שרשור שאלות הכוונה-14+15/7/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה-14+15/7/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

ויניארד

New member
הוד השרון - ת"א, בן יהודה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
הוד השרון - ת"א, בן יהודה
שלום, אני גר בהוד השרון ועובד בת"א ברחוב בן יהודה. בינתיים אני נוסע דרך תחנה מרכזית ת"א ומשם לוקח קו ארבע. אני לא הצלחתי למצוא דרך מהירה יותר, אבל חשבתי שאולי למישהו כאן יש רעיונות. תודה מראש.

הגעה מהוד השרון לבן יהודה - תשובה

הגעה מהוד השרון לבן יהודה - תשובה
זאת תשובה לויניארד מהוד השרון. אם אתה נוסע בבוקר מוקדם (עד 7:30 בערך) עדיף לך לנסוע בקו 570 שמגיע לאבן גבירול. אני לא יודע באיזה אזור של בן יהודה אתה עובד, אבל יש מספיק קווים שנכנסים עוד מערבה מרחוב אבן גבירול, לרחוב דיזנגוף לפחות. אם לא מוקדם כל כך, עדיף לך לרדת ברכבת מרכז מהאוטובוס איתו אתה בא, ומשם לקחת את קו 10 שנוסע בבן יהודה לאחר מכן, מארלוזרוב דרומה. אם אתה צריך צפונה מארלוזרוב, עדעף לך לקחת קו 55, שאמנם נוסע ברחוב הירקון המקביל, אבל זה מספיק קרוב. פנה אליי במסר אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר.

ssshirly

New member
שבת שלום לכולם:) לגבי קו 66

אני צרכיה להגיד היום בערב-לילה לפתח תקווה מת"א אני יודעת שקו 66 מגיע .. השאלה שלי אם המיניבוסים של קו 66 ופעלים גם בשעות האלה..? ואם כן עד מתי? באיזו טדירות? חיפשתי את האתר של מוניות השרות ולא מצאתי אז בבקשה תעשו מאמץ לעזור זה חשוב תודה מראש..:)

במוניות שירות - אלוהים יודע

אני צרכיה להגיד היום בערב-לילה לפתח תקווה מת"א אני יודעת שקו 66 מגיע .. השאלה שלי אם המיניבוסים של קו 66 ופעלים גם בשעות האלה..? ואם כן עד מתי? באיזו טדירות? חיפשתי את האתר של מוניות השרות ולא מצאתי אז בבקשה תעשו מאמץ לעזור זה חשוב תודה מראש..:)
אך בשבת הוא כנראה לא יענה... בכל מקרה לפי מה שאני יודע עובדות המוניות אבל אין להן לו"ז קבוע, אולי מישהו שיודע יותר יענה כאן.

צביקוש23

New member
מוניות שירות קו 66

אך בשבת הוא כנראה לא יענה... בכל מקרה לפי מה שאני יודע עובדות המוניות אבל אין להן לו"ז קבוע, אולי מישהו שיודע יותר יענה כאן.
מוניות שירות קו 66
מוניות שירות קו 66 (מוניות חי) פועלות במהלך שישי שבת 24 שעות ביממה. יציאה בשישי שבת מפ"ת: רחוב חיים עוזר רחבת העירייה. יציאה מת"א בשישי שבת: רחוב אלנבי בתחילת הרחוב.

ssshirly

New member
תודההה

מוניות שירות קו 66
מוניות שירות קו 66 (מוניות חי) פועלות במהלך שישי שבת 24 שעות ביממה. יציאה בשישי שבת מפ"ת: רחוב חיים עוזר רחבת העירייה. יציאה מת"א בשישי שבת: רחוב אלנבי בתחילת הרחוב.
תודההה
רק עד שאלה אתה יודע אם הן עוברות בדרך נמיר פינת פינקס.. (במסלול הרגיל שלהן)?

Image of me

New member
הרבה פעמים ראיתי מוניות 66

תודההה
רק עד שאלה אתה יודע אם הן עוברות בדרך נמיר פינת פינקס.. (במסלול הרגיל שלהן)?
הרבה פעמים ראיתי מוניות 66
מקצרות דרך רח' ארלוזורוב. אני לא יודע אם כולן עושות כך, או רק חלקן. בכל מקרה הייתי ממליץ לך לחכות במקום שבו הן בטוח יעברו.

pure_as_fire

New member
באר שבע - ראשון לציון (סופר לנד)

שלום, מה הדרך הכי טובה להגיע מבאר שבע לסופר לנד? יש קו שעוצר ליד? ואם לא, אז איזה קו צריך לקחת מראשון? תודה

Image of me

New member
אין קו שמגיע עד הסופרלנד עצמו

שלום, מה הדרך הכי טובה להגיע מבאר שבע לסופר לנד? יש קו שעוצר ליד? ואם לא, אז איזה קו צריך לקחת מראשון? תודה
אבל כדי להגיע לצומת של סופרלנד, צריך לקחת קו 83 או 84 של אגד מהתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ (קו 367 מבאר שבע). אם לא מסתדר לך הלו"ז של 367 (אין לו הרבה נסיעות), אפשר גם לנסוע דרך ת"א ואני יכול לפרט אם זה מעניין אותך...

urilei

New member
למה דרך תל אביב?

אבל כדי להגיע לצומת של סופרלנד, צריך לקחת קו 83 או 84 של אגד מהתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ (קו 367 מבאר שבע). אם לא מסתדר לך הלו"ז של 367 (אין לו הרבה נסיעות), אפשר גם לנסוע דרך ת"א ואני יכול לפרט אם זה מעניין אותך...
למה דרך תל אביב?
אפשר לקחת 371 עד התחנה הישנה של ראשל"צ ו-83 משם בראשל"צ מומלץ לקנות חופשי יומי כי הוא יותר זול משתי נסיעות בודדות

Image of me

New member
כי 371 זה קו מאסף זוועתי

למה דרך תל אביב?
אפשר לקחת 371 עד התחנה הישנה של ראשל"צ ו-83 משם בראשל"צ מומלץ לקנות חופשי יומי כי הוא יותר זול משתי נסיעות בודדות
כי 371 זה קו מאסף זוועתי
וזה הרבה יותר מהיר להגיע ב-370 לת"א מאשר ב-371 לראשון. אם מוסיפים לכך את העובדה שהנסיעה מהתחנה הישנה בראשון לסופרלנד לוקחת לפחות חצי שעה, עדיף כבר לנסוע דרך ת"א.

Master Boo

New member
תחבורה ציבורית אשקלון-ת"א בשבת

תחבורה ציבורית אשקלון-ת"א בשבת
השאלה נשאלה במקור בפורום "שאלה קטנה": האם יש דרך לתנועה בין עירונית בשבת בלי רכב, חוץ ממונית ספיישל?

wintera

New member
תנועת אוטובוסים

תנועת אוטובוסים
ביום ראשון עלי לשוב לבסיס הממוקם ממש ליד קיבוץ לוחמי הגטאות (קו 271 ממרכזית המפרץ לכיוון נהריה)... הישוב נמצא אחרי אחרי עכו. האם הקו בכלל פועל, או שהכל הושבת??

Image of me

New member
אני לא יודע לגבי אגד

תנועת אוטובוסים
ביום ראשון עלי לשוב לבסיס הממוקם ממש ליד קיבוץ לוחמי הגטאות (קו 271 ממרכזית המפרץ לכיוון נהריה)... הישוב נמצא אחרי אחרי עכו. האם הקו בכלל פועל, או שהכל הושבת??
אני לא יודע לגבי אגד
אבל אני מתאר לעצמי שמונית שירות תהיה לך. בימים רגילים יש מוניות שירות בתדירות גבוהה מאד מחיפה לנהריה.

wintera

New member
אוקיי תודה.

אני לא יודע לגבי אגד
אבל אני מתאר לעצמי שמונית שירות תהיה לך. בימים רגילים יש מוניות שירות בתדירות גבוהה מאד מחיפה לנהריה.
אוקיי תודה.
מה שאומר שאם אין אוטובוסים - אין בסיס. :)

urilei

New member
לא מוזרה בכלל

מסקנת השואל מוזרה
לא מוזרה בכלל
צה"ל מתבסס על כך שחייליו מגיעים אל ומהבסיס באמצעות קווי התחבורה הציבורית. כשאין תחבורה ציבורית מכל סיבה שהיא, זאת בעייה של צה"ל ולא של החיילים. מוניות שירות אינן כלולות בהסכם עם משרד הביטחון ואין שום סיבה בעולם שחייל ישלם, מה גם שנפח ההסעה של מוניות השירות רחוק מאוד מלשרת חיילים, הנוטים למלא אוטובוסים מעל ומעבר לקיבולת הסבירה שלהם.

raminec

New member
מן הסתם

לא מוזרה בכלל
צה"ל מתבסס על כך שחייליו מגיעים אל ומהבסיס באמצעות קווי התחבורה הציבורית. כשאין תחבורה ציבורית מכל סיבה שהיא, זאת בעייה של צה"ל ולא של החיילים. מוניות שירות אינן כלולות בהסכם עם משרד הביטחון ואין שום סיבה בעולם שחייל ישלם, מה גם שנפח ההסעה של מוניות השירות רחוק מאוד מלשרת חיילים, הנוטים למלא אוטובוסים מעל ומעבר לקיבולת הסבירה שלהם.
מן הסתם
במצב שאין תח"צ מסודר צה"ל יארגן הסעות. גם אם יצטרכו לארגן משאיות "ספארי" לצורך העניין. משאיות יש מספיק בימ"חים ונהגים אפשר לגייס לפי הצורך. לצה"ל יש מספיק אמצעים לנייד את כל החיילים במדינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה