תזכורת מפגש.

Girls Not Grey

New member
חח, האמ.

אפשר לסדר את זה שאת תעלי מהתחנה ואנחנו מהקניון, אבל זו גם יכולה להיות בעיה, [אם לא נעלה על אותו האוטובוס, וכו'..]. ד"א, מאיפה הרכבת יוצאת בפ"ת?

yael0000

New member
ירוקנים../images/Emo211.gif

51 זה המקרה הכי גרוע, כי אני נוסעת ב51 כשאין לי איך להגיע לרכבת, ואז אני צריכה לקחת אוטובוס מהמשוב שלי לתחנה מרכזית פ"ת

בואנהההההה../images/Emo55.gif

מה עם קצת קרדיט על התמונה?! D::::::::: אני לא באה עם סיכות על התיק, זה מה שבטוח. גנבת^$#% 33>

../images/Emo31.gif../images/Emo214.gif

אני בטיול וזה.. אבל בכל זאת, כי אף אחד לא מכיר אותי. שם: נוגה גיל: 14 מאיפה בארץ? ת"א פריט מיוחד שנזהה אותך? -- תמונה: [נו אתם לא מכוערים אל תיהיו מעפנים שימו תמונות D:] יאק. השיער.

Jo MilleR

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo163.gif../images/Emo55.gif באה רוב הסיכויים

שם: ג'ו מילר
פריט מיוחד שנזהה אותך? אהמ בטח תיק של מכר, משקפיים אדומות,סיידליפ ובטח דלית והדר
תמונה: אהמ אוקע על אחריותכם [גאד איזה אימו אני בתמונע
], תמונע ישנה נכון לעכשיו יש לי פוני אדום כהה [אבל אין לי כוח אליו] וסייד
777777777779999999999

מודיעין?!?!?!?!?!../images/Emo185.gif

נהדרר D: אז עוד מישהו גר בחור המזעזע ושורץ הפאקצות הזה! אני גרה צמוד. ברעות. סוף סוף בני אדם נורמליים ^.^

Jo MilleR

New member
../images/Emo152.gif ווי יש אנשים מגניבים באיזור

קוווול את באה למפגש???

בטח D:../images/Emo185.gif

אני אבוא עם שלט שכתוב עליו: "ג'ו מילר המגניבה ממודיעין?" או שבכלל נעלה על אותו אוטובוס P:

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif../images/Emo152.gif../images/Emo55.gif ../images/Emo99.gif !!!%^&%&

איזה כיףף!! את באה!! *מתעלפת* 333>

Inbal dot com

New member
רוב הסיכויים אני באה!D:../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

שם: ענבל:p גיל: 16 מאיפה בארץ? פר סבא.
פריט מיוחד שנזהה אותך? לא יודעת עדיין... אולי מכנסי משבצות...? עוד לא החלטתי. תמונה:

אני יודעת שבקושי אני מגיבה^.^../images/Emo174.gif

מישו זוכר אותי בכלל?XD שם: רעותD: גיל: 15 מאיפה בארץ? ירושלים~_~ פריט מיוחד שנזהה אותך? ירדןD: תמונה: ~_~זאתי עם החולצה הורודה [וחשוב לי להדגיש שזה לא האף שליXD]

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif כן D:

זה אומר שתבואי גם ל LP? זה באותו היום D:

למעלה