שרשור מודיעין והכוונה 15/6

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
גבעת שמואל!
היי, איך אוכל להגיע לגבעת שמואל, רח' גוש עציון מס' 13? אני מגיע מרח' דבורה הנביאה ברמת החייל. תודה מראש.
אפשר לקחת את 137 של קווים
מדבורה הנביאה פינת פנחס רוזן. חשוב לשים לב! הנסיעה שיוצאת מאוניברסיטת ת"א בשעה 14:00 לא רלוונטית מכיוון ש137 של שעה זו לא עובר ברמת החייל. עם קו 137 יש לרדת ברמת אלחנן (תחנה אחת לפני צומת קוקה קולה), משם לעבור בגשר לגבעת שמואל לרחוב יהודה הלוי ולפנות ימינה לגוש עציון. מלבד קו 137 האופציה המומלצת הבאה היא החלפת קווים: קו 40 עד לבן גוריון פינת ז'בוטינסקי ומשם 64/70 של דן ו68/69 של קווים עד לרמת אלחנן.

אפשר לקחת את 137 של קווים
מדבורה הנביאה פינת פנחס רוזן. חשוב לשים לב! הנסיעה שיוצאת מאוניברסיטת ת"א בשעה 14:00 לא רלוונטית מכיוון ש137 של שעה זו לא עובר ברמת החייל. עם קו 137 יש לרדת ברמת אלחנן (תחנה אחת לפני צומת קוקה קולה), משם לעבור בגשר לגבעת שמואל לרחוב יהודה הלוי ולפנות ימינה לגוש עציון. מלבד קו 137 האופציה המומלצת הבאה היא החלפת קווים: קו 40 עד לבן גוריון פינת ז'בוטינסקי ומשם 64/70 של דן ו68/69 של קווים עד לרמת אלחנן.
התכוונת לראול וולנברג פינת דבורה הנביאה
137 לא עובר בדבורה הנביאה פינת פנחס רוזן

olli3

New member
מנהל
התכוונת לראול וולנברג פינת דבורה הנביאה
137 לא עובר בדבורה הנביאה פינת פנחס רוזן
כן, התבלבלתי עם 618 אבל הוא לא מתאים
ל618 פשוט אין תחנה ברמת אלחנן אלא רק בצומת קוקה קולה וגם זה לאחר סיבוב מייגע בבני ברק. בדקתי על שניהם והתבלבלתי... בכל מקרה אכן כן, מדובר על התחנה בדבורה הנביאה פינת ולנברג.

olli3

New member
מנהל
עם קו 7
רד בגבעת שמואל,ברחוב בן-גוריון,ומשם ברגל. רחוב גוש עציון מקביל לרחוב בן-גוריון.
יש לציין כי קו 7 נוסע דרך בני ברק הפקוקה.
וכי נסיעה זו תהיה ארוכה למדיי על פני קו 137 או החלפת קווים בז'בוטינסקי פינת בן גוריון.

ניסוח אחר לשאלה מאתמול
מעפולה מחר יום חמישי לאולמי גן הורדים במחלף גן הורדים (הראשונים ) רשל"צ תודה רבה לכולם זה בשביל אמא שלי שנוסעת לחתונה תודה שוב
החלפת שני אוטובוסים
1.מעפולה לקחת את אחד מהקווים 825/835/842 ולרדת בתל-אביב בתחנה המרכזית החדשה. 2.מהתחנה המרכזית החדשה יש לבצע החלפה לקו 201,לקו זה יש תחנת הורדה במחלף גן הורדים-ראשונים. לא לרדת בקריה,מכיוון שלקו 274 מהקריה לרחובות אין תחנת הורדה במחלף גן הורדים.

מתל אביב לרעננה צפון - אפשרי?
אהלן! יש לי ראיון עבודה ברעננה צפון ואני גר בתל אביב (נמיר/פנקס). מהר מאוד הבנתי שאין דרך פשוטה להגיע לרחוב התעשיה שברעננה, פרט לקו 641 שעובר קודם דרך כל עיר קיימת ועוצר בצומת רעננה צפון. מכירים דרך אחרת? מהירה יותר? זקוק לעצות. תודה ויום מצויין אסף

ארזS

New member
אהלן! יש לי ראיון עבודה ברעננה צפון ואני גר בתל אביב (נמיר/פנקס). מהר מאוד הבנתי שאין דרך פשוטה להגיע לרחוב התעשיה שברעננה, פרט לקו 641 שעובר קודם דרך כל עיר קיימת ועוצר בצומת רעננה צפון. מכירים דרך אחרת? מהירה יותר? זקוק לעצות. תודה ויום מצויין אסף
בוודאי
קו 149 של מטרופולין עד לצומת רעננה מרכז ומשם לקחת מונית [אם מאוד ממהרים, ובמונית זה יקח 3-4 דקות] או לקחת ברעננה מרכז את אחד הקווים שנוסעים צפונה על כביש 4, למשל אותו 641 או 921.

