חדש

b o t t e n

New member
../images/Emo6.gif

ולא הבנתי אז זה: "כך שגם הניק שלי לא בדיוק נכון אבל זוכרת את השרשור ההוא? אני קוראת את השם שלה ככה וככה רשמתי"

polegra

New member
אלמנטרי ווטסון!

בשרשור העוף טוב שאמרתי שהנכון זה בינמבה אבל שנים אני אומרת בימבה וזה מה שמשנה לי אז אותו הדבר פולגרה היא דמות מספר....ואני מעוות את השם כשאני קוראת אותו 810 ספרים ואני עדיין מעוותת אותו ובכלל לא בדקתי איך כותבים אותו באנגלית אבל שנים שאני מעוות וזה מה שיש! הבנו את זה? טלי

אויש - כבר מתקנת

כנראה לא קישרתי טוב..מנסה שוב להלן ולשאלתה של פלורה, אצלי גם בסדר, אבל לא תמיד היה כך, זה לא ענין של מה בכך... אצלי היה סימפטום קבוע של חוסר חשק לשנה אחרי כל לידה. היום הקטן כבר בן רבע לשש ויש זמן להקדיש גם לעצמי. שמעתן את ההמלצה האחרונה: אורגזמה אחת לשבוע, כמתכון להרגשה טובה ושיפור היחסים..שנעשה רגע סקר 'כמה אורגזמות בשבוע/חודש אתן חוות?' - אני ממש סקרנית..אפתח גם שרשור דומה בקומונה..תודה אז מיד עונה ראשונה: 2 בשבוע (ממש לא צריך לפרט איך...)

לילי73

New member
למכירה חיטולי פמפרס סגול

חבילה במידה 4+ ב45 ש"ח. קניתי ככה בתקווה להחליף את המידה אבל אין להסיג יותר מידה 5. אם יש למשהו מידה 5 אני אשמח. אני מפ"ת . בסוף השבוע הזה נהיה באשדוד

כן יש לי המלצה על נגר מעולהההההה

שעשה לנו את המטבח המהמם שלנו... אבי יום טוב הוא עובד בכל הארץ - 054-7521714 יפעת

Honey Annie

New member
פנל מטבחים באשדוד

באשדוד. תקבעי שם עם איילת - היא נפלאה. תבואי מוכנה עם שרטוט של המטבח ורשימת כל הצרכים שלך במטבח. המחירים מעולים והשרות נפלא. האיכות נהדרת.

hila218

New member
הנגר שעשה לנו את המטבח

מנס ציונה והוא יגיע לאשדוד נראה לי, הוא מעולה מומלץ בחום!!!שלחי לי מסר אני יתן לך תטלפון.

למעלה