שרשור שאלות הכוונה 23/4/06

מצב
הנושא נעול.
איך אני מגיעה מחיפה לעפולה?..

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום.
איך אני מגיעה מחיפה לעפולה?..

Dannycom

New member
הגעה למכון וינגייט

מעפולה למרכזית המפרץ עם 301, הלו"ז
באתר של אגד
הגעה למכון וינגייט
ביום רביעי אני צריך להגיע לסיור במכון וינגייט. כמה שאלות? 1. האם קווים 600/605 עוצרים בוינגייט (בשתי הכיוונים) או שאני צריך לקחת את קו 601 המאסף? 2. כמה זמן בערך ייקח לי להגיע ממסוף 2000 למכון וינגייט בהנחה שאני נוסע בשעות אחה"צ המוקדמות (בסביבות 14:30)? 3. מה מחיר הנסיעה ממסוף 2000 לוינגייט?

846

Active member
צריך לקחת את קו 601, משך הנסיעה

הגעה למכון וינגייט
ביום רביעי אני צריך להגיע לסיור במכון וינגייט. כמה שאלות? 1. האם קווים 600/605 עוצרים בוינגייט (בשתי הכיוונים) או שאני צריך לקחת את קו 601 המאסף? 2. כמה זמן בערך ייקח לי להגיע ממסוף 2000 למכון וינגייט בהנחה שאני נוסע בשעות אחה"צ המוקדמות (בסביבות 14:30)? 3. מה מחיר הנסיעה ממסוף 2000 לוינגייט?
צריך לקחת את קו 601, משך הנסיעה
הוא כ 35 דקות והמחיר 13.5 ש"ח.

וינגייט

הגעה למכון וינגייט
וינגייט
1.לפי אתר אגד מוינגייט לארלוזורוב עוצרים קוים:601,852,602,826,872, אך בכיווון ההפוך רק 601 עוצר. 2.לפי אתר אגד כ-40 דקות 3.לפי אתר אגד-14.80 הבהרה:הנתוננים לקוחים מתוך אתר האינטרנט של אגד www.egged.co.il. האחריות על המידע חלה על המשתמש בלבד. אין הכותב אחראי לכל תקלה שהיא לרבות מכנית,טכנית ו/או כח עליון לכל בעיה שתגרם כתוצאה משימוש במידע זה. לכל שאלה ממוקדת יותר, יש להיעזר במודיעין אגד. ד.א יש גם מוניות שירות לרוב.

dk171

New member
שזפון...

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
שזפון...
איזה קו אני צריך לקחת מבאר שבע לשזפון? אני אהיה בבאר שבע ב 10 וחצי... תודה מראש

snoopy10

New member
שאלת הכוונה למכללת רמת גן

שלום, אני צריך להגיע מחדרה למכללת רמת גן ברח' פנחס רוטנברג 87 ברמת גן בצורה המהירה ביותר (רצוי בסיוע רכבת). אשמח לעזרתכם

רכבת למסוף ארלוזורוב

שלום, אני צריך להגיע מחדרה למכללת רמת גן ברח' פנחס רוטנברג 87 ברמת גן בצורה המהירה ביותר (רצוי בסיוע רכבת). אשמח לעזרתכם
רכבת למסוף ארלוזורוב
ומשם קו 61 מרחוב "על פרשת דרכים", נסיעה נעימה!

רחוב הירדן פינת רחוב פנחס

עוד שאלה
באיזה תחנה אני יורד, וכמה זמן הנסיעה בערך? תודה!
עדיף לשאול את הנהג - מדובר בנסיעה בתוך איזור עירוני צפוף, ואם אתה לא מכיר את האזור, אתה עלול לפספס את היעד. קשה לי להתחייב באשר לזמן הנסיעה - הכל תלוי בתנועה. לקו 61 תדירות טובה, אבל קח בחשבון שאתה עומד לחצות את כל רמת גן עד שתגיע ליעד, לא פחות מחצי שעה נסיעה לדעתי.

