סיכום שבועי

עוננננננההההה../images/Emo97.gif

ח"ח לכולם..
ולא להפסיק לכתוב אה??
הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": שעלק "מנהיג" (שי) עף הביתה...
האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? כולם
במשימה: "להיות ונסה"
האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? צבר ושפרה על הריב "המאולץ" נגד יוסי... ועל המרגלית שהם הוציאו מהפה: " שאריות אדם" נגד יוסי ועינב.
מי אתם רוצים שיודח השבוע באח הגדול? רנין שפרה או צבר
מי לא הייתם רוצים שיועמד להדחה? עייייני
משהו טוב שקרה לך השבוע: חברה טובה שלי ילדה
וראיתי את התינוקת במצלמה
משהו רע שקרה לך השבוע: הבעל שרצח את אישתו וילדיו - מקרה שזיעזע אותי
משהו מפדח שקרה לך השבוע:
סרט השבוע: "החברה של החבר הכי טוב שלי"
סדרת השבוע:
מאכל השבוע: על האש
ציטוט השבוע: עינב ללאון: "אתה יודע מה אתה מזכיר לי, אתה כמו גבר שבוגד באישתו ובא לישון איתה בלילה..."
תמונת השבוע: יוסי מחופש לונסה
משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: שיהיה טוב....

samatit

New member
תשובות:

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": שי עף מהבית האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה: צבר: "אני לא מבין את השפה שלו, מבחינתי הוא מדבר "יוסית"" האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה: שפרה, כרגיל- נחשה, איך שיש בבית חרחורים וריבים ומתח היא רק מחייכת, קשה שלא לראות את זה. מי אתם רוצים שיודח השבוע באח הגדול: גברת סבתא יכנה. מי לא הייתם רוצים שיועמד להדחה: יוסי. משהו טוב שקרה לך השבוע: לא היה כזה. משהו רע שקרה לך השבוע: ידיד נהרג בהתרסקות מטוס. משהו מפדח שקרה לך השבוע: לא שזכור לי כזה. סרט השבוע: לא צופה. סדרת השבוע: לא צופה. מאכל השבוע: אוכלת, אבל לא משהו מיוחד. ציטוט השבוע: - תמונת השבוע:- משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: שפרה/רנין עפות על טיל מבית האח הגדול.

u r a n i a

New member
יאללה עונה ../images/Emo96.gif

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול":
שי מודח (אני חייבת להוסיף שבלי קשר לזה משתתפת בצערו) האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה?
מהמעט שראיתי - יוסי בתחפושות: "חליפת החלל", "ונסיה"
(מוסיפה): הקטע שהכי הצחיק אותי: שני קטעים - 1. משימת ההתחשמלות - הרג אותי מצחוק לראות גם את התלבושות של כל אחד וגם איך שהם קפצו, צרחו וצחקו בזמן ההתחשמלות - במיוחד תוך כדי שיחה עם האח הגדול
2. משימת "ונסה" - ראיתי רק בסוף, הם כנראה כבר היו עייפים אבל בכל זאת מצחיקים (לאון נראה ממש מרוצה
) האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? שפרה שפרה ושפרה. מכאשפה-יאכנה
+
המסרגות האלה שלה ממש מלחיצות.. מי אתם רוצים שיודח השבוע באח הגדול? שפרה או צבר
מי לא הייתם רוצים שיועמד להדחה? איתי
(ליוסי ועינב אני לא דואגת בשלב זה
) שבוע הבא: מחכה לראות מי יהיו הדיירים החדשים
מקוה שיהיה מעניין ושלא יביאו לנו שי או שפרה חדשים...

למעלה