תחרות הפוטסמה העברית הממלכתית

orangeada

New member
חח אני בת..השאלה אם תהיה תחרות

דביל השנה או משהו כזה

HyPeR SoNiC

New member
אולי תהיה

קודם נעבור את התחרות של פוסטמת השנה אח"כ נחשוב על עוד משהו

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כרגע הרגת אותי, אין כמו לחזור מיום קשה ולראות כזה דבר
אין כמוך כמו אורי ושירי, הרבה זמן לא צחקתי ככה

וואי זה גדול!!!

מחכה כבר בקוצר רוח בכדי לבחור ב... עוגן משמש, הלא היא אורלי ויינרמן "בכבודה ובעצמה"... היא הדבר הכי פוסטמי שיש עלי אדמות... ובאמת שהיא לא רק מפגרת בטלויזיה... היא פוסטמה גם במציאות... הדפוקה הזאת התחילה עם אחי לפני שנה בערך... והוא נדהם מכמה שהיא סתומה...

הילה2004

New member
טוב אני מציעה את.....

יעל בר זוהר הפוסטמה הגדולה ביותר שהיתה ותהיה במדינת ישראל

דחפת אבל אני רוצה להציע מישהי..

אני מבינה שהרבה אנשים אוהבים אותה, ומעריכים את מה שהיא עושה (או יותר נכון אנשים עושים בשבילה) אבל היא באמת פוסטמה, רוני סופרסטאר, היא ה-פוסטמה הראשית!

pain is MY love

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ללא שום ספק!!! אם רוני הייתה יותר סתומה היא הייתה בלטה!

מיטללל

New member
רוני בהחלט אחת המעומדות הרציניות

ואני מזכירה - יום ראשון הסיבוב הראשון יוצא לדרך

pain is MY love

New member
ואני לא אומרת את זה סתם

היא מהעיר שלי והיא בכיתה של ידידים שלי ככה שאני שומעת עליה סיפורים מפה ועד לקו המצח שלה... בואו נגיד שכמו שהיא נראית ככה היא- פקצה, פוסטמה ומתלהבת....

SANGUSUGA

New member
אז רגע לפני

נראה שהמושג "פוסטמה" לא ברור לי מישהו יכול להסביר? (נראה שלפורום יש נטייה לעשות דברים בלי שכולם מסכימים לגביהם)

HyPeR SoNiC

New member
פוסטמה:

ילדה/בחורה/נערה/אישה (מחק את המיותר), אשר בכל פעם שאתה רואה אותה, מדבר איתה, או עושה כל דבר אחר שקשור אליה ו/או שמזכיר אותה, נכנס לך כאב חד לאשך השמאלי. כאב זה חודר עמוק אל תוך האשך, ומתפשט בכל הגוף, מה שגורם לך לרצות לקחת פטיש גדול מאוד ולשתול את אותה ילדה/בחורה/נערה/אישה (מחק את המיותר) עמוק באדמה. (מתוך המילון של אורן) יש מבין?

למעלה