תזכורת היפ הופ בפארק

TeeAnTee

New member
../images/Emo41.gif תזכורת היפ הופ בפארק ../images/Emo41.gif

מי שעוד לא קנה, היפ הופ בפארק הולך ומתקרב בצעדי ענק... יום חמישי הבא בשעה 18:00 באמפי וואהל בפארק הירקון (איפה שהוא התקיים בשנתיים האחרונות), המופיעים הם: מוקי כלא 6 נימי מומי לוי קוואמי פישי הגדול צ'ולו DDD MOB TN וDAM מספרי הסיפורים אילן באבילן והחיילים מג'יק עדי דגן שי 360 ג'בקה בזוקה השבט סניקרס הארכיון הדיג'יים בערב יהיו: רמי רוד בוי, DJ 77, דיג'יי נולג', ודיג'יי סופרים. את הערב ינחה לירון תאני . כרטיסים ניתן להשיג אצלי במחיר מוזל של 60 שח (במקום 80 בקופות בערב המופע). עוד פרטים באיי סי קיו 23232849 או במסרים אישיים.

hevel

New member
אם כבר, אז יש לי שאלה

איך אני מגיע לשם מתחנה מרכזית? על איזה אוטובוס לעלות?

Altryne

New member
גזען בן זונה

די כבר! כמה אפשר? אתה מציף את הפורום כולם הבינו שאתה חושב שהוא מעפן אבל לא התחלת להגזים!!

BIGO-G

New member
הסייקו באזז הרבה יותר מציק

וכל מעפן שקפויה שם לסייקו באז הזה, בא ממני ואני בטוח מעוד הרבה אנשים. כל הכבוד על העבודה הטובה...

אממ... אני אשאל מה שאני שואלת בכל..

הופעה, או יותר נכון לפני כל הופעה - בטוח יישארו כרטיסים בקופה??? כי כרגע רוב הסיכויים הם שאני אלך, אבל זה עדיין לא בטוח... יש מצב שאני אגיע בלי כרטיס ואין כרטיסים בקופה???

TeeAnTee

New member
אני לא חושב שיהיה כזה מצב

אני בספק שהאמפי וואהל יהיה מלא עד 0 מקום, בכל מקרה לא כדאי לך פשוט זה יעלה לך בקופה באותו הערב 20 שח יותר מבמכירה המוקדמת.

Da Judge

New member
חבוב, איפה אתה גר?

ובנימה זאת, אני רוצה להכריז שמחר אני אהיה בגראנד קניון בחיפה, מייחצ"ן מוכר כרטיסים ו.. לא עניינכם
הקיצר מי שמעוניין להיפגש איתי שם מחק ולקנות כרטיס מוזמן להשאיר לי הודעה באייסיקו מס' 125926363 או בטלפון 04-6396050

DaNI aka kaka

New member
שאלה

אמפי ווהאל זה לא איפה שהיה המופע של כל הסטנדאפיסטים ביום טוב? כי אם כן...אז זה אולם..עם כיסאות..איך אפשר להעביר מופע..ועוד מופע כזה ככה? בכיף הייתי מגיע..רק שאף אחד שאני מכיר לא הולך

DaNI aka kaka

New member
חח צודק..אני זוכר מהקטע של רועי לוי

שהוא אמר.. "אם היה לי אמפי..הייתי קורא לו או אמפי דול..או אולי וואהל..אבל תלוי באיזה צד של העיר הוא היה" או משהו כזה בכל מקרה..

Patience

New member
חחח איזה קטע ענק זה../images/Emo45.gif

רועי לוי מתוך יומטוב! (שווה להוריד ת'קטע הזה מקאזה
)

M A D G I R L

New member
אפשר להשיג גם במאד מאן כרטיסים...

ואפשרי בהחלט גם להקפיץץץץץץץץץץץץץץץץץ

M A D G I R L

New member
במכירה מוקדמת כרטיס עולה 60 ובמקום

80... אפשר לקנות כרטיסים דרך היחצנים שמוכרים כרטיסים מהפורום ובחנויות מאד מאן...(הקפצה סמויה)

למעלה