שרשור מודיעין והכוונה - 3/7

מצב
הנושא נעול.

Tzahi1010

New member
הגעה לתעשיה אווירית מזרח
ליד נתב"ג. המקור שלי יהיה כנראה מראשון לציון (או תחנה מרכזית חדשה ת"א)
כרטיסית נוער
שאלתי את זה הרבה פעמים אבל עדיין לא מצאתי תשובה ברורה אם אני קונה כרטיסית נוער בדן אני יכול לעלות איתה גם באגד? (גם אם זה האוטובוס הראשון ולא האוטובוס המשך?)

olli3

New member
מנהל
כרטיסית נוער
שאלתי את זה הרבה פעמים אבל עדיין לא מצאתי תשובה ברורה אם אני קונה כרטיסית נוער בדן אני יכול לעלות איתה גם באגד? (גם אם זה האוטובוס הראשון ולא האוטובוס המשך?)
למה אתה מגיב לשאלה של מישהו אחר?
זה יוצא אי סדר בשרשור ומבלבל את שואל השאלה. אין דבר כזה כרטיסית נוער בדן - נגמר העידן הזה. יש כרטיסית נוער שתקפה לכל 4 המפעילים בגוש דן (אגד, דן, קווים, מטרופולין). טען איפה שבא לך זה לא משנה.

הגעה לתעשיה אווירית מזרח
תשובה ל BMWE
מהתחנה המרכזית בת"א ניתן לקחת את קו 475 של חברת וואוליה עד לתעשיה האוירית. מראשון לציון (תלוי מאיפה? זו עיר גדולה..) בהנחה שזה ממרכז/מזרח רשל"צ, ניתן לקחת את קו 164 של אגד עד לצומת מסובים, לפנות ימינה, ושם לעלות על 475 של וואוליה...

BMWE

New member
תשובה ל BMWE
מהתחנה המרכזית בת"א ניתן לקחת את קו 475 של חברת וואוליה עד לתעשיה האוירית. מראשון לציון (תלוי מאיפה? זו עיר גדולה..) בהנחה שזה ממרכז/מזרח רשל"צ, ניתן לקחת את קו 164 של אגד עד לצומת מסובים, לפנות ימינה, ושם לעלות על 475 של וואוליה...
האם במסגרת הרפורמה בתחב"צ
עלות הנסיעה לשם הינה 6.40 והאם כוללת מעברים בין אוטובוסים?

olli3

New member
מנהל
הגעה לתעשיה אווירית מזרח
כמה אופציות
לא ציינת מהיכן בראשל"צ אז.... 330 ויאולה עד צומת אל על ומשם 475 ויאולה או 249 אגד. 164 אגד עד צומת מסובים ומשם 475 ויאולה. ממרכזית ת"א 475 ויאולה.

Tzahi1010

New member
שרשור מודיעין והכוונה - 3/7

אם אני בכלל רשאית לפתוח אבל זה לא נותן לי לשים עוד תגובות בשרשור הקודם..
שאלה בנוגע לרב קו + איך להגיע מחולון לדיזנגוף
1.אם מישהו משלם את המחיר הרגיל , 6.40 בלי כרטיסיות ובלי כלום , ויש לו רב קו , יביאו לו כרטיס מעבר? 2.איך מגיעים עכשיו מחולון לדיזינגוף סנטר? לא משנה לי איפה בחולון.

olli3

New member
מנהל
שאלה בנוגע לרב קו + איך להגיע מחולון לדיזנגוף
1.אם מישהו משלם את המחיר הרגיל , 6.40 בלי כרטיסיות ובלי כלום , ויש לו רב קו , יביאו לו כרטיס מעבר? 2.איך מגיעים עכשיו מחולון לדיזינגוף סנטר? לא משנה לי איפה בחולון.
תשובות
1. אם יש ערך צבור בקב קו או כרטיסיה אז כן. שמים את הרב קו וכשבאים לעלות על האוטובוס הבא מניחים שוב והנהג מקבל אישור שזו נסיעה בטווח ה90 דקות ולא יורד חיוב מהרב קו. 2. חבל שאתה לא מציין מהיכן בחולון, כל הרפורמה הזאת בנוייה על החלפות קווים ואני יכול למצוא לך לפחות 5 אופציות החלפה שונות מרחבי חולון, אבל למה לשלוח אותי לעשות עבודה כל כך קשה? ציין מהיכן אתה יוצא לדרכך.

