שרשור שאלות הכוונה 20-21/1

מצב
הנושא נעול.

PRINCESS GINA

New member
אני מקווה שפה אוכל לקבל תשובה....

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
אני מקווה שפה אוכל לקבל תשובה....
מישהו יודע איך מגיעים מתחתנת רכבת ת"א האוניברסיטה לאזורי חן (צמוד לרמת אביב)...קו אוטובוס או כל מונית שמגיעה לשם... אשמח לץשובה מהירה..נוסעת לשם בבוקר...

../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 20-21/1../images/Emo41.gif

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.

Super Crazy Me

New member
מרמלה לנס צינוה וחזרה..

מרמלה לנס צינוה וחזרה..
בימי שישי, רעיונות?

Image of me

New member
בבקשה

מרמלה לנס צינוה וחזרה..
בימי שישי, רעיונות?
בבקשה
247 מרמלה עד צומת יד אליעזר (שזה בצפון נס ציונה) ומשם כל הקווים למרכז העיר (אם מרכז העיר זה המקום שאת צריכה). אפשרות נוספת: 249 למרכז העיר רחובות, ומשם כל קו לנס ציונה. ברחובות יש לרדת ברחוב הרצל 152 ולא בתחנה המרכזית, כי מרח' הרצל יש יותר קווים - גם 301, 351, 371 עוברים שם.

מראשל"צ לבית אדמונד נצר סירני

בבקשה
247 מרמלה עד צומת יד אליעזר (שזה בצפון נס ציונה) ומשם כל הקווים למרכז העיר (אם מרכז העיר זה המקום שאת צריכה). אפשרות נוספת: 249 למרכז העיר רחובות, ומשם כל קו לנס ציונה. ברחובות יש לרדת ברחוב הרצל 152 ולא בתחנה המרכזית, כי מרח' הרצל יש יותר קווים - גם 301, 351, 371 עוברים שם.
קו 147 אגד עלייה: ראשון לציון מצבה ירידה: רכבת באר יעקוב + הליכה ברגל 200 מטר עד לנצר סירני. זאת האופציה הכי טובה וקרובה בשבילי לנצר סירני? ביום ראשון 1\22 בשעה 17.00 אני צריכה להיות כבר בנצר סירני כמה זמן משוער לוקח ממצבה עד לבאר יעקוב בצהריים? מה תדירות קו 147? ואם הוא פעיל עד שעה 20.00? תודה ושבת שלום!!!

אוהד11

New member
אולי 247, לא 147

קו 147 אגד עלייה: ראשון לציון מצבה ירידה: רכבת באר יעקוב + הליכה ברגל 200 מטר עד לנצר סירני. זאת האופציה הכי טובה וקרובה בשבילי לנצר סירני? ביום ראשון 1\22 בשעה 17.00 אני צריכה להיות כבר בנצר סירני כמה זמן משוער לוקח ממצבה עד לבאר יעקוב בצהריים? מה תדירות קו 147? ואם הוא פעיל עד שעה 20.00? תודה ושבת שלום!!!
אולי 247, לא 147

urilei

New member
תוכלי גם לעשות את זה ברכבת

כן התכוונתי 247 תודה על התיקון
ולמיטב זכרוני התזמון ממש נוח נוסעים 8 דקות מראשון ללוד, מחכים משהו כמו 5-7 דקות, ונוסעים עוד 4 דקות לבאר יעקב. עולה 5 ש"ח

כחילה

New member
צריך להגיע מנהריה למתחם הנמלה

ולמיטב זכרוני התזמון ממש נוח נוסעים 8 דקות מראשון ללוד, מחכים משהו כמו 5-7 דקות, ונוסעים עוד 4 דקות לבאר יעקב. עולה 5 ש"ח
שלום אני צריך להגיע מנהריה למועדון הגאלה שלפי מה שהבנתי נמצא באיזור התעשייה של קרית אתא. איפה זה בדיוק ומה הדרך הכי טובה להגיע לשם?

Image of me

New member
יקותיאל בהרב 34 מפרץ חיפה

שלום אני צריך להגיע מנהריה למועדון הגאלה שלפי מה שהבנתי נמצא באיזור התעשייה של קרית אתא. איפה זה בדיוק ומה הדרך הכי טובה להגיע לשם?
יקותיאל בהרב 34 מפרץ חיפה
הליכה של 20 דקות מצומת קרית אתא, או הליכה של 10-15 דקות מתחנת הרכבת קרית חיים. אפשר להגיע קרוב יותר אם לוקחים את קו 59 מצומת קרית אתא.

