תכנית תהגמר|רמקול

Ranimi23

New member
שלחו להם קטע טוב של כל אחד מהם

בגלל זה הם נדהמים מקטעים ספציפיים בלי לדעת את כל הסודות שאנחנו יודעים על מאחורי הקלעים. הם היו צריכים לפנות לחו"ל כי בארץ אף אחד לא היה משתף פעולה איתם.

Ranimi23

New member
נראה לי הכתיבו להם את ה"זוכה" ../images/Emo8.gif

הם נשמעים כמו תקליט שבור ואומרים את אותם משפטים וכנראה אומרים להם במי לבחור גם ככה שהניקוד יתחלק חצי חצי ויצרו מתח ורייטינג.

Ranimi23

New member
"עם זאת, זו תחרות ויכול להיות זוכה

אחד ולכן הוא חייב להיות....." פה רק שינו להם את המשפט.

MasterCool

New member
כן, וגם

הם לא באמת ראו את התוכנית, שלחו לכל מדינה קטע אחד מוצלח של כל מתמודד וע"פ זה הם בחרו.....

בוריטו

New member
הוא לא היה בשתי התוכניות

האחרונות אמרו בגלל מקרה משפחתי היום הוא חזר מענין למה.

בוריטו

New member
זה שולחן מיוחד יש לו

מנוע קטן של מזלט שאי אפשר לראות ודרך שלט הוא מתעופף.

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gif+../images/Emo31.gif

אמיר היה אכזבה גדולה. אורי גלר לא פקיר, והיורש שלו לא אמור להיות פקיר. אהוד היה חמוד, והקטע עם השולחן היה מצמרר לדעתי. ליאור היה הכי טוב מבחינתי- הוא השתמש בכל המדיות האפשריות, והיה גם מרשים וגם מצחיק- פרפורמר מצויין. הצבעתי לו

X Slider

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifתכנית תהגמר|רמקול../images/Emo41.gif

אוקי חברים, לצערנו (או לשמחתנו?) זה נגמר ליאור סושרד הוא היורש
ברכות
אני בדיוק כרגע חזרתי מאולפני התכנית, שמה השתתפתי כקהל ואני חייב לציין שיצאתי מאוכזב מאוד. היה משעמם, בנאלי, צפוי ופתטי. לא נהנתי אפילו משניה אחת. יודעים מה, רק מה-"Show" של מאחורי הקלעים והסלבס נהנתי. הופעת התלת מימד היתה ילדותית ומיותרת, הקטע של לוסטיג לא היה בכלל קשור לחיים, שגב נתן את אותו דבר שוב ושוב וסושרד היה הגרוע מכולם לפי דעתי, בושה שהוא זכה. את המסקנות הסופיות שלי מהתחרות עצמה אני אפרסם בימים הקרובים
בנתיים אתם מוזמנים להמשיך ולהביע דעתכם בשרשור הזה

X Slider

New member
וסליחה על העילגות על המקלדת

אכן התכנית הזאת עייפה אותי

חחח עלק בווילה שלי...

יש לי אחוזה לא ווילה....אחוזה! וכן אני שוחה עכשיו בכסף שלי שנעשה בזכות התואר שלי במדעי השקר שלמדתי באוניברסיטת....שקר כולשהו

../images/Emo41.gif....1.......2..........3 ../images/Emo45.gif

אתה מוכן
..................................................................................... " הבמה שלך "
..................................................................... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..............................................................
איך אסי כהן מחכה אותו בארץ נהדרת !!!! ..........................................

LiRs Lullaby

New member
אתה רוצה לומר

שהלכת לדבר המזעזע הזה? אז ספר, ספר את הדבר הכי חשוב - סושרד באמת כזה חתיך גם במציאות?

למעלה