Tzahi1010

New member
תשובות
1. אם יש ערך צבור בקב קו או כרטיסיה אז כן. שמים את הרב קו וכשבאים לעלות על האוטובוס הבא מניחים שוב והנהג מקבל אישור שזו נסיעה בטווח ה90 דקות ולא יורד חיוב מהרב קו. 2. חבל שאתה לא מציין מהיכן בחולון, כל הרפורמה הזאת בנוייה על החלפות קווים ואני יכול למצוא לך לפחות 5 אופציות החלפה שונות מרחבי חולון, אבל למה לשלוח אותי לעשות עבודה כל כך קשה? ציין מהיכן אתה יוצא לדרכך.
ליד עריית חולון - ויצמן
עדיף קו אחד עם אפשרות ללכת ברגל קצת נגיד לנאות רחל

olli3

New member
מנהל
ליד עריית חולון - ויצמן
עדיף קו אחד עם אפשרות ללכת ברגל קצת נגיד לנאות רחל
מנאות רחל 129 של דן
חבל להתעקש על קו אחד בלבד, זה סתם לוקח יותר זמן. קו 71 עד המסגר פינת יצחק שדה ומשם 39/139/239 לסנטר זו אופציה מעולה ומהירה. קו 3 עד לרחוב עלייה בפלורנטין ומשם 25/125 (ממש מאותה תחנה) לסנטר גם אופציה מהירה.

olli3

New member
מנהל
מנאות רחל 129 של דן
חבל להתעקש על קו אחד בלבד, זה סתם לוקח יותר זמן. קו 71 עד המסגר פינת יצחק שדה ומשם 39/139/239 לסנטר זו אופציה מעולה ומהירה. קו 3 עד לרחוב עלייה בפלורנטין ומשם 25/125 (ממש מאותה תחנה) לסנטר גם אופציה מהירה.
אלא אם כן אין רב קו כמובן ואז כל החלפה עולה.

שלום, מחולון ליבנה
איך ניתן להגיע מקולנוע רינה בחולון לשדרות ירושליים ביבנה? תודה
חולון - יבנה
כל קו לכיון צומת חולון (43,71,75,76,271 ... אפשר גם 89,189,289, אבל הם עוצרים אחרי שהם פונים שמאלה ועוברים מתחת לגשר..). מצומת חולון- קו 369 של חברת מטרופולין או 340 של חברת וואוליה עד למתנ"ח של יבנה. מהמתנ"ח זה כעקרון מרחק הליכה עד לרחוב ירושלים.

olli3

New member
מנהל
שלום, מחולון ליבנה
איך ניתן להגיע מקולנוע רינה בחולון לשדרות ירושליים ביבנה? תודה
קו 178 של ויאולה מצומת חולון עד היעד.
קווים 43/71/271/76/89/189/289 עד לצומת חולון ומשם 178. באם הזמנים של 178 לא מתאימים יש לעלות על 340 של ויאולה או 369/369א של מטרופולין עד למרכזית יבנה ומשם ברגל (הליכה שבין 5-15 דקות, תלוי להיכן בשדרות ירושלים). כמו כן ניתן לקחת את 20/71 בכיוון הנסיעה לראשל"צ ולרדת בלישנסקי - סחרוב ולעלות משם על 282 של ויאולה. עם קו 282 ניתן לרדת בכמה מקומות סמוכים לשדרות ירושלים שיבנה, חלק מהתחנות בשני קצוות שדרות ירושלים והשאר על רחוב ז'בוטינסקי המקביל לירושלים. קו 282 מגיע לאיזור לישנסקי - סחרוב כ10 דקות לאחר שהוא יוצא ממרכזית ראשל"צ ועל כן קל לתכנן את הנסיעה איתו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה