לילה לבן

עובבי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo128.gif../images/Emo20.gif לילה לבן ../images/Emo202.gif../images/Emo33.gif

היי,מה שלומכם,מה נשמע,איך הולך? כרגיל לא באמת אכפת לי. קצר ולעניין: יש את אירועי הלילה הלבן בתל אביב,אירועים הכוללים מסעדות יחסית טובות יחסית בזול ואירועי תרבות די תרבותיים. בא לי על אוכל+סרט או אוכל+תרבות או אוכל פלוס כל דבר אחר,אז אם בא גם לכם סמסו או צלצלו ונארגן משו לצאת יחדיו. שלכם, (הגברת בקשה 'רק שלא יבואו wirdows' -אז אנא מכם תחשבו לפני שאתם מתקשרים אם אתם בקטגוריה), עומר.

ephi79

New member
זה לא טוב לקנא, חזרתי מוקדם יותר

הלילה מחתונה בה פגשתי מישי שבזמנו היתה מושא האהבה הראשון שלי. ועדיין, למרות כל המרחק והשנים, והמקום השונה לגמרי בו שנינו נמצאים, אין לי ספק כי הקנאה, התאווה והכבוד מוציאים את האדם מן העולם. תגידי, גם בתלביב יש יתושים? מעצבן שאת הלילות האחרונים בירושלים אי אפשר להעביר בשקט.. (וכנראה לא רק בגלל היתושים)

admor

New member
צודק, באו לטיש בהמונכם נצלו את

ההזדמנות שאני לא מגיע.

../images/Emo133.gifעוד שעתיים

להודעת "איזה כייף היה בטיש פריאר מי שלא בא" צ'עמם לי ובילתי יום שלם עם חולי מאניה-דיפרסיה לצרכים אמנותיים-דמגוגים-נשיאת זעקת הסובל <אלק>. נראה לי שאדבק מהם. זה נראה לי מה סה כייף. יש להם פעילויות מגניבות במועדון

יעלוש2

New member
עברו שעתים אפשר לכתוב

איך היה כיף בטיש,לאחת שהרבה זמן לא היתה ,נהנתי מאוד היה נחמד לפגוש פרצופים חדשים וישנים המקום נחמד. זה השאיר טעם של עוד.......

boaZone

New member
איזה כייף היה בטיש פריאר מי שלא בא

לדוגמא, אני.

תהיתי מי יהיה האובער חוכם הראשון

ראיתי תיקן חום ומכוער מתחת לטלוויזיה והידיעה שהיצור הנ"ל משוטט חופשי ברחבי דירתי מתערבב בתחתוני רובץ בין חולצותי מתחפר מתחת לשמיכתי או יושב בסבבה בתוך ארון ומטיב את ליבו בגרנולה מדירה שינה מעיני לעסאסל ענק עמוק ועייף

boaZone

New member
תגידי, קורה לך לפעמים

שאת יוצאת מהחדר באררבע לפנות בוקר, אחרי פרק של 24, ופתאום כל כסא נראה חשוד, כל צל ממנורת המסדרון נראה אפלולי ומאיים, ובכל רגע את סוקרת את הסביבה לזהות תוקפים ונשק פוטנציאליים? קורה לך? יאללה, כמסורת הערפדים, אני הולך לישון לפני שתעלה השמש...

Le Fay

New member
מה שעובבי אמר:

יש לך פנאי להתאמן על ההמנון עד שש.

עובבי

New member
חשבתי שאת קוראת.....

אז כדי לא לחזור על השגיאה, מחר,שעה שש,אצל גברת לה פיי. אינגלנד,אינגלנד,אינגלנד, אינגלנד! ובשבילך ההמנון האנגלי-תתחילי לשנן,מחר אני בוחן אותך: God save our gracious Queen Long live our noble Queen God save the Queen Send her victorious Happy and glorious Long to reign over us God save the Queen

שכחת את הבית השני...

O lord our god aris... אין לי כח להמשיך. אבל השורה הכי כיפית זה and make them fall

למעלה