הודעה מצערת

Big Gun

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה מצערת ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הנני מודיע בזה על מותו ללא עת של פורום "תמונות מצחיקות" תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים. ההלויה היתה לפני חודש.

עצוב עצוב....

אני זוכרת שהוא עוד היה בחיתוליו...מהלך לו בשקט עם חיוך מתנוסס על פניו...וכל העוברים ושבים נדבקו בחיידק הצחוק וצחקו יחד איתו... מותו בטרם עת הוא אבדה כבדה מנשוא של פורום שעזר לכל הנכנסים אליו! יהי זכרו ברוך!

Big Gun

New member
העתק מכתב שנשלח למנהלת הפורומים

השם פורום "תמונות מצחיקות"פירושו לכל בר דעת שיהיו בו אכן תמונות מצחיקת שיצחיקו אותי. זה מספר חודשים הפורום הנ"ל הפך לפורום כבקשתך. נכנסים לפורום כל מיני בני ינוקא ומבקשים תמונות של:פיות,מלאכיות,מלאכים,חתולים, בלבים,צבאים דמעות ועוד כהנה וכהנה. מיד נזעקים לעזרתם בני ינוקא אחרים ומשרשרים שרשורים ארוכים של בעל התיים המבוקש. נוצר מצב שהפורום איבד כל משמעות לגבי אלה שרוצים לראות תמונות מצחיקות ולצחוק!!!!!! אני מבקש את התערבותך ולאסור אל הבקשות המשונות של כל מינ בני ינוקא. הם יכולים להשתמש במנוע חיפוש שם הם ימצאו את מבוקשם בשפע. ב-"גוגל" למשל יש אפשרות לבקש תמונות בלבד בלי הכתבות מדוע שהם לא ישתמשו באופציה הזאת??? בברכה Big Gun

למעלה