שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

Shark Alarm

New member
איך חוזרים לראשל"צ מהסינמה ../images/Emo26.gif

איך אני חוזר מסינמה סיטי לראשל"צ?
בפורום פה אמרו לי שכדי לנסוע לסינמה סיטי אני צריך לקחת קו 129 של דן עד לדיזנגוף ומדיזנגוף לקחת קו 90 עד לסינמה סיטי אבל בחזרה מה אני עושה? איפה יש תחנות לכיוון חזרה מהסינמה סיטי? תודה רבה למי שיעזור
איך חוזרים לראשל"צ מהסינמה

מהתחנה שלא על הכביש של הסינמה סיטי קח קו 501 או 601. אם אתה רוצה לחזור ברכבת לראשון, אתה יכול לרדת בארלוזרוב/השלום ומשם להמשיך ברכבת (תלוי אם אתה בזמנים שלה ואם זה משתלם לך לנסוע בה) אם אתה צריך לרח' הרצל רד מארלוזרוב יש את 274 ובתמח"ת יש את 301/200/201/371 אם אתה צריך לתחנה המרכזית בראשון, קח את קו 310/311/163

urilei

New member
למרכזית החדשה של ראשון

איך חוזרים לראשל"צ מהסינמה

מהתחנה שלא על הכביש של הסינמה סיטי קח קו 501 או 601. אם אתה רוצה לחזור ברכבת לראשון, אתה יכול לרדת בארלוזרוב/השלום ומשם להמשיך ברכבת (תלוי אם אתה בזמנים שלה ואם זה משתלם לך לנסוע בה) אם אתה צריך לרח' הרצל רד מארלוזרוב יש את 274 ובתמח"ת יש את 301/200/201/371 אם אתה צריך לתחנה המרכזית בראשון, קח את קו 310/311/163
למרכזית החדשה של ראשון
גם 178 ו-179 וגם 174 (מאסף)

846

Active member
את יורדת ברח' לוינסקי וחוזרת לשד'

ומהחדשה אין?
(אני באה ממודיעין והאוטובוס של מודיעין- ת"א מגיע לעזריאלי או לתחנה המרכזית החדשה)
את יורדת ברח' לוינסקי וחוזרת לשד'
הר-ציון.

../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה ומודיעין../images/Emo41.gif

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה

shoreran

New member
מה תחנת הרכבת הקרובה ביותר

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
בחיפה, ללשכת הגיוס?

הוראות הגעה באגף השאלות הנפוצות

בחיפה, ללשכת הגיוס?
הוראות הגעה באגף השאלות הנפוצות
הוראות מדוייקות להגעה ללשכת הגיוס בחיפה נמצאות באגף השאלות הנפוצות של הפורום. בפעם הבאה, אתה מתבקש לשרשר לשרשור ההכוונה.

dj shkdya

New member
מישהו יודע אולי .................

גלישה נעימה
כמה יכול לעלות לי מונית משדרות לרחובות ?

levikon

New member
תתקשר לאחת מתחנות המוניות

כמה יכול לעלות לי מונית משדרות לרחובות ?
תתקשר לאחת מתחנות המוניות
בשדרות ותשאל. להערכתי מינימום 250 ש"ח. אבל יכול להיות שאני טועה.

Jack Bauer

New member
איך אני מגיע לכפר נטר?

גלישה נעימה
איך אני מגיע לכפר נטר?
אם אני נוסע מחיפה ממרכזית חוף הכרמל? אני מחליף אוטובוסים בנתניה?ואיזה קווים אני לוקח?

אוהד11

New member
מנתניה קו 48 של אגד,

איך אני מגיע לכפר נטר?
אם אני נוסע מחיפה ממרכזית חוף הכרמל? אני מחליף אוטובוסים בנתניה?ואיזה קווים אני לוקח?
מנתניה קו 48 של אגד,
הלו"ז נמצא באתר של אגד http://www.egged.co.il/

itzik2511

New member
הגעה לבה"ד 6

גלישה נעימה
הגעה לבה"ד 6
מישהו יכול להסביר לי איך להגיע מאחת מתחנות הרכבת של ת"א לבה"ד 6 ובכמה זמן נסיעה מדובר? תודה מראש!

itzik2511

New member
התכוונתי ל 7 ולא ל6, תודה שוב מראש

הגעה לבה"ד 6
מישהו יכול להסביר לי איך להגיע מאחת מתחנות הרכבת של ת"א לבה"ד 6 ובכמה זמן נסיעה מדובר? תודה מראש!

חריש

New member
רד בת"א ההגנה

רד בת"א ההגנה
לך ברגל כ-10 דקות עד לתחנה מרכזית חדשה. משם יש לך בקומה 6 את קו 461 של אגד, או 451 של סופרבוס. רד בתחנת צריפין - שער יפו, חצה את הגשר ותגיע לכניסה של בה"ד 7.

itzik2511

New member
אהמממ

רד בת"א ההגנה
לך ברגל כ-10 דקות עד לתחנה מרכזית חדשה. משם יש לך בקומה 6 את קו 461 של אגד, או 451 של סופרבוס. רד בתחנת צריפין - שער יפו, חצה את הגשר ותגיע לכניסה של בה"ד 7.
אהמממ
תודה אמרו לי 5 דקות הליכה עד למרכזית, אני מבין שזה יחסי ומה לגבי כמה זמן זה הנסיעה עם האוטובוסים בשעות הבוקר בסביבות 8 זה מאוד חשוב לי לדעת. תודה מראש שוב...:)

אוהד11

New member
בסביבות 30 דקות ואולי קצת יותר

אהמממ
תודה אמרו לי 5 דקות הליכה עד למרכזית, אני מבין שזה יחסי ומה לגבי כמה זמן זה הנסיעה עם האוטובוסים בשעות הבוקר בסביבות 8 זה מאוד חשוב לי לדעת. תודה מראש שוב...:)
בסביבות 30 דקות ואולי קצת יותר

urilei

New member
עוד אופציות

הגעה לבה"ד 6
עוד אופציות
מתחנת מרכזית גם קווים 157 156 457 450 (האחרון מהיר) מרכבת מרכז קו 155 ביום ראשון בבוקר בלבד בקווים 156/155 וודא שאתה יורד לפני הכניסה לשער יפו כי מישהו אחר יצטרך את המקום שלך...
- מי שעומד צריך לרדת ואתה במילא לא צריך להיכנס כמו כן אם אתה לא מגיע מכיוון צפון תגיד מאיפה אתה מגיע כי יכול להיות שיש דרך יותר קצרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה