תזכורת מפגש.

../images/Emo41.gifתזכורת מפגש.../images/Emo41.gif

אוקיי, לכל מי שחדש ו/או לא ראה מה זה, מתי או איפה זה המפגש פורום - הנה תזכורת. בעוד שישה ימים [2.10] יערך המפגשפורום, בסטימצקי [ראו תמונה] עזריאלי, בשעה 12:00
הערות -
- מפגש זה יוקדש [בינתים,] לצילומים פרוייקט הוידאו. [מי שלא הבין/יודע מה זה מצורף קישור] אם אינכם מעוניינים להשתתף, זה לא חובה, ואזה גם ידרוש מכם יום שלם בת"א [נניח מ12:00 עד 17:00 - 18:00], אז סביר להניח שלהסתובב לא תוכלו הרבה זמן. -זה שנפגשים בעזריאלי, לא אומר שאנחנו נשאר שם, אנחנו נילך לצלם את הפרויקט ווידאו כנראה באיזור אחר. קחו בחשבון שאם אתם מצטלמים אתם תלכו הרבה
שרשרו
/
אם אתם באים. [לא אם אתם לא/כן מצטלמים לפרויקט וידאו] ואתם מוזמנים לענות על השאלון הכרות כי בערך מאז החופש לא היה לנו כזה
שם: גיל: מאיפה בארץ? פריט מיוחד שנזהה אותך? תמונה
:
[נו אתם לא מכוערים אל תיהיו מעפנים שימו תמונות D:]
בעיות איך להגיע?
יש רכבות ושי אוטובוסים, ושניהם אחלה דרך להגיע לעזריאלי. לאתר רכבת ישראל לאתר אוטובוסי דן לאתר אוטובוסי אגד
עוד משהו?
רק תשאלו

yael0000

New member
ראשונה?../images/Emo45.gif,אם לא יהיו בעיות../images/Emo211.gif

שם: יעל גיל: 17 וחצי מאיפה בארץ? מרכז פריט מיוחד שנזהה אותך? אממ לא יודעת , בטח משקפיים, כי נגמרו העדשות תמונה: [נו אתם לא מכוערים אל תיהיו מעפנים שימו תמונות D:]

../images/Emo45.gif עונה לעצמי../images/Emo3.gif../images/Emo98.gif

שם: אביגיל / סאלי. גיל: עוד 10 ימים 13. מאיפה בארץ? זכרון יעקב
פריט מיוחד שנזהה אותך? אוללייייי יהיה לי ג'קט כמו לג'רארד בT
תמונה:
[ומי ששואל - כתוב על היד UNTIL THE END OF TIME וAS SNOW FALLS ON DESERT SKY ביותר חלש :}]

Pooki Looki

New member
../images/Emo85.gif ../images/Emo13.gif

שם: יובל D: גיל: 13 וקצת :) מאיפה בארץ? שוהם [הבירה
]. פריט מיוחד שנזהה אותך? משקפיים, ותיק סקא שחור-ורוד, נראהלי. תמונה:
אה, כן, קרדיט לנועה על הצילום ^_^

Pooki Looki

New member
../images/Emo9.gif תודה../images/Emo85.gif

אבל זה דווקא הקטע הלא מגניב בחדר

Lian815

New member
יש לך תיק יפה../images/Emo6.gif../images/Emo160.gif

אבל ממש לידו יש ספר נורא של בני גורןO::

Pooki Looki

New member
יאאיייי!! אני דומה לאלייזה DD:../images/Emo85.gif

ואממ...סאשומארו- רק מהפסוטר הזה של האנימה לא נפטרתי, נראהלי. יש לי חולשה לסאשי!! והספר של בני גורן- אלגברה חלק ב'- הוא לא כזה נוראי. מה שכן- ממש אהבתי את אלגברה חלק א' D: [
]

Lian815

New member
XDDD../images/Emo160.gif

אני בחיים לא אהבתי ואני גם לא יאהב ספרים שקשורים למתמטיקה

Pooki Looki

New member
יווווווווואוווו../images/Emo85.gif

אני דומה ללינזי?!?!?!?! באמת?!?!?!?! את לא מבינה כמה אני אוהבת אותך. הסבר מפורט אם תרצי תקבלי במסר/מסנג'ר.

למעלה