Angel 4x16 - Players

../images/Emo41.gifAngel 4x16 - Players ../images/Emo41.gif

פרק מספר 82 "שחקנים": פרק טוב מאוד שנותן לנו אפשרות לחקור את דמותו של גאן יותר לעומק. בנוסף מופיעה בו אחת הדמויות האהובות עליי, גוון, והחבורה מגלה סוף סוף שקורדיליה היא המאסטר של החיה. קישור לתקציר של הפרק כרגיל בתחתית הדיון... והציטוטים: Lorne: Well put me on the short bus and send me off to clueless school. A mystical pregnancy right under my beak and not even a tingle. Gunn: (to Angel) Well, congratulations. You're gonna have a grandspawn. Wesley: (re: being too harsh on Cordy) No. They were bound to skulk off to neutral corners. Gunn: Two vampires hook up and for the only time in vamp history, have a kid-our boy, Connor. Then Connor grows up, knocks it out with Cordelia, a part-demon former higher being, and quick as you can say "Easy-Bake Oven" there's a gigantic bun in hers. I don't think we were too harsh. Lorne: Yeah, well, that was before my spell went all flop-a-palooza. Fred: Having 2 part-demon parents might could explain the whoosh factor. Gunn: Not gonna be long before whoosh turns into pop. Lorne: Speaking of pop, don't you think our re-ensouled leader should be a part of this little confab? Angel: (stepping out of his office) Easy-bake? Flop-a-palooza? Whoosh, pop? (to Wesley) I don't skulk. Angel: Lorne, you're... Lorne: Reliable as a cheap fortune cookie? Angel: I was gonna say a guy with good contacts. Gwen: So I'm in a jam. I can't get out of it alone. I need someone suave, a guy who can handle himself in a tight spot. Angel: Gwen, I'd love to help --- Gwen: (pointing to Gunn) I meant him. Gwen: You collect anything when you travel? Gunn: Uh, yeah. I, uh, got a big ol' scar on my thigh from Boyle Heights . . . piece of vamp stake I picked up a while back in Alhambra . . . and a couple burn marks on my hip from Encino. Yup. Name a town, I'll show you the souvenir. Gunn: Listen, I've spent most of this year trapped in what I can only describe as a turgid supernatural soap opera. Wesley: (re: Lilah) We were fighting on opposite sides, but it was the same war. Fred: But you hated her. (pauses) Didn't you? Wesley: It's not always about holding hands. Gunn: (re: arriving at the party looking ala James Bond) Of course, I'd feel better if we were packin' some of his secret weapons. Gwen: Charles, we are the secret weapons. Wesley: (translating Angel's writing) Let's see. "The green... cart-like vehicle... eats..." (pauses) "I am not a buckethead." Angel: Damn it! Wesley: It's a tricky language. An inverted serif can alter the meaning of an entire passage. Angel: Try this one. Wesley: Something about. Strangling poultry. Angel: That's it. I gotta get out of here. Morimoto: I don't think you realize who you're up against. Gunn: If it's these two girls, I already kicked their ass once. (guns are drawn) But when you put it like that. Gunn: Hey, I'm just the muscle. Gwen: Don't knock the muscle, buddy. Makes the girls go all knocky in the knees. But if that's all you were, we never could have gotten into that party tonight. Gwen: (re: the device on her back) What's it doing? Gunn: You ever see one of those "Bodysnatcher" movies? Lorne: Has Cordy been a bad, bad girl? (looks into the Magic 8-Ball for the answer) Magic 8-Ball: Definitely. מקווה שנהניתם מהצפייה והינכם מוזמנים להגיב.

MoGanC

New member
פרק פסדר מינוס

העלילה של גאן וגוון סתם נכנס באמצע שום מקום והאט את העלילה הכוללת. בכלל מהקטע הזה של העונה,היא מתחילה קצת לאבד קצב, בעיקר בגלל שרואים שהכותבים היו צריכים לאלתר הרבה דברים בגלל ההריון של קאריזמה. זה כל מה שיש לי לומר.

The Raver1

New member
קאריזמה הייתה פה בהריון?