מר"ג - קוים 65, 67. מת"א - קו 30

עדיף לשאול את הנהג - מדובר בנסיעה בתוך איזור עירוני צפוף, ואם אתה לא מכיר את האזור, אתה עלול לפספס את היעד. קשה לי להתחייב באשר לזמן הנסיעה - הכל תלוי בתנועה. לקו 61 תדירות טובה, אבל קח בחשבון שאתה עומד לחצות את כל רמת גן עד שתגיע ליעד, לא פחות מחצי שעה נסיעה לדעתי.
מר"ג - קוים 65, 67. מת"א - קו 30
65 עובר בהירדן לכל ארכו. 67 - להירדן פינת אילת אבל זה לא רחוק ללכת לפנחס מהירדן, מאילת או מהרא"ה (תלוי לאן בפנחס) 30 מגיע מאלנבי ומהתחנה הישנה, וג"כ מגיע להירדן כמעט לכל ארכו. בלילה יש שינויי-מסלול 61, 60 - למספרים נמוכים בהירדן (הצד הצפוני). למספרים הגבוהים - 55, 56, 71 (כולם של קוים) או 35 של דן

קצרין, יאמי...

קצרין, יאמי...
אני צריכה להיות ביו ם שלישי בסביבות תשע וחצי בבוקר בקצרין. אני מאזור המרכז. בעיה. א. האם יש דרך להגיע מקרית שמונה או מטבריה לקצרין באותו הבוקר (נוכח העובדה שבשתי הערים הללו יש בית החייל) ב. האם יש דרך, בהנחה שיוצאים מתל אביב בסביבות חמש בבוקר או חמש וחצי, להגיע לקצרין מתל אביב עוד באותו היום? התוכלו לעזור לי בזמנים, שעות, הצעות, פתרונים ורעיונות מקוריים? רוב תודות, טל.

alantan

New member
לא קל להגיע...

קצרין, יאמי...
אני צריכה להיות ביו ם שלישי בסביבות תשע וחצי בבוקר בקצרין. אני מאזור המרכז. בעיה. א. האם יש דרך להגיע מקרית שמונה או מטבריה לקצרין באותו הבוקר (נוכח העובדה שבשתי הערים הללו יש בית החייל) ב. האם יש דרך, בהנחה שיוצאים מתל אביב בסביבות חמש בבוקר או חמש וחצי, להגיע לקצרין מתל אביב עוד באותו היום? התוכלו לעזור לי בזמנים, שעות, הצעות, פתרונים ורעיונות מקוריים? רוב תודות, טל.
לא קל להגיע...
הכי מוקדם שתוכלי להגיע מת"א זה: יציאה בקו 842 בשעה 06:00 שמגיע למרכז תחבורה חצור הגלילית ב-08:45. משם יש לך את קו 057 בשעה 09:25 שמגיע לקצרין ב-09:55. נראה שאין קווים המגיעים לקצרין מטבריה או קרית שמונה לפני 09:30. האופציה היחידה שאני רואה היא נסיעה באותו קו 057 מחצור בשעה 06:00.

anais18

New member
שלום, איך אני מגיעה ממרכזית המפרץ

בחיפה לגרנד קניון?

anais18

New member
שכחתי לציין יום ושעה

בחיפה לגרנד קניון?
שכחתי לציין יום ושעה
אם כך, אני צריכה להיות ביום שלישי בסביבות 10:30 בבוקר בגרנד קניון. יש אוטובוס ישיר המחבר בין שתי הנקודות? (ממש ציטוט מאתר של אגד)

לגרנד קניון

שכחתי לציין יום ושעה
אם כך, אני צריכה להיות ביום שלישי בסביבות 10:30 בבוקר בגרנד קניון. יש אוטובוס ישיר המחבר בין שתי הנקודות? (ממש ציטוט מאתר של אגד)
לגרנד קניון
יש לך את קו 125 ממרכזית המפרץ שיוצא ב 9:12, האוטובוס שאחריו יוצא ב 10:15 קצת מאוחר בשביל להיות ב 10:30 בגרנד. לוקח לו בערך 20 דקות להגיע לגרנד קניון.

anais18

New member
אחלה תודה רבה!

לגרנד קניון
יש לך את קו 125 ממרכזית המפרץ שיוצא ב 9:12, האוטובוס שאחריו יוצא ב 10:15 קצת מאוחר בשביל להיות ב 10:30 בגרנד. לוקח לו בערך 20 דקות להגיע לגרנד קניון.
אחלה תודה רבה!
ואני צריכה בסוף להיות ב-10:45 אז אני אספיק. ושוב, תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה