2 שאלות חשובות

SHARON 103

New member
../images/Emo41.gif2 שאלות חשובות

היי, השאלה הראשונה שלי היא לגבי מבחן חיצוני שאמור להיערך שבוע הבא. המורה שלי אמר לי שהוא רוצה להגיש אותי לטסט במהלך השבוע הבא. היום היה השיעור ה-48 שלי. אמר לי שהוא יקבע איתי מתי נוח לי לגשת. השאלה שלי לגבי הטסט היא האם אני מגיע למקום הטסט באופן עצמאי או שהמורה מקפיץ אותי לשם.? והשאלה הכי חשובה- אם אני נגיד לוקח משהו כזה שמרגיע (נגיד טיפות טבעיות (RESCUE) אז זה יכול להשפיע לרעה עליי בזמן הטסט? כי אני מאוד התרגשתי במבחן הפנימי וכמעט נכשלתי בו בגלל שמרוב התרגשות לא שמתי לב שאני נצמד מאוד למכוניות ולא תמיד הייתי החלטי על הכביש(בגלל היסוס). השאלה שנייה שלי היא לגבי כניסה לכיכר ויציאה ממנה: אני מצרף תמונה שעשיתי והשאלה היא האם כשאני יוצא מהכיכר אני צריך לאותת ימינה. זה חובה כי המורה שלי אמר שזה חשוב והכרחי. אם אני מגיע לכיכר ואומרים לי לפנות שמאלה אז אמור להיות שמאלה מנקודת ההתחלה שלי בלבד... נכון? (מתואר בסרטוט). תודה

תגובה...

1) אני מקווה שאתה מבין למה אתה צריך לאותת ימינה אחרי הכיכר , כיאתה נכנס למסלול השמאלי וחוזר לימני... 2) כן שמאלה מנקודת המוצה בהצלחה כמו שמצוייר

DyingToLiVe

New member
תשובות

המורה חייב להסיע אותך למקום הטסט, מכיוון שאתה מבצע את הטסט במכונית שלו
לגבי הטיפות של רסקיו, אנחנו לא רופאים, ואנחנו בהחלט לא יכולים לדעת את השפעת הטיפות האלה עלייך, אם הן רק מכניסות אותך לריכוז, ומרגיעות אותך, ולא גורמות לך לעופף, אז תיקח. תאותת בכל סטייה!, הכי קל ככה, אתה סוטה ימינה/פונה ימינה, תאותת ימינה. אם אתה נכנס לכיכר, שלפניו אמרו לך לפנות שמאלה בכיכר, אתה מאותת שמאלה, ויוצא בנתיב שהיה שמאלי לכיוון הנסיעה שלך, לפני הכניסה לכיכר. בהצלחה.

למעלה