חדש

b o t t e n

New member
מה שמוכיח שגם שוטרים יכולים להיות פראיירים.

לי פעם דפקה בדלת מישהי רעבה כשהצעתי אוכל היא נהייתה צימחונית

../images/Emo42.gifעזרה לפני נסיעה לאילת../images/Emo42.gif

שבוע הבא אנחנו נוסעים לאילת ראשון עד חמישי, ומשום מה ככל שהם גדלים יותר קשה לי להכין להם תיקים (ואני לא מדברת על עצמי שזה סיפור בפני עצמו...) אז בגלל שמזג האוויר די לא ברור אני צריכה לקחת הכל מהכל... אז מה וכמה לוקחים לילד בן שנה וחמישה חודשים וילדה בת 4 וקצת???? אה, ואנחנו נוסעים עם האוטו ככה שהמקום די מוגבל בהתחשב בעובדה שצריך גם את העגלה שלו.... מבאס שאי אפשר להביא איתנו את התלת אופן שלו, הוא ממש אוהב אותו.... אז עזרה בבקשה !!!! (לפני שאני מתחרפנת....
) רגעעעעע, אם כבר.... פעילויות באילת לילדים?

טלטוש

New member
בגדים של ילדים לא תופסים הרבה מקום

אני לא אשת בשורות, בדרך כלל מאריזת בגדים אני ממש לא מתרגשת. גיליתי שבחו"ל ובנופשים לא משנה כמה אני אורזת תמיד אני לובשת את אותו זוג מכנסיים פעמיים ושלוש כי דווקא עליהם הכי בא לי. כך שאני יכולה להסתפק במעט מאוד בגדים. כנ"ל לגבי נעליים זוג סנדלים זוג נעלי ספורט ונגמר הסיפור. לגבי הילדים: הם מלכלכים את הבגדים ולכן צריך גם להחליף להם אותם: הייתי לוקחת לפי מספר הימים - מכנסיים קצרים, מכנסיים ארוכים לערב ולמקרה של יום "קריר". חולצות קצרות וחולצות ארוכות לפי מספר ימי השהיה וארבעה סווטשרטים ללבוש מלמעלה שוב אם יהיה קריר. לא יקרה כלום, אם אותו הסווטשרט ילבש פעמיים רצוף בלי כביסה אם הוא נקי. את התלת אופן אל תקחי, יש גבול, את נוספת סך הכל לנופש, לא עוברת דירה.

חמודבה

New member
אני הייתי לוקחת

קצת מזה וקצת מזה... הבנתי ששבוע הבא אמור להתקרר קצת, לא? מקסימום עושים עוד שקית עם בגדים לילדים ותוקעים איפשהו במושב האחורי או הקדמי (לא צריך תיק שלם בשביל זה). פעילויות עם ילדים: ריף הדולפינים, המצפה התת ימי, במלונות בדר"כ יש ג'ימבורי, אם יהיה אפשר להכנס למים אז זה הבילוי האולטימטיבי מבחינתם בדר"כ

ahjrur

New member
פעילות באילת

ג'ימבורי מגניב שפתחו ליד מלון קראון פלאזה פתוח אחה"צ מצפה תת ימי גן חיות באילות חי בר יטבתה-המרכז טורפים חביב אבל דורש השקעה (נסיעה) הייתי מנסה לשלב בדרך או מוותרת חופים: הדקל יש שם גם ג'ימבורי על החוף לילדים חוף אלמוג (לא השמורה) יש מסעדה נחמדה ומקום לשבת עם הילדים ומועדון צלילה שאפשר להשכיר שנורקלים ומסכות פארק אופירה יש שם כר דשא נחמד שהילדים אוהבים לרוץ עיר המלכים יותר בשביל הגדולה יקר אבל נחמד ריף הדולפינים הייתי מנסה דווקא בלי ילדים לסתלבט על המים אם יש ביביסייטר נראה לי יקר בשביל סתם חוף למרות הדולפינים הטיילת השתפרה מאד אם אני אחשוב על עוד משהו אני ארשום

