מומולדת לפיט !!

../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo65.gifמומולדת לפיט !!../images/Emo16.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif

כן ,כן היום ..המושלם הזה בן 28 הייתם מאמינים .!!
אני לא מאמינה 00:01 חיחחח חיכיתי לשעה הזאת כול השבוע בציפייה שאני זאת שתצליח לכתוב ראשונה את שרשור היומולדת שלו..
היום הבאסיסט הזה שכותב שירים כמו ילד קטן [וטוב שכך]
ללהקה הכי מדהימה בעולם
בן 28 הייתם מאמינים! דרך אגב היה ממש קשה לבחור תמונה שלו [כי כולן יפות!!]אז הינה אחת --> ובחזרה לשלנו..... אומנם שאבא שלי היה בגילו היה לו כבר שניי ילדים אבל פיט עדיין ילד, להתחתן כרגע ........לאא , לא בראש שלו .. [ואני מקווה שאם כן אז שזה לא יהיה עם האשלי הזאת!] מה אפשר לאחל למישהו כמו פיט אני לא מתאמצת בגלל שגם ככה הוא בחייייייים לא יראה את זה [וחבל] אז נאחל לו בכל מקרה אושר ועוווווושר!!!!!!! שתיפרד מהכלבה הזאת ותימצא מישהי יותר טובה ! [כמוני או כמו שחר חחח טוב אני נותנת אותו לשחר כי אני חמודה] ושתמשיך להיות האימו שעוד לא מודה בזה שהוא אימו....
ואיחול אחד בישבילנו כי אנחנו חמודים.ומתוקים ... שיבואו כבר לארץ

AdiA12

New member
אקרוסטיכון מומולדת לפיט ../images/Emo209.gif

פיט, אהובי, מזל טוב! יום הולדת שמח, אושר ועושר בריאות וכושר, תמשיך לנגן כל הזמן, כי אתה מנגן מדהים! טוב, כשהבנתי שאתה בן כמעט 30, ואני מעריצה אותך, נבהלתי, אבל אתה בן אדם מדהים. ואיך אפשר שלא לאהוב אותך?! ואני רואה תמונה שלך ואני מתעלפת מהיופי. נו, כן, אז אתה כבר גדול, גדלת בשנה, אתה כבר בן 28... טוב, אבל ככה זה. זה טבעי, וכל החיים את תהיה יפה, אני בטוחה [טוב, אממ... לא כל החיים, לצערי כשתהיה בן 60 כבר לא תהיה ככה ]= ] טוב, לסיום, מזל טוב ענקי!!! שתחייה עד 150 שנה
תהנה מהחיים ובבקשה תעזוב כבר את אשלי, אתה לא צריך אותה, היא מגעילה. עדי

AdiA12

New member
אה, למי שלא הבין, זה לפי השם שלו ../images/Emo209.gif

"פיט וונטז" שכחתי להדגיש, נזכרתי כשזה כבר נשלח.

shaharyy

New member
מזל טוווווווווובבבב!!!!!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif../images/Emo212.gif

מזל טוב לבנאדם המושלם עלי אדמות!!!!!!!111 גם אם החאמוד הזה לא רואה את ההודעה הנה ברכה שמוקדשת לו: פיט יא מושלם מזל טוב עד 23476238792352347894523 בחיים שלך אל תפסיק להיוצ משוגע וחאמוד!! כי ככה אתה מווווווווווששששלם!!!!! מאחלת לך שתמצא באמת את הבת זוג שלך לעתיד (אהמאניאהמ) ותעזוב ת'זונה שאתה איתה עכשיו!!! קיצור!! מזללללללללללללללללללללללללללללללללללל טווווווובבבבב
זאת העוגה שלך!!!---------------------> בתיאבון ומזל טוב!!! =]

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo151.gifמזללללל טוב../images/Emo13.gif../images/Emo77.gif

טוב מה אני יאחל לו??? (אני מאוד גרועה בברכות אבל נו ננסה...
) אמממ אז שיהיה לו מזל טוב ושיצליח בכללל ושלא יעזוב את הלהקה כי הוא כותב שירים ממש יפים ומרגשים
נוו אמרתי כבר שאני גרועה בזה ... אין לי מה להוסיף אהה בעצם יש: שיהיה תמיד מאושר ואם אשלי גורמת לו להיות מאושר אז שישאר איתה תמיד כי באמת שלפי דעתי... מגיע לו!
(ואל תהרגו אותי על המשפט הזה...
) ואממ.. מזל טוב! (אני יודעת שכבר אמרתי...אני סתם מנסה להאריך את הברכה עוד קצת
) עכשיו באמת נגמר לי מה להגיד.. אז זהו..