זה באמת מסביר את עודף פיתולי העלילה בעונה הזו. ולא מסכים איתך כל כך בקשר לפרק די אהבתי אותו. הקטעים עם קורדיליה היו ממש מותחים, בעיקר הקטע עם הכוס קפה והקליפ האנגר בסוף (זה קליפ האנגר נכון?:p). העלילה של גאן וגוון באמת הייתה משעממת והן דמויות ממש שטחיות ומעצבנות בכללי אבל לא זכור לי בסדרה זוג כל כך סימפטי אז מי אני שאתלונן. אגב מה קרה לגאן ופרד? פיספסתי תפרק שהם נפרדו או שהוא בוגד בה כי היא צנון?

The Raver1

New member
../images/Emo13.gif

כשווסלי ניסה לתרגם את מה שאנג'ל רשם ובדיוק שהוא הגיע לקטע המעניין קורדיליה רצתה לשפוך על הדף כוס קפה או אספרסו או משהו כזה.

dudi gun

New member
Has Cordy been a bad, bad girl?

איזה פרק טוב!!!! הסדרה הזאת פשוט מעולה! איזה כיף לראות את הפרקים שלה. לא יודע אם למישהו יצא לראות את הסדרה מכושפות אבל היא ממש כלום לעומת הסדרה המעולה הזאת. הסוף היה פשוט מעולה ומפתיע אני חייב לציין. רק דבר אחד לא הבנתי- על מה לורן דיבר שהוא אמר שהוא צריך לעשות כישוף בשביל שיוכל לקרוא שוב אנשים? מתי נלקחה ממנו היכולת הזאת בדיוק?

City Of Angel

New member
זה היה חלק מהתרגיל

הוא כאילו רצה לטפל בכוחות שלו שקצת התפקששו (אחרי שהוא טעה בקריאה של אנג'לוס ולא הרגיש שקורדיליה בהריון על-טבעי) אבל אם הבנתי נכון זה הכל היה תרגיל כדי לבדוק את קורדיליה. שימו לב שהתרגילים הכי מתוחכמים של הפאנג גאנג הם בזכות לורן

dudi gun

New member
כן, תיארתי לעצמי שזה מה שזה היה

אגב אני לא מסכים לתגובה שלך למטה- גוואן מדהימה

City Of Angel

New member
Bad girl Cordy

אוף אני ממש לא אוהב שעוצרים את העלילה בשביל פרק לא קשור, ועוד עם גוון, שבניגוד להרבה חבר'ה כאן אני בכלל לא מת עליה. היא חוצפנית, אגואיסטית, ופשוט רעה. אין לה מקום בין הגוד גייז. הקטע של הפריצה היה טוב כמו שרק "אנג'ל" יודעים לעשות, אהבתי את איך שגאן נלחם בסמוראים ואיך שהילדה לא הבינה מה רוצים ממנה. באמת חיכיתי לרגע שגאן יתמרד על היותו "איש השרירים" כמו שתמיד מתייחסים אליו. וסליחה על הבורות אבל גאן ופרד לא בערך-חזרו-להיות-ביחד? כי פרד בכלל לא דאגה כשהוא יצא למשימה בלתי אפשרית והוא.. אממ נו אתם יודעים. ולענייננו - ה"בוס" (שמעכשיו יהיה השם למתנגדי המונח "מאסטר") הוא אחד הביג באדים הכי עלובים שאני זוכר. הדבר (אני לא בדיוק יודע איך להגדיר אותו) ששלט ביצור שחיסל בקלות את כל "וולפראם אנד הארט" מפחד מכמה אקדחים?? לא יודע אני לא מבין את הקטע שלו.. שלה.. פרד אומרת את מה שכולנו חושבים על קורדיליה וקונור, ואפילו מעיזה לשאול את ווסלי על ליילה.
גם אני חשבתי על זה שבפעמיים שקורדיליה שכבה בסדרה היא נכנסה להריון מזורז במיוחד
מתאים לפרד האקדח

פרק טוב מאוד.

אהבתי את הלבוש המאוד שונה של קורדי בפרק הזה. משעשע איך שקורדי מוליכה שולל את קונור. כבר מפמפמת לו שהכל קורה בגלל משהו. שתמיד יש סיבה. אהבתי את השיחה בין גוון לאיש ששכר אותה, זה היה משעשע שהוא ברח אחרי שהיכה בה ברק. לורן היה משעשע לכל אורך הפרק. אהבתי כשגוון נכנסה, אנג'ל אומר לה באדישות מצחיקה כזו, שהם עסוקים בלעצור אפוקליפסה. אהבתי שישר פרד נכנסת לכוננות כשגוון מופיעה. מצחיק לראות אותה כך. כל קטע הפריצה הזו של גוון וגאן היה טוב. היו התפתחויות יפות. נחמד לראות את גאן לשם שינוי עושה פעולות מתוחכמות וכו', ולא רק מכות (כמו שהוא בעצמו אמר אחר כך לגוון). מצחיק שהיא קראה לילדה היפנית "ליסה" זה לבד צריך לעורר חשד. היה מצחיק שאנג'ל השוויץ שיש לו זיכרון צילומי, ולאחר מכן ווסלי פשוט לא הבין מה הוא כתב חח. הסצנה בין גוון לגאן במיטה ועם המכשיר (זה לא נשמע טוב), היה ממש מצולם יפה. אהבתי את הנעימה שלורן נעם, היה מצחיק לראות טקס מיסטי ולורן מסתכל בתוך ספר תווים. הסוף היה ממש יפה, לא הכי מפתיע אבל היה עשוי יפה. והקטע עם המג'יק אייט בול היה פשוט גדול. והשוט האחרון על "דפנטלי" היה מצויין.

g a g a

New member
פרק בינוני למדיי (לטעמי)

דיוויד קיבל מעט מאוד זמן מסך, שזה תמיד דבר רע
העלילה עם גוון וגאן הכבידה על העלילה המעניינת יותר.
מצד שני, סוף הפרק היה פשוט מעולה! אדיר! תענוג!
כשאנג'ל דיבר עם קורדי ואמר לה "בטח אין למאסטר הזה תכנית על, והוא סתם בירבר" וכו' היתה לי הרגשה שהוא כבר עלה על זה שקורדי is the bad guy/girl ושהוא מנסה להרתיח אותה בכוונה, ושמחתי לראות שהיא נתפסה על חם בסוף הפרק.
סביר להניח שהחזרת קורדי של עונה 1/2 לא באה בחשבון לאור הנסיבות [
], אבל לא תהיה לי התנגדות לשלח\יחת קורדי הנוכחית לחור שאין ממנו דרך חזרה. הגיעו מים עד נפש, וכמו שלימור אמרה פעם "העם נקעה רגלו". איריס.

קידבו

New member
אחד הסיומים האהובים עליי ביותר

ביחד עם הסיום שהם שחררו את קבוצת השדים ועוד כמה טובים. הקטע של "אני לא ראש דלי" כל כך לא קשור שזה מושלם. גוון וגאן אולי לא הכי קשורים והעלילה קצת מוזרה אבל זה עדיין נחמד מאוד לראות אותם ככה. אבל אין על הסיום, לורן הוא אחת הדמויות המפתיעות ביותר בסדרה. דוגמא: תגידו שלא הייתם מופתעים כשכרתו לו את הראש בעונה השניה. איך הצליח לשטות בקורדי שנפלה במלכודת כמו שצריך, באמת אמן, אומנם בדרך כלל זמר אבל שחקן לא רע כשצריך. בקיצור, עלילה מוזרה הפרק, אבל עבר עוד פרק בדרך לסיום הגרנדיוזי של העונה הרביעית.

City Of Angel

New member
אנג'ל שחקן מצוין זה ידוע

אפילו ליילה הודת בזה בפרק אחרי שקונור נולד והוא שיחק אותה בורח מול המצלמות של וולפראם אנד הארט, וגם אז התרגיל היה של לורן..

קידבו

New member
אני דיברתי על לורן, אבל גם אנג'ל

שחקן מצוין. אמרתי שהוא בדרך כלל זמר אז נראה לך שהתכוונתי לאנג'ל?
אנג'ל עבד על וולפראם והארט כל כך הרבה פעמים אבל האמת יוצא שהם דיי טיפשים רוב הזמן. לשטות באלה שקרובים אליך (קורדי) זאת ממש אומנות. ולורן ואג'ל שיחקו אותה.

Rose131

New member
עכשיו ראיתי../images/Emo79.gif

הקלטתי.. רק שאת ההתחלה לא הקליט לי.. עד לקטע שרואים את קונור שהוא אומר שהוא מסכים.. מישהו יכול להגיד לי מה היה שם? זה קשור לעובדה שהם מגלים שקורדי המאסטר? הם יודעים כל מה שהיא עשתה? וואי היה פרק טוב סך-הכל...

למעלה