שרשור...

iknow

New member
אממממ

1)כותבים בפורום רחובות 2)נשארים בבית ולא עושים כלום 3)הולכים לבית ספר לשחק כדורגל 4)הולכים לבריכה(מכון ויצמן לא ויסגל החרתא הזה) 5)ישנים(המועדפת עלי) הערה:התשובות לא קשורות זו לזו,זה הנסיון שלי לשפר את סיכויי לזכות בפרס(מהו הפרס??)

DannyV

New member
שביתה.....

אנחנו (הרחוביים) כשיש שביתה ישנים, הולכים לבריכה, מתכתבים כמו ששמת לב וסתם מסתובבים בעיר מחפשים מה לעשות

s h o o f

New member
אמממ...

כשיש שביתה אז הרחובותיים יושבים בבית נהנים מכל רגע שאין בית ספר ומתפללים שגם מחר לא יהיה

0r0r

New member
לומדים למבחן בערבית? ../images/Emo8.gif

(ובמתמטיקה)

asi man

New member
כשיש שביתה אז...

נהנים לא לעשות כלום,סוף סוף אפשר להשתעמם בכיף בבית מאשר להשתעמם ולסבול בשיעור,לכן אנחנו משתעממים ונהנים מזה

PePener

New member
זה מה שהם באמת עושים:

תמיד שיש שביתה, הרחובותים נדפקים. כי היא תצא יום או יומיים לפני המבחן אותה לא באמת תדע אם להתכונן או לא. אז בבוקר אתה קם מאוחר, מתכתב באי סי קיו עם חברים ובפורום של רחובות המהולל ואז בערב את לומד לבמחן שיש לך, למרות שאתה לא בטוח בזה

asi man

New member
חחח לא לא,זה מה שאתה עושה לא אנחנו

כולם שומרים על קשר בשביתות לאורך כל היום ורק אתה נעלם כל הזמן למלא זמן ופתאום אחרי כמה שעות רואים ממך הודעה חחחחח,אבל לא נורא אתה איש טוב ..

PePener

New member
אי יאי יאי, איך פגעת בי

קודם כל אני מתעורר מוקדם ואחרי זה אני שומר על קשר, מה אני אעשה שיש לי עיסוקים ותודה, אני יודע שאני איש טוב
העיקר שאני לא יהיה

PePener

New member
תגידי לי חתולה, מתי מוענק הפרס?

חוץ מזה אנו לא יודעים מי את, הציגי את עצמך לחברי הפורום (החדשים בעיקר)

למעלה