מומולדת לפיטטט

פיטייי יפפה שלי בן 28 :]]
שיבבווא כברר לארץץ :]] דאם אני לא טובה בברכות P: אזז שיהיה לו הכי הרבה אושר ועושררר :]]] שימשיך להיות כזה חמודד :]] שיפרד מאשלי הדבעית הזאת
ושימצא אחת יותר חמודהה [תמיד יש אותי >.<]
וישבוא כבר לארץ.... :]] ושימשיך להיות כמו שהוא :]] אוהבים אותך!!!

S h A y K i

New member
מזל טובב../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif|../images/Emo23.gif../images/Emo212.gif

האמ..מה כבר אפשר לאחל ליצור מושלם שכבר יש לו הכול?
טוב אז קודמכל, מזל טוב ועד 100 כ-20
מלא אושר
ועושר
[כאילו שחסר לו] יושר
בריאות
וכושר.
שתצליח בכל מעשה ידייך.
שתהייה תמיד מאושר כי זה הכי חשוב
תמשיך לעשות מוזיקה מדהימה
ותבוא לארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ!!!!
אה כן, ותביא איתך גם את פטריק, אנדי וג'ו
זהו
((חפרתי! חעחעחע))

Fall Out Liel

New member
ומה איתי../images/Emo7.gif אני גם רוצה אותו..../images/Emo10.gif../images/Emo168.gif

שחר, זו מלחמה! ושני, אני ברוגז
ולפיט, מזל -טוב, אני לא האריך במילים כי הוא לא ייקרא את זה וגם אתן לא
, אנשים כותבים מגילות.. הקיצר שימשיך לנגן מדהים על גיטרה ושיתחתן איתי כבר!

Fall Out Liel

New member
חע, הצחקת אותי../images/Emo6.gif../images/Emo168.gif

אולי הוא התחיל איתך, אבל הוא יסיים איתי
, נתחתן, נביא ילדים, נחייה באושר וכושר עד עצם היום ההוא..

shaharyy

New member
=]...שמחה שהצחקתי אתך!!

הוא התחיל איתי והוא גם יגמור איתי =\...חחח...וזאת לא תיהיי פעם ראשונה!! טוב טוב לא קשור!! זה שרשור יומולדת לא?? אז שפוט יהיה לו מזל טוב :)

Fall Out Liel

New member
חח הוא באמת..../images/Emo168.gif

יגמור איתך ואז ייצא איתי, נתחתן, נביא ילדים ונעשה חיים!

לא הוא גם של שחר אבל את המאבבת שלו חח../images/Emo108.gif

מאהבת זה יותר טוב חחחחחחחח
ואני
אותך...............!

Fall Out Liel

New member
מאהבת../images/Emo7.gif, אני אישתו! וגם המאהבת../images/Emo8.gif../images/Emo168.gif

.. את
אותי? בטוח? אני סתם מוזרה..
. אבל גם אני
אותך

DesertSky

New member
מזל-טוב../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo213.gif ../images/Emo65.gif

מזל טוב לו../images/Emo65.gif../images/Emo223.gif

ואוו איך שהוא הזדקן... אז יום הולדת שמח וכאלה.. ואני מקווה שבנות יפסיקו לריב עליו, ושהוא יפסיק להתלהב כל כך מעצמו.. ושיבואו לארץ כמובן

לייינוש

New member
מזל"ט לפיט!!!! ../images/Emo119.gif

אני לא מאמינה!! המושלם גדל בשנה!!!!! לעזאזל הוא כפול מהגיל שלי!!! טוב נווו העיקר שהוא מאושר!!!

למעלה