סיכום שבועי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif סיכום שבועי! ../images/Emo41.gif

שבוע שישי לפורום, ואו איך הזמן עובר מהר כשנהנים
אבל אני לא יכול שלא לשים לב לדעיכה מסויימת, נכון שיש יותר אנשים שלוקחים יוזמה ופותחים שירשורים ופינות חדשות אבל אנשים נעלמים מהפורום פתאום וחבל
כי אם אתם רואים משהו שלא נראה לכם, או שפתאום השתנתה לכם האווירה בפורום ואתם לא מרגישים צורך להגיב יותר אז זה המקום להתלונן, להעיר ולהציע. הכי הרגשתי בחיסרון של - א פ ק ט ה פ ר פ ר,moomi123,IreeEena,coolstar26 ונוגה אבל אני יודע שהיא בטורקיה
אז תשתפו את ההרגשה שלכם כי אני נורא רוצה שתישארו ותמשיכו להגיב בפורום
"מציפניי" הפורום: שימו לב לשינויים המשמעותיים! (נראה לי הבנתי איך זה פועל.. זה מחשב רק את ה- 30 ימים האחרונים, ככה כול יום שעובר נמחקות הודעות שנכתבו מעל לחודש ומתווספות כאלה חדשות). (40) IreeEena (41) The Jonas Brothers (47) Galuush (54) א פ ק ט ה פ ר פ ר (56) NevaEva (58) moomi123 (75) דורדור4 (84) gal194 (85) אמריאל
(106) שירי116
+
אז כל הכבוד לכולם ואם גם אתם רוצים להיכנס לעשירייה אז תתחילו להגיב
ולשאלון
*עם כמה שינויים קטנטנים* משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: פאדיחת השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת השבוע: מאכל השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: איש השבוע: תכנונים לשבוע הבא: משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: יש לכם משהו להוסיף: זה כבר יום שבת, אז שיהיה שבוע מקסים לכולכם

moomi123

New member
../images/Emo168.gif היה לי בעיות עם הפורום=\

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו):לא יודעת.
משהו טוב שקרה לך השבוע:הייתי בלונה פארק.. אמ.. פגשתי חברות שלא ראיתי הרבה זמן
משהו רע שקרה לך השבוע:.....
פאדיחת השבוע:חחחח.. קרה משהו לאח שלי אבל קשה להסביר את זה
סרט השבוע:הצופן או משהו כזה..
ספר השבוע:לא קראתיO:
סדרת השבוע:בטי, חשופים
|מאכל השבוע:פסטה ברוטב עגבניות עם שמנת
שיר השבוע:that's not my name
ציטוט השבוע:"גבר+גיטרה=סקסי"
ליהי מדברת על ניק
תמונת השבוע:
איש השבוע:אירנוש(IreeEena מהפורום) וליהי
תכנונים לשבוע הבא:לסיים את החוברת במת' לחופש, לראות בקניון את הגמר של כוכב נולד
|ת||משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא:המ.. לא יודעת
יש לכם משהו להוסיף:שבוע טוב

Galuush

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): הממ כלום
משהו טוב שקרה לך השבוע: סלין קיבלה תואר כבוד של דוקטורט למוסיקה מאוניברסיטה בקוויבק
. נולדה דוקטורית חדשה
משהו רע שקרה לך השבוע: המממ לא יודעת פאדיחת השבוע: לא שזכור לי סרט השבוע: טוויסטר
אני רוצה לראות את הסרט הזה מההתחלה פעם אחת!!
ספר השבוע: יומני הנסיכה. אני תקועה איתו ממש!! סדרת השבוע: בטי וצחוק מעבודה מאכל השבוע: פסטת עגבניות של אמא
שיר השבוע: Celine Dion - Ce N'tait Qu'un Reve
ציטוט השבוע: אין תמונת השבוע:
סלין אתמול בהופעה לכבוד חגיגות ה-400 לקוויבק.. אחחח כמה שהייתי מוכנה להיות שם
. אהה וגארו אהובי
איש השבוע: נמנמ אין תכנונים לשבוע הבא: מחר זימון+ מפגש עם חברה
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שישדרו שוב את טוויסטר
יש לכם משהו להוסיף: נמנממ לא

אמריאל

New member
טוויסטר D:

אני לא ראיתי את הסרט, אבל כשהייתי בארה"ב ביוניברסל, אז היה שם מתקן כזה של טוויסטר, שנכנסים ורואים מן בית כזה יפה בערבה, ואז פתאום מתחילים ברקים (אשכרה ברקים בתוך האולפן!) ורוח חזקה וגשם, ואז הטורנדו מגיע (ושוב, ממש טורנדו בתוך האולפן!!!) ומה שאנחנו עומדים עליו מתחיל להיות רופף, ובסוף הוא נופל D: היה אדיר D:

Galuush

New member
ססוווייייטטט!!

ואני ממש ממליצה על הסרט. אם יש לך הוט, מחר הוא משודר באיזה 11 ומשהו. חרא שאני לא אוכל לראות אותו
צבא
חחח סתם

אמריאל

New member
עונה D:

הידד, מקום שני D: משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): לא עולה לי כלום P: משהו טוב שקרה לך השבוע: עלייה לתורה D: משהו רע שקרה לך השבוע: בני דודים חופרים שבאו לעלייה לתורה
פאדיחת השבוע: עלייה לתורהXD סרט השבוע: עלייה לתורה D: לא סתם P: לא ראיתי סרטים השבוע :) ספר השבוע: --- סדרת השבוע: סאות'פארק D: מאכל השבוע: עוגת קרמשניט
שיר השבוע: הרמיקס של וויהלמינה סלייטר דונט גט ווט D: ציטוט השבוע: Im Wilhemina Slater, I Dont Get Wet
תמונת השבוע: זה הבן של דודידו ודרור מהבלוג של דודידו D: (אל תשאלו
) איש השבוע: אין כזהD: תכנונים לשבוע הבא: לחזור לבית ספר :( משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: לשים חומר משלשל בבקבוק של ילד שאני שונא
לא, סתם P: יש לכם משהו להוסיף: תהיו יותר פעילים, דאמט! D:

Galuush

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif

נכנסת חזק לעלייה לתורה הא?!
. סתם... אתה עולה לכיתה ח', רייט?!

חזרתי מטורקיה... עונה |פסטרמה|

וואוו איזה שבוע מדהים עבר עליי. משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): כלום.. חוץ מזה שבטורקיה כולן מכוערותת משהו טוב שקרה לך השבוע:טורקיה! ויותר ספציפי-האוכל בטורקיה (למרות שהכל מוגש במנות קטנטנות), ההפלגות (למרות שאבא שלי התעקש להרים מפרשים בכל הפלגה למרות שזה עושה הטייה ובחילהה), המון זמן עם המשפחה אחרי שהמון זמן לא הייתי איתם, המון כיף, בודרום היא העיר הכי מגניבה שהייתי בה ויש עוד מלא כמובן אבל אני לא אתחיל לחפור לכם פה על הכל...אהה ועוד משהון שקרה לפני שטסתי- ההצגה שלי שהתאמנו עליה חודש, היה מצחיק ומדהיםם! משהו רע שקרה לך השבוע:המנות בטורקיה מוגשות ממש קטנות, אבא שלי והמפרשים והגאלסים(כששטים באלכסון במטרה לתפוס רוח גבית) פאדיחת השבוע:לא היה. סרט השבוע:לא ראיתי סרטים בטורקיה... ספר השבוע:לא קראתי שם ספרים סדרת השבוע:לא ראיתי טלויזיה מאכל השבוע:וואווו יש מלא.. בעיקר צ'יזבורגר, וופל בלגי שאכלתי בבודרום, אורז שיר השבוע:טוב יש דיי הרבה (הייתי שם עם האמ.פי). הרשימה היא: SP-i'm just a kid SP-adictted SP-i'd do anything SP-worst day ever SP-perfect (live in japan)
SP-time to say goodbye סאבלימינל והגבעתרון-בת 60 shine on-RIO ציטוט השבוע: מההצגה- "נשים שליטה! כי גם לנו יש שערות בבית שחי". בדיחות שואה מההפלגה כגון- "מה ההבדל בין חומוס לשואה? שואה זה לא אחלה" ו-"איזה משחק ילדים היה מאוד פופולארי בתקופת השואה? ערימת ילדים" ואבא שלי שירד על אחותי מלא- על זה שהיא אוהבת לאכול-"להביא לך פטיש? תווכלי לאכול גם את הצלחת ככה",על זה שהיא האכילה את האח שלי עם קולות מוזרים-"באיזה מעון ויצו למדת את הקולות האלה?", את זה שהיא לא יודעת לעשות קשר הצלה למרות שהיא נסעה לטיול של 10 ימים בדיוק בשביל ללמוד קשרים-"בשביל מה שלחנו אותך למד"צופי? כדי שתתמזמזי עם בנים חתיכים?!", על זה שאמא שלי ניסתה ללקק את המרפק-"אולי **** יכולה ללקק את המרפק,אבל אדם נורמאלי לא מסוגל" (ה-**** זה השם שלה..). תמונת השבוע:לא נראה לי שיש.. איש השבוע:אני, אח שלי, אבא שלי (הצחיק אותנו כל ההפלגה), תורכיים מוזרים ועוד ועוד ועוד.. תכנונים לשבוע הבא:להתארגן לבצפר כנראה, לחזור מתורקיה (זה כבר היה אבל וואטאבר) ולפגוש חברות משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא:שסימפל פלאן יגיעו לארץ. יש לכם משהו להוסיף:לא