ארזS

New member
גם לי יש שאלה

למה יש אנשים ששואלים שאלות אבל לא יודעים להגיד "תודה" לאחר מכן ? האם מישהו פה חייב לעזור למישהו אחר ? הכל עניין של רצון טוב לעזור לזולת, וחבל מאוד שיש פה לא מעטים חסרי נימוס בסיסי. ושאף אחד לא יענה לי "אני לא כל הזמן ליד המחשב". זא לא תשובה לעניין בעניין הזה !!! כי כשמישהו מחפש עזרה, האם זה לא הגיוני שיבדוק מידי פעם האם קיבל אותה ? ואם הוא לא בודק [או היא], אז בשביל מה לשאול ? ואם בדקת ונעזרת, זה עולה כסף להגיד "תודה" ? מצטער, הייתי חייב להביע את דעתי בנדון.

גם לי יש שאלה

למה יש אנשים ששואלים שאלות אבל לא יודעים להגיד "תודה" לאחר מכן ? האם מישהו פה חייב לעזור למישהו אחר ? הכל עניין של רצון טוב לעזור לזולת, וחבל מאוד שיש פה לא מעטים חסרי נימוס בסיסי. ושאף אחד לא יענה לי "אני לא כל הזמן ליד המחשב". זא לא תשובה לעניין בעניין הזה !!! כי כשמישהו מחפש עזרה, האם זה לא הגיוני שיבדוק מידי פעם האם קיבל אותה ? ואם הוא לא בודק [או היא], אז בשביל מה לשאול ? ואם בדקת ונעזרת, זה עולה כסף להגיד "תודה" ? מצטער, הייתי חייב להביע את דעתי בנדון.

קו הלילה 610 הנעלם...
אני זוכרת שפעם חיפשתי את הקו בבן יהודה, ולמרות שאמרו לי שיש לו תחנות שם, על אף תחנה לא רשום שקו 610 עובר שם! איך אדע? ואיפה הוא עוצר ברידינג? ממש בפנים? ויש את המספר על התחנה או שלנחש אולי?? *עכשיו דיברתי עם נתיב אקספרס בטלפון ובכלל לא היו להם תשובות. תודה

קו הלילה 610 הנעלם...
אני זוכרת שפעם חיפשתי את הקו בבן יהודה, ולמרות שאמרו לי שיש לו תחנות שם, על אף תחנה לא רשום שקו 610 עובר שם! איך אדע? ואיפה הוא עוצר ברידינג? ממש בפנים? ויש את המספר על התחנה או שלנחש אולי?? *עכשיו דיברתי עם נתיב אקספרס בטלפון ובכלל לא היו להם תשובות. תודה
גם שאר קווי הלילה נעלמים. בעיקרון בדן הם
עוצרים בתחנות של קו 4, למרות שלא רשום על חלק מהתחנות בכלל את קווי הלילה של דן, אני הלכתי ברגל מארלוזורוב עד נמל רידינג כי בדרך בכלל לא היה כתוב בחלק הזה של בן יהודה היכן קווי הלילה של דן עוצרים. אבל הנהג היה נחמד והוא האט ועצר ליד כל תחנה שהיתה בבן יהודה. לדעתי תעמדי בקו 4, ותנופפי בבירור לנהג שיעצור לך.

אוהד11

New member
קו הלילה 610 הנעלם...
בידקי באתר של נתיב אקספרס ברשימת התחנות

olli3

New member
מנהל
חשבתי על הרעיון הזה בעצמי :)
ולא רשום וגם רשומות תחנות שהוא בכלל לא עובר בהן.
רשימת התחנות המלאה נמצאת כאן
באתר: www.bus.gov.il יש לחפש במערכת על פי קו בימי חמישי או שבת בלבד, לבחור את מספר הקו (610) ולראות את רשימת התחנות המלאה בת"א. יש כמובן לבדוק בכיון הנסיעה המבוקש.

nitsansh

New member
רשימת התחנות המלאה נמצאת כאן
באתר: www.bus.gov.il יש לחפש במערכת על פי קו בימי חמישי או שבת בלבד, לבחור את מספר הקו (610) ולראות את רשימת התחנות המלאה בת"א. יש כמובן לבדוק בכיון הנסיעה המבוקש.
צריך לחפש דווקא בימים ששי וראשון מכיוון
שמדובר בשעות אחרי חצות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה