שרשור שאלות הכוונה 31/3+1/4

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
אתה צריך לחצות את המחלף.

תודה, ושאלה אחרונה

כשאני יורד מ- 430 (המהיר יותר) האם אני צריך לחכות בצד שירדתי בו או לעבור למקום אחר
אתה צריך לחצות את המחלף.
הקו לנווה אילן נוסע על הכביש המהיר בכיוון ההפוך (מירושלים לכיוון ת"א). אני לא יודע איפה בדיוק נמצאת התחנה.

adi ben e

New member
שאלתי בצהריים..

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
שאלתי בצהריים..
איך אני מגיעה מתחנת רכבת ת"א מרכז/ אוניברסיטה לבסיס שדה דב.. אמרו לי שיש 2 אפשרויות: 1. לרדת בתחנת רכבת ת"א אונ' ולקחת 21 או 48 של דן, שמגיע לרחוב אבן גבירול... ואז אם אני רוצה להגיע יותר קרוב לבסיס, לחצות את הכביש ולקחת קו 26. 2. לרדת בת"א מרכז לקחת קו 55 של קווים, שמגיע למסוף רידינג. עכשיו שאלה לי.. מצאתי באתר של "דן", בעזרת החיפוש שיש שם, את קו 29 שיוצא מתחנת רכבת ת"א ארלוזרוב, ועובר בשדה דב (אבל לא לבסיס) השאלה היא כזאת... יש הבדל כלשהו בין המסלולים? כלומר, אם אני בוחרת לרדת בת"א אונ' ולעשות את המסלול עם הקווים שרשמתי למעלה, אני אגיע לאותו מקום במידה ואני אקח את קו 29?

Image of me

New member
עם 29 תגיעי לשדה דב האזרחי.

שאלתי בצהריים..
איך אני מגיעה מתחנת רכבת ת"א מרכז/ אוניברסיטה לבסיס שדה דב.. אמרו לי שיש 2 אפשרויות: 1. לרדת בתחנת רכבת ת"א אונ' ולקחת 21 או 48 של דן, שמגיע לרחוב אבן גבירול... ואז אם אני רוצה להגיע יותר קרוב לבסיס, לחצות את הכביש ולקחת קו 26. 2. לרדת בת"א מרכז לקחת קו 55 של קווים, שמגיע למסוף רידינג. עכשיו שאלה לי.. מצאתי באתר של "דן", בעזרת החיפוש שיש שם, את קו 29 שיוצא מתחנת רכבת ת"א ארלוזרוב, ועובר בשדה דב (אבל לא לבסיס) השאלה היא כזאת... יש הבדל כלשהו בין המסלולים? כלומר, אם אני בוחרת לרדת בת"א אונ' ולעשות את המסלול עם הקווים שרשמתי למעלה, אני אגיע לאותו מקום במידה ואני אקח את קו 29?
עם 26 תגיעי קרוב יותר לבסיס חיל האוויר. חוץ מזה כדאי לציין שהתדירות של 29 נמוכה מאד.

adi ben e

New member
תודה ../images/Emo13.gif

עם 26 תגיעי קרוב יותר לבסיס חיל האוויר. חוץ מזה כדאי לציין שהתדירות של 29 נמוכה מאד.
תודה

אז בקיצור, אתה ממליץ על המסלול שמתחיל בת"א אוניברסיטה? ועוד שאלה, סתם ידע כללי.. מאיפה כל הידע של חברי הפורום הזה על דגמי האוטובוסים וכו'?

Image of me

New member
לי אין מושג בדגמי אוטובוסים

תודה

אז בקיצור, אתה ממליץ על המסלול שמתחיל בת"א אוניברסיטה? ועוד שאלה, סתם ידע כללי.. מאיפה כל הידע של חברי הפורום הזה על דגמי האוטובוסים וכו'?
לי אין מושג בדגמי אוטובוסים
אז גם אין לי מושג מאיפה הידע של חברי הפורום
כן, זה מה שאני ממליץ אם חשוב לך ללכת כמה שפחות.

אני חי את זה כבר 40 שנה מאז גיל 3

תודה

ומאז גיל 7 ועד היום אני מתעד ברשימות כל אוטובוס וכל קטר או קרונוע או קרון. אם תרצה עזרה לגבי כל אוטובוס מאז 1909 ועד 2006, חברי הפורום יסייעו לך באהבה. (כנ"ל לגבי כל קטר, קרון ועוד).

תרצה = תרצי, סליחה!

ומאז גיל 7 ועד היום אני מתעד ברשימות כל אוטובוס וכל קטר או קרונוע או קרון. אם תרצה עזרה לגבי כל אוטובוס מאז 1909 ועד 2006, חברי הפורום יסייעו לך באהבה. (כנ"ל לגבי כל קטר, קרון ועוד).
תרצה = תרצי, סליחה!

אורי404

New member
../images/Emo127.gif אכן. יש חברי פורום שיעזרו.

אכן. יש חברי פורום שיעזרו.

ומאז 1909 היו בארץ 69778 אוטובוסים

תודה

ומאז 1909 היו בארץ 69778 אוטובוסים
בכל החברות כולל מידיבוסים ומיניבוסים כמובן. המס' 69778 מעודכן במדוייק ליום 25.03.2006. בחודש הבא אביא נתון מעודכן לסוף אפריל.

alonfr22

New member
תצייני מאיזה מקום בארץ

שאלתי בצהריים..
תצייני מאיזה מקום בארץ
יש הרבה קווים שמגיעם למסוף רידינג שמשם זה 10 דקות הליכה למרות שהוא לא מי יודע מה גדול ומשמש בעיקר לקווים בתוך ת"א וכן לגוש דן והסביבה

duvdevanim

New member
איך אפשר להגיע מתל השומר

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
איך אפשר להגיע מתל השומר
בת"א ל רח' אהרון בקר 8 ת"א תל ברוך צפון

קח קו 70 עד רכבת מרכז

איך אפשר להגיע מתל השומר
קח קו 70 עד רכבת מרכז
משם חצה את הכביש ועלה על קו 40, משם את היורד ברח' בני אפרים 246 בערך (שים לב ליד המרכז המסחרי, אי אפשר לפספס), משם אתה חוצה את הכביש וממשיך ברגל שתי דקות עד רחוב חנה רובינא ואתה מגיע לאהרון בקר מספר 8 מצד שמאל שלך.

אפשר לרדת אם כך

קח קו 70 עד רכבת מרכז
משם חצה את הכביש ועלה על קו 40, משם את היורד ברח' בני אפרים 246 בערך (שים לב ליד המרכז המסחרי, אי אפשר לפספס), משם אתה חוצה את הכביש וממשיך ברגל שתי דקות עד רחוב חנה רובינא ואתה מגיע לאהרון בקר מספר 8 מצד שמאל שלך.
אפשר לרדת אם כך
מקו 70 בר"ג, מול המשטרה ולחצות את הכביש לתחנה ממול, שם הוא יכול לעלות על קו 40.

urilei

New member
הכי טוב במכון מור

אפשר לרדת אם כך
מקו 70 בר"ג, מול המשטרה ולחצות את הכביש לתחנה ממול, שם הוא יכול לעלות על קו 40.
הכי טוב במכון מור
לא צריך לחצות כבישים בכלל יורדים במכון מור, נכנסים לבן גוריון ויש שם תחנה אולי זה טיפה יותר הליכה בכל מקרה לא מוצדק לנסוע עד רכבת מרכז

ה2

New member
אפשר גם עם 618 של אגד עד רחוב

איך אפשר להגיע מתל השומר
אפשר גם עם 618 של אגד עד רחוב
משה סנה ליד צומת הפיל ומשם 10 דקות ברגל. לו"ז באתר אגד.

jp3raptor

Member
מהרצליה למחנה רמון

- זה מיותר לחלוטין.
מהרצליה למחנה רמון
ביום ראשון אני אצטרך בפעם הראשונה בשירות הסדיר שלי ליסוע למחנה רמון. רציתי לדעת אם יש למישהו המלצות בקשר למה כן\לא לעשות [באיזה שעה לעלות על רכבת, באיזה תחנה להחליף, דברים כאלה] תודה מראש

Image of me

New member
למחנה רמון מגיע קו 60 מבאר שבע...

מהרצליה למחנה רמון
ביום ראשון אני אצטרך בפעם הראשונה בשירות הסדיר שלי ליסוע למחנה רמון. רציתי לדעת אם יש למישהו המלצות בקשר למה כן\לא לעשות [באיזה שעה לעלות על רכבת, באיזה תחנה להחליף, דברים כאלה] תודה מראש
אם אתה יוצא מהרצליה, לדעתי כדאי לך להחליף בת"א אוניברסיטה, כי המון חיילים עולים בתחנות תל אביב, ויש סיכוי שאם תחליף בתחנה אחרת לא יהיה לך מקום להידחס ברכבת. טיפ: תנסה לעמוד באמצע הקרון ולא במעבר, כדי שאם מישהו יירד באחת התחנות (ת"א, לוד, קרית גת), תוכל לתפוס את המקום שלו. ועוד משהו - קח בחשבון שבימי ראשון בבוקר רכבות מאחרות לפעמים בחצי שעה ויותר בגלל העומס, אז צא מוקדם.

jp3raptor

Member
תודה רבה

אם אתה יוצא מהרצליה, לדעתי כדאי לך להחליף בת"א אוניברסיטה, כי המון חיילים עולים בתחנות תל אביב, ויש סיכוי שאם תחליף בתחנה אחרת לא יהיה לך מקום להידחס ברכבת. טיפ: תנסה לעמוד באמצע הקרון ולא במעבר, כדי שאם מישהו יירד באחת התחנות (ת"א, לוד, קרית גת), תוכל לתפוס את המקום שלו. ועוד משהו - קח בחשבון שבימי ראשון בבוקר רכבות מאחרות לפעמים בחצי שעה ויותר בגלל העומס, אז צא מוקדם.
תודה רבה
טיפים מעולים, שבת שלום

עוד עצה

מהרצליה למחנה רמון
עוד עצה
קו 060 יוצא מהתחנה המרכזית בבאר-שבע (רציף 12 או 13), כך שצריך לרדת מהרכבת התחנת ב"ש מרכז. לפני שאתה עולה לאוטובוס, תוודא שהוא באמת נוסע למחנה שאליו אתה צריך להגיע. לקו הזה יש כמה וכמה חלופות, ולא כולן מגיעות לכל מקום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה