תמונות , ועוד הרבה תמונות

../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif - תפוז

--------------------------------------

../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif - תפוז

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Nom1fan

New member
לא שווה! אין תמונות של אחותי! ../images/Emo6.gif

חחחח סתם אורן אחי, אחלה תמונות!

../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif-Y2

על הבמה .

s h i r a n y

New member
טוב טוב תקשיבו ומהר

אני כל כך שמחה שהילה זכתה וזה לא כי אנ חסידה של הילה אלא שהעיקר שרוני לא זכתה!!!! כולנו מודעים לאמת שגברת רונית עמר אמיתית ואמינה כמו שהאף שלה טבעי חחח . שקר ראשון שלה זה שאבא שלה רבי . כולנו נוכחנו לדעת שאבא שלא לא רבי ולא בישוף. הבחורה "פאקינג" בגדה בחבר שלה של שלוש שנים והזדיינה בוילה כמו מטורפת ריכלה על כולם ואחר כך עוד ביקשה רחשמים , מאנה מרן מאלון ניסתה לתמרן בין כולם. בכתבה שהופיעה יום שישי שעבר ב7 לילות אפילו הכתב צייןשרוני לא אמיתית ושאלה איך היא יצאה. לרוני אין חברות ואפילו הבן זןג שלה כבר לא שם עליה. בושה לגזע הנשי שתלך להזדיין ואמן שתיפול לי בידיים מגעילה שכמותה.רוני את סתם סיוט מהלך קרצייה בלי חוט שדרה. משתמטת מפגרת מהצבא, נגע זר אני כל כך כועסת עליה

למעלה