O303קובי

New member
מישהו יודע למה יש באשדוד מיון

מישהו יודע למה יש באשדוד מיון
מס' קרונות של רכבות נוסעים

Sagiv e

New member
שאלה למומחים

שאלה למומחים
אני נוסע בכל יום מצומת קסטינה לאיזור עזריאלי בתל אביב ובחזרה שאלתי היא מה הוא הדרך הקצרה ביותר להגיע הביתה?? (אלה המסלולים בכיוון חזור) 1. אוטובוס לתחנה מרכזית, ומשם 369 2. רכבת מתחנת השלום לרחובות ומשם 301\371 3. דרך חדשה שאתם יכולים להציע המון תודה PS אני יודע על 369א אבל השעות שלו לא מתאימות...

oshri5917

New member
תשרשר בבקשה במקום הנכון

שאלה למומחים
אני נוסע בכל יום מצומת קסטינה לאיזור עזריאלי בתל אביב ובחזרה שאלתי היא מה הוא הדרך הקצרה ביותר להגיע הביתה?? (אלה המסלולים בכיוון חזור) 1. אוטובוס לתחנה מרכזית, ומשם 369 2. רכבת מתחנת השלום לרחובות ומשם 301\371 3. דרך חדשה שאתם יכולים להציע המון תודה PS אני יודע על 369א אבל השעות שלו לא מתאימות...
תשרשר בבקשה במקום הנכון
בשרשור שאלות הכוונה

urilei

New member
אני משער שהדרך השנייה היא הקצרה

שאלה למומחים
אני משער שהדרך השנייה היא הקצרה
ביותר. אולי יש קו קצת יותר מהיר מרחובות אבל זה לא אני יודע להגיד להיכנס לתחנה המרכזית מנסיון זה בזבוז של כ-20 דקות לעומת לעקוף אותה, ולעקוף אותה ברכבת זה הרבה יותר מ-20 דקות...

Image of me

New member
לעבור דרך רחובות זה לא נעים בכלל.

שאלה למומחים
לעבור דרך רחובות זה לא נעים בכלל.
אני לא יודע אם ככה זה כל היום, אבל נסעתי בערב בקו 301, והקטע מצומת גדרה עד רכבת רחובות לקח הרבה יותר זמן ממה שציפיתי. מה דעתך על אופציה נוספת: רכבת עד יבנה, ומשם קו 310?

אם אתה חייל יש עוד אפשרות

שאלה למומחים
אם אתה חייל יש עוד אפשרות
להגיע לתחנה המרכזית בתל-אביב ושם לתפוס את קו 389 לערד. הוא יותר יקר מ-369 (הקו לא הופרט) וגם יש לו פחות נסיעות (18:30 או 20:15 הן הנסיעות היחידות אחרי הצהריים) אבל הבונוס הוא שהקו לא נכנס לראשון-לציון, ובעצם הוא הקו המהיר ביותר בין תל-אביב לקסטינה. אם זה לא מתאים - לך על 369, כי האופציה של רחובות נשמעת לי גרועה במיוחד, במיוחד אחרי הצהריים (רכבת מתל-אביב לרחובות זה סיפור של קרוב לחצי שעה, ובנוסף 301 הוא קו מאוד לא ידידותי).

Omri y

New member
מהקריות ליקיר

מהקריות ליקיר
אני מניח שזה מתחיל ברכבת ממוצקין, אבל איפה כדאי לרדת ולהחליף? תודה

Image of me

New member
שני קווים מגיעים ליקיר:

מהקריות ליקיר
אני מניח שזה מתחיל ברכבת ממוצקין, אבל איפה כדאי לרדת ולהחליף? תודה
שני קווים מגיעים ליקיר:
473 מנתניה לירושלים ו-474 מכפר סבא לירושלים. כמובן שהם נוסעים מעט מאד פעמים ביום, פרטים באתר אגד. אם בחרת לנסוע ב-473, אתה יכול לקחת רכבת עד תחנת נתניה, ומשם תוכל להגיע ברגל או בנסיעה קצרה באוטובוס למחלף נתניה. 473 עוצר במחלף נתניה (הרצל 90). אם בחרת לנסוע ב-474, יש לך שתי אופציות עיקריות: רכבת עד כפר סבא (עם החלפה) ומשם אוטובוס לתחנה המרכזית (בתדירות נמוכה יחסית), או רכבת לחוף הכרמל, קו 947 עד צומת רעננה (עדיף על 921), ומשם אוטובוס לכפר סבא. אם השעות של הקווים מנתניה ומרעננה לא מתאימות לך, יש לך עוד אופציה: סע לאריאל (קו של דן מתל אביב), ומשם קח 473 או 474 בכיוון ההפוך (בכיוון הנסיעה מירושלים).

היי.. אני מקווה שתעזרו לי

היי.. אני מקווה שתעזרו לי
אני רוצה לנסוע מהתחנה המרכזית של נתניה לתחנה המרכזית של חדרה . באתר של אגד רשמו לי לנסוע עם קו 922 , אבל לא היה לוח זמנים שלו ,רק רשמו שהראשון יוצא ב-6:20 . אני צריכה לנסוע ב-7 בבוקר. יש אוטבוס בשעה הזו ? לא הצלחתי להבין. ועוד דבר, יש דרך אחרת להגיע לת"מ חדרה , מאודים למשל ? או ווינגייט? עם איזה קו אפשר להגיע ? המון המון תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה