תחרות הלוגואים הגדולה

../images/Emo41.gifתחרות הלוגואים הגדולה../images/Emo41.gif

אז יש שם: יח"ד. ויש לנו תנועה: הצבעים שלנו. אבל החיבור בניהם עדיין לא נעשה..
להשאר "הצבעים שלנו" עם יחד בצד? (כמו היום)
לחתוך את ה"שלנו" ולהפוך ל"הצבעים"?
לנצל את הזדמנות ולהיות "הצבעים ביח"ד"?
או אולי "יח"ד בצבעים"? או בכלל משהו אחר..? ומה עם לוגו..? רעיונות, הצעות, דסקים של מדונה, לפה

MichelleS

New member
אביבוש..

למרות שהלוגו של יחד מאד מכוער, אנחנו צריכים להתחשב בו. ההצעה ששלחת לנו במייל יותר טובה.

Unicorn Fairy

New member
אני לא מוכנה שיקריבו את השם למען...

יח"ד. מלכתחילה שנאתי את העובדה שהשם משתנה וכל המרצ נשאר מאחור. אני בעד להשאר הצבעים שלנו ומצידי שיהיה היח"ד
בצד. אבל כל עוד לא משתנה השם שלנו. לשנות שם אחד זה עוד סביל, לשנות עוד שם זה כבר לאבד זהות מבחינתי. ברצינות. (הפרסומות פלאש עם התלמידים המצוירים המחייכים מרגיזות אותי).
על לוגו אני מוכנה לעבוד איך שפאקינג יתקינו לי מחדש את הפוטושופ
0.7 אהובתי...

Ma E

New member
שלי מה עושה פה../images/Emo35.gif חחח

שלווווום אני מאאאאאאיייי תומכת במרצ וגם חצי גאה
חחחחחחחחחחחח אפילו אימא אוהבת מרצ
אאאאאאאאאאזזזזזזזזז מההההההההההההההההההה נשמע?

Unicorn Fairy

New member
מאי- מה -את- עושה פה?

אני פעילה בנוער מרצ וחברה בתנועת הצבעים שלנו מההתחלה, ואני אפילו מזכירת סניף חיפה! איזה כיף לראות אותך פה!

Alexco

New member
המממ

הנה הצעה אלטרנטיבית, על מנת לגוון את המבחר, ולהרחיב את מחשבותיכם.

אני באמת לא מבין מה הבעיה?

ללוגו שלנו כיום אין שום קשר היגיוני בין המרצ לצבעים שלנו זה מין תזכורת של מפלגת האם שלנו. אז אני לא מבין מה הבעיה פשוט לשנות את המרצ ביח"ד. ויש לי דיסק של מדונה מעולה אם אתה רוצה :) אה! אפשר בבקשה להעלות תמונה של הלוגו של יח"ד כדי שיהיה יותר קל לעבוד על הלוגו המנשנש ובא?

Yuval Y

New member
אני לא מבין מה הקטע...

סליחה אם אני מתפרץ... אבל ראיתי גם את המודעה של "באנו חושך לגרש", ושם היה את הלוגו של יחד [או משהו בכיוון] יחד עם "הצבעים שלנו". התנועה נקראת הצבעים שלנו, וכך היא מוכרת בכל מקום. כולל באנגלית ובערבית. לפי דעתי יש מקום לשים את הלוגו, אולי אפילו המקורי, עם הלוגו שתנועת יחד יבחרו לעצמם. עד כמה שראיתי, אין להם אתר, ואתר מרצ לא פעיל... אגב, האתר של הצבעים שלנו ממש יפה

שפנפן

New member
לא משנים! ../images/Emo10.gif

לדעתי צריך להשאיר את הלוגו שלנו ורק לשים את הלוגו של יחד לידו כמו שהיה עם מרצ. מישהו יכול להעלות את הלוגו של "יחד"? עדיין לא ראיתי אותו..

Unicorn Fairy

New member
פינת ההספדה של מרצ ../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

כולם מוזמנים להדליק נר ולבכות...

למעלה