Damn Regret

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): האמת שכלום
משהו טוב שקרה לך השבוע: ליהי חזרה מוקדם
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום
פאדיחת השבוע: כלום
סרט השבוע: היה סרט קיצ'י בערוץ 10, חיזורי קיץ
ספר השבוע: לא קראתי, ואני צריך לסיים 150 עמודים עד לסוף החופש!
סדרת השבוע: בטי ו.. לא יודע פתחו להוט את כל ערוצי המוזיקה אז זה מה שאני שם בד"כ
מאכל השבוע: שששששששקשוקה!
שיר השבוע: מלא
ציטוט השבוע: לא היה
תמונת השבוע: אין משהו ספציפי..
איש השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: אני מלבין שיניים [
] ו.. לנסוע לים. ולהתארגן לביתספר בטח גם..
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: ים!
יש לכם משהו להוסיף: לא, שבוע טוב

דורדור4

New member
ממש נדבקתי למקום 4 אה?

כבוד
אוף עומר צריך לקצר את השאלון הזה, כתבתי המון המון ואז זה נמחק לי
ואין לי כוח לשחזר, התעצבנתי על תפוז אז אני כותבת את ההודעה והולכת >< חחחח סתם, נו שבוע הבא כבר

שירי116

New member
../images/Emo28.gifפעמיים ברצף ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אין לי כוח לסכם חח

IreeEena

New member
עונה ../images/Emo9.gif

וואלה הרגישו בחסרוני? כניראה לא הייתי בבית הרבה זמן וגם פספסתי את הפרקים האחרונים אז לא הגבתי על השרשורי פרקים..
משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): אממ לא היה משהו טוב שקרה לך השבוע: לאזוכרת.. משהו רע שקרה לך השבוע: הרבה =/ פאדיחת השבוע: שכמעט נפלתי היום באוטובוס XD סרט השבוע: אין ספר השבוע: הסדרה של יומנה של ג'ורג'יה ניקולסון, ממסטל בטירוף
סדרת השבוע: חשופים מאכל השבוע: אאממממ ספגטי ? שיר השבוע: "בדרכי שלי" בביצוע של לי בירן
ציטוט השבוע: אממ אין תמונת השבוע: חתיך
איש השבוע: אמא? XD תכנונים לשבוע הבא: לאיודעת, אבל מקווה שמשהו מעניין כי זה השבוע האחרון לחופפששש
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: יום טוב בבצפר
יש לכם משהו להוסיף: לא D:

IreeEena

New member
אהא ../images/Emo99.gif

כולם להצביע לו היוםםם *פרסומת סמויה לגמר מוחהחהחה*

מסכמת../images/Emo13.gif ותוהה מתי אני אכנס למציפים../images/Emo3.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): אממ נכנסתי לאיזה חנות ולמוכרת היה מבטא ממש דומה לשל הילדה והיא לא הבינה למה אני צוחקת לה בפנים, אז הסברתי לה כי לא היה לי נעים והיא אמרה שתמיד אומרים לה את זה!
משהו טוב שקרה לך השבוע: קניתי אולסטארס חדשות
משהו רע שקרה לך השבוע: הם היו יקרות
פאדיחת השבוע: הסיפור עם המוכרת. סרט השבוע: איים אבודים!!! ספר השבוע: לא קראתי. סדרת השבוע: חשופים, האוס, שנות ה-70 ובטי
מאכל השבוע: גלידת בן אנד ג'ריס!!! עם טופי
שיר השבוע: לא היה משהו מיוחד. ציטוט השבוע: לא זוכרת. איש השבוע: אבאלה
תכנונים לשבוע הבא: אנחנו כבר בשבוע הבא, אבל כנראה ווליום כנרת מחר. משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שיהיה כיף בווליום
יש לכם משהו להוסיף: נראה לי אני אכניס את הפורום לחתימה שלי, למישהו יש הצעות מה לכתוב?

למעלה