי בניידת. ספוקי

Mordy GT

New member
הצעות לבילוי רומנטי לסילבסטר

ברור שזה יהיה מסעדה.. אבל אני צריך מקום ספציפי באיזור המרכז(ת"א הרצליה) בצירוף טלפון יהיה מצויין מקום רומנטי ולא מפוצץ במחירים שנינו חיילים...

missmith

New member
ווקשה!

אני מציעה, לכו לנמל ת"א הישן (ליד מתחם הTLV) יש שם ים של מסעדות, חלקן יקרות, חלקן פחות. אסור לי לנקוב כאן בשמות כי אני אעשה פרסומת,אבל דבר אליי במסרים, ואני אשתדל לתת לך. מה שכן תדאג גם להזמין מקום מראש כי היי זה סילבסטר ועוד ליד מקום בילוי מרכזי בעיר אז תדאג לעצמך. חג שמח! תהנו.. שמע, יש גם אלטרנטיבה.. במקום שתבלו כמו כולם, תצאו, תשתכרו ותקפאו מקור (4 מעלות צלסיוס ליתר דיוק): אישית אני ממליצה לך להכין לה ארוחה אינטימית שווה בבית. ועם זה שכולם יוצאים, (אבא אמא סבא סבתא קישטה!) יהיה לכם ערב שלם להעביר ביחד, בלי שתוציאו יותר מדי, וגם זו מחווה הרבה יותר רומנטית, מלראות אותך מתמסטל. כל מה שאתה צריך זה קצת בשר, קצת פסטה, מיץ ענבים (אהם במקום היין כמובן! למי יש כסף??) לבוש מינימלי ונשיקה גדולה בחצות. היא תמות על זה!

למעלה