הלבנת שיניים

רונקי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo142.gifהלבנת שיניים../images/Emo142.gif../images/Emo41.gif

אני שמעתי פעם על ציחצוח עם טיפות לימון במברשת-ןזה אכן עוזר קצת. יודעים על עוד פתרונות? [הלבנה\הברקה] תודה

I Was Hoping

New member
לא יודעת איפה, אבל

קראתי לא פעם שסודה לשתיה מפרקת שכבה חשובה מהשן שנקראת אמייל, ולכן נמנעתי עד היום מהמתכון הזה. מישהו יודע משהו?

רונקי

New member
לא לא! לטפטף על המברשת

טיפות לימון ואז לצחצח עם זה ולשטוף.

ה מוזה

New member
הסבתות בגליל מספרות

שאם לוקחים עלה מרווה טרי ומשפשפים בו את השיניים זה מלבין אותן אמת או סיפורי סבתא ?
עד שלא מנסים לא יודעים אני ניסיתי ..

smady a

New member
הלבנת שיניים עם קליפות של אגוז

ן כן למי שיש עץ של אגוזים בחצר . עדיף אגוזי מלך. עם הקליפה ירוקה פשוט לוקחים ומשפשפים את השיניים השיניים מלבינות פיקס. רק צריך להיזהר לא לפגוע בבשר ובשפתיים כי זה משחיר ומאדים אותם.

ה מוזה

New member
ואני הייתי זורקת אותן :)

טוב לדעת שלא רק האגוז בריא וטוב אלא גם העטיפה שלו

ה מוזה

New member
../images/Emo127.gif נוסף למאמרים

התחלתי לאסוף את שלל תרופות הסבתא למאמרים השרשור הזה שמור לו

meitaltal4

New member
הלבנת שיניים

אני שמעתי שיש דבר כזה שמרטיבים קצת צמר גפן עם מים ושמים על זה אבקת סודה לשתיה ומשפשפים על השן.. אבל לא ניסיתי את זה אפעם...

meitaltal4

New member
הלבנת שיניים

אני שמעתי שיש דבר כזה שמרטיבים קצת צמר גפן עם מים ושמים על זה אבקת סודה לשתיה ומשפשפים על השן.. אבל לא ניסיתי את זה אפעם...

adidas4

New member
do people here recomend

to do this whitning thing with the lemon every day? how many drops? can u brush as usuall aftyer this???

רונקי

New member
את עושה את זה מתי שבא לך../images/Emo13.gif

[אין צורך בתדירות קבועה,מתי שבא.זה למעשה מבריק יותר מאשר מלבין אבל בכל זאת עושה כיף
זה לא מס' קבוע או מסויים של טיפות,פשוט תמלאי את המברשת,ואחרי זה לא לשכוח לשטוף,ולצחצח עם משחה רגילה. בהצלחה

למעלה