Happy New Year

shellyland

New member
../images/Emo41.gif Happy New Year ../images/Emo41.gif

אז מה? מה התכניות למחר? מי הולך לרקוד איפה? מי מתנשק עם מי בחצות? למה?

שנה טובה ../images/Emo45.gif../images/Emo72.gif

הי אני חדשה כפי שבטח שמת לב.. אין לי שום תוכניות למחר אבל כן יש לי תוכניות לשנה החדשה - חילופי השנים תמיד עושים אותי אופטימית. (מלבד ביומולדת האחרון, שהתבאסתי משינוי הקידומת)...

Idan91

New member
אני מוותרת על חגיגות.

די, אין לי כוח. ויש לי תוכניות לבוקר שלמחרת. אבל תהיה לנו ארוחת ערב מיוחדת בבית...

jessy19

New member
סיליבסטר...

האמת אין לי מושג מה התוכניות למחר אבל מקווה לצאת לרקוד ולהתפרק קצת... זה מבאס שאין עם מי להתנשק מחר אבל אני כבר אמורה להתרגל ללהיות לבד לא?

jahnon

New member
לעבוד

עד שעה 1:00 אחרי זה לישון, לקום ב 5:30 לעבודה.

De-Panther

New member
מקווה שהיא תסכים לבוא אליי../images/Emo4.gif אבל..

נראה כאילו היא מחפשת תרוצים אם היא תבוא אז איתה אם לא אז עם הספרי ביולוגיה אם יהיה לי חשק להתכונן לזה...

nutmeg

New member
התכנית האדירה

היא לתת לילדים את המכונית - כי הם יוצאים ברביעייה. ללבוש את הפליס הכי חם והכי כייפי ופשוט לראות מה יקרה...

murmur

New member
לרקוד? בלע

התוכניות לא ממש ברורות... הבחורה אומרת טיילת ההורים שלי אומרים לא... אני, בתקווה, עם הבחורה... למה? Cus it wrong?

עכשיו זה קיטור אמיתי!!!!!!!!!!!!!

לו"ז גשרים לימים טרופים אלה: יום שלישי (הי, זה היום) 10:00 עד 23:00 רצוף בלי הפסקה!!!!!! צילומים לקראת מהדורת מחר (כולה שמונה כתבות הכנתי. שמונה!!!) 23:00 - 3:00 לוגינג (צפייה בחומר גלם). הפסקה אחת בשעה 1:38 האי-מייל מצפצף ואם כבר אז אני פה. כדאי להפסיק עם זה. 4:00-7:00 נחירות קצובות 7:00- נסיונות כושלים להתעורר 7:45 - שיט! רבע לשמונה. 8:00-15:00 עריכה ברצף של כל הכתבות אחת אחרי השניה ובלחץ!!! 15:00- אני חייב להכניס משהו לפה... 15:01 - דחפו לי את המיקרופון לפה... 16:00 - ראיון אולפן מוקלט מראש 16:30 - הקלטה מראש של מבזק התרבות למחר (אני יודע שכבר כולכם נורא משתעממים אבל חשוב לי לפרוק ויש גם קשר לשאלה המקורית. בחיי. תתאפקו קצת) 19:00 תחילת צילומים "ליל ראש השנה האזרחית החדשה בתל אביב" שימשכו ברצף עד השעה 3:00 חצות (זה יוצא באמצע).... מממ.... אולי אני אתנשק עם הצלם? עם הסאונדמן? עם המפיקה? צ'י... לא נראה לי... 3:00 אני מת מעייפות 4:00 וואו, מתי חדרה נהייתה כל כך רחוקה מתל אביב 6:00 אין לי כוח אפילו לכבות את השעון 7:00 אני לא מאמין. לא התעוררתי... 8:00 סליחה על האיחור. אני נכנס ללוגינג 9:00 מתחילים עריכה? סבבה. 9:03 מה, נרדמתי? סליחה, זה לא שהעריכה משעממת אני פשוט קצת עייף. 9:06 נרדמתי שוב? סליחה זה לא שהעריכה וכו'... 14:00 הקלטה מוקדמת של פינת תרבות 15:00 לא להרדם על ההגה... לא להרדם על ההגה... לא לה.... מה, נרדמתי? 19:00 חתונה של חבר מאוד טוב שלי. "לא, אני לא רוקד. אני שפוך מעייפות" 20:00 מה היתה כבר חופה? נרדמתי? חצות וקצת - מיטה... מיטה.... מיטה.... שישי.... (מיטה) שבת... (מיטה) 58306 שיחות שלא נענו... יום ראשון! "הי, כבר 2004". ישששששש!!!! מי מרחם עלי ראשון? מי מתנדב לפגוש אותי ב- 23:59.......

resputin

New member
אם תגיד לי על מה אתה עורך,

ואם אתה יכול להביא לי איזה אינסקרייבר נחמד, כי אין לי את התוכנה הזו, או כל תוכנה אחרת שתעזור לי להפוך לתומך עברית, כי הפרימייר אסון, אני מבטיח לשקול את זה
.

Anna Karenina

New member
הפרימייר לא כזו נוראית..!! ../images/Emo46.gif

פשוט צריך סבלנות...והרבה... טוב, נו. תוכנה נוראית.

resputin

New member
האמת היא שהיא לא כ"כ גרועה,

<לא שאני אתנגד לעבור לAviD, כן?> אבל בלי אינסקרייבר, ואיזו תוכנה חביבה של כתוביות, לעבור עם הפרימייר זה אסוווווון. אפשר למות. פשוט למות.

Anna Karenina

New member
בזה אתה צודק.

הפרימייר כתוכנה יכולה להיות מועילה...(יכולה להיות!! זה לא אומר שהיא כזו..!! )
הכתוביות, לפחות בשבילי, זה החלק הכי מתסכל בעבודה איתה. ארררג.

אף פעם פרימייר לא ממש

עבדה לי (או שאני לא ממש ידעתי לעבוד איתה..) את יצירותיי הדגולות ביותר (השלוש או הארבע..) עשיתי עם Windows Movie Maker 2 (בלאי.. אבל עושה את העבודה די טוב, ובקלות.. ובחינם) עכשיו כנראה ההפקה הבאה שאני אשתתף בה תיערך בכלים מאסיביים של אולפני וידאו עם תוכנות וחומרה מיוחדת.. (או שעובדים עם הכי פשוט או עם הכי טוב.. אין אמצע..
)

Anna Karenina

New member
לא קיים דבר כזה, "אמצע"...

אתה תמיד מנסה לשפר את המערכת, אם יש לך את היכולת לכך. אם לא..יש את הMovie Maker...

סיימתי עוד סרט

יצא די קטלני.. הבעיה במחשב היא או בזיכרון או במעבד.. או חומרה אחרת שצריך להחליף..

למעלה