שרשור שאלות הכוונה 31/3+1/4

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 31/3+1/4../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.

גם לי יש שאלה

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
גם לי יש שאלה
למה ממשיכים לכתוב בשרשור הקודם ולא בשרשור הזה?

Head Music

New member
שאלה

- זה מיותר לחלוטין.
שאלה
איך מגיעים לבית השיריון מתחנת הרכבת ת"א-השלום?

אם אתה נוסע ברכבת וצריך להגיע

שאלה
איך מגיעים לבית השיריון מתחנת הרכבת ת"א-השלום?
לבית השריון, אולי עדיף שתרד בתחנת ההגנה, ליד התחנה מרכזית תל אביב. משם לך לתחנה המרכזית ברגל (כמה דקות קצרות) ועלה על אחד מהקווים: 34, 35, 52 של חברת דן או 36, 37 של חברת קווים. סע עם האוטובוס איזה 3 תחנות, עד לפנית רחוב לוחמי גליפולי. תצטרך להכנס שמאלה (ביחס לכיוון נסיעת האוטובוס) וללכת כמה דקות עד לבית השריון.

אולי אפילו לחסוך את הכניסה לתחנה

לבית השריון, אולי עדיף שתרד בתחנת ההגנה, ליד התחנה מרכזית תל אביב. משם לך לתחנה המרכזית ברגל (כמה דקות קצרות) ועלה על אחד מהקווים: 34, 35, 52 של חברת דן או 36, 37 של חברת קווים. סע עם האוטובוס איזה 3 תחנות, עד לפנית רחוב לוחמי גליפולי. תצטרך להכנס שמאלה (ביחס לכיוון נסיעת האוטובוס) וללכת כמה דקות עד לבית השריון.
אולי אפילו לחסוך את הכניסה לתחנה
ולהמשיך ברגל עוד כמה מטרים על רחוב לוינסקי ולקחת משם את אחד הקווים 30, 31 ו-32.

צריך ללכת ברגל עד רח' יגאל אלון

אוקיי, ועוד משהו..........
קודם כל
. דבר שני, אילו קווים מחברים את תחנת הרכבת ת"א-השלום עם בית השיריון? פשוט יותר נוח לי לרדת בשלום.
ומשם לקחת את אחד הקווים 7, 53 או 59 בערך 2-3 תחנות עד היכל נוקיה ביד אליהו. כאשר קווים 53 ו-59 בתדירות נמוכה ו-7 בתדירות בינונית. לדעתי, למרות הכל, יהיה לך הרבה יותר נוח לרדת בהגנה ולהתקדם מספר מאות מטרים באותו רחוב של תחנת הרכבת עד לתחנת קווים 30, 31, 32. גם קרוב יותר, וגם קווים תדירים יותר.

Head Music

New member
../images/Emo51.gif

ומשם לקחת את אחד הקווים 7, 53 או 59 בערך 2-3 תחנות עד היכל נוקיה ביד אליהו. כאשר קווים 53 ו-59 בתדירות נמוכה ו-7 בתדירות בינונית. לדעתי, למרות הכל, יהיה לך הרבה יותר נוח לרדת בהגנה ולהתקדם מספר מאות מטרים באותו רחוב של תחנת הרכבת עד לתחנת קווים 30, 31, 32. גם קרוב יותר, וגם קווים תדירים יותר.

R0ckF0rD

New member
רכישת כרטיס חופשי-חודשי מרחבי "לבן"

- זה מיותר לחלוטין.
רכישת כרטיס חופשי-חודשי מרחבי "לבן"
רכישת הכרטיס, אשר עלותו 300 וככה שקלים, מתבצעת אצל כל נהג "דן"/"קווים"? תודה.

Shark Alarm

New member
דרכי הגעה לנווה אילן ../images/Emo26.gif

- זה מיותר לחלוטין.
דרכי הגעה לנווה אילן

לאולפני הטלוויזיה. האם ניתן לעשות זאת רק דרך קו 185 מירושלים

Image of me

New member
או בשעה 23:15 בקו 186.

דרכי הגעה לנווה אילן

לאולפני הטלוויזיה. האם ניתן לעשות זאת רק דרך קו 185 מירושלים
אלא אם כן אתה רוצה ללכת ברגל מצומת קרית יערים (שאני לא יודע איזה קווים עוצרים שם, אם בכלל).

Image of me

New member
אגב, 185 עוצר גם במחלף הראל

אלא אם כן אתה רוצה ללכת ברגל מצומת קרית יערים (שאני לא יודע איזה קווים עוצרים שם, אם בכלל).
אגב, 185 עוצר גם במחלף הראל
שבו מוריד [כמעט?] כל קו לירושלים (הקווים מת"א, חיפה וכו').

Shark Alarm

New member
תודה, ושאלה אחרונה ../images/Emo26.gif

כן.
430 מוריד רק במחלף הראל ובירושלים. גם 433 מוריד במחלף הראל.
תודה, ושאלה אחרונה

כשאני יורד מ- 430 (המהיר יותר) האם אני צריך לחכות בצד שירדתי בו או לעבור למקום אחר

מצב
הנושא נעול.
למעלה