יהיה לנו בייביסיטר ללילה אחד

מה יש בריף שכדאי ללכת בלי ילדים? חשבנו לעשות אולי איזה שיט... אבל אני מפחדת שנהיה תקועים עם 2 ילדים קטנים שלא ממש יאהבו את הרעיון
מצפה תת ימי באמת חשבנו ללכת

ahjrur

New member
סתלבט על המים

אני מקווה שהקישור יעבוד אם לא זה פשוט מקום להירגע בברכות מים מחוממות ועושים טיפולי מסאג במים וי יין ופירות . אנחנו משתדלים ללכת לשם שאפשר (למרות שמאז הילד השני לא יצא... ) נחמד שם מאד לדעתי.

oramor

New member
בית קפה/מסעדה לילדים

שלום לכולם הבנות המקסימות שלי חודש הבא בנות 3 וגם באותו חודש הבן שלי בן 7 . אני רוצה לחגוג את יום ההולדת במסעדה או בית קפה עם בני המשפחה אבל חשוב שזה יהיה מסעדה שהילדים יוכלו לקום ולשחק ולהיות חופשים הרי אנחנו חוגגים להם.אני לא רוצה בית קפה/מסעדה שהם לא יוכלו לקום. האם ידוע לכם על מקום כזה שקיים באזור המרכז או השרון? אשמח להמלצות אם מישהו מכיר.

קולמבוס הרצליה

ויש סניף של bbb שיש בו גם משחקיה לקטנים. בשתי המסעדות יש מסכי מחשב על השולחנות ויש לילדים אפשרות לשחק. בקולומבוס האווירה מאד חופשית ועושים שמח לחתני השמחה. מזל טוב ובתיאבון

חמודבה

New member
מוזס

מאוד ידידותי לילדים, לא יודעת לגבי כל הסניפים כי שאנחנו הולכים אז זה לרוטשילד בת"א. יש תפריט ילדים נחמד, צבעים ופלייסמנטים לצביעה.

יעליק1

New member
מול השדה בהוד השרון

יש שם ממש גם שעשועים קטן לילדים, אם יושבים בחוץ, אפשר ממש לשבת ליד ולהסתכל עליהם

Nuli77

New member
../images/Emo45.gifגם אני ממליצה

מקום נחמד ושקט וגם הגן שעשועים ממש מעסיק את הילדים. בלי קשר ממליצה לך על מקום שתהיה בו חצר כדי שהם יוכלו להתרוצץ ואת תהיי רגועה ותוכלי להשגיח מהשולחן, גם קפה תפוז בבצרה או מקום בלב ברעננה.

../images/Emo140.gifמה שלום המיניות שלכן?

שלום לכן, אומנם יש סיכוי שלמשמע המושג 'מיניות' , תרימו גבה תמוהה ותשאלו על איזה מיניות אני מדברת... אז זהו שכן, אני מבקשת בעדינות לבדוק איתכן מה שלום המיניות וחיי ה
שלכן?? רובינו לא מייחסות לכך חשיבות, אך איזון חיי המין וסיפוק מיני, הם הכרח אמיתי לאישה וכשזה לא מטופל...אנחנו פחות יעילות/נחמדות/U NAME IT . אז מה עושים?? אני עוסקת בתחום מעל 10 שנים ומלמדת לעורר את המיניות, ומאחר ומאוד קשה לדבר על הנושא אפילו בפורום אנונימי..אז פתחתי קומונה בדיוק לנושא זה ומאוד אשמח אם תעזרו לי לרענן אותה קצת, או גם סתם לקרוא מה הולך שם ולהחכים. אם יש לכן סיפור מעניין בנושא, חוויה מרגשת, או שאלה שבאמת אין את מי לשאול - אשמח לנסות לסייע
יום שמח לכן, שירז

polegra

New member
חחחחחח שמעי...אם זה מה שעושה לה את זה ../images/Emo3.gif

ותזהרי לעשות אותי פלורה פלפורה!

b o t t e n

New member
חבל לך על הזמן.

הכי קורע אותי אנשים שמנחשים מה שכתוב באנגלית.

polegra

New member
עזבי , אני עיוותית את השם בתרגום לאנגלית :)

כך שגם הניק שלי לא בדיוק נכון אבל זוכרת את השרשור ההוא? אני קוראת את השם שלה ככה וככה רשמתי אגב...סודקת שינוי חתימה באותה הזדמנות...עשיתן לי חשק טלי

polegra

New member
בינבה או בימבה...ואיך החתימה?

מרוב שגיאות כתיב בקושי אני הצלחתי להבין מה רשמתי בהודעה הקודמת

למעלה