שרשור מודיעין/הכוונה 28.11.05

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
זה קורקינט ארוך ממנוע...

רגע
שאטל זה בעצם סוג של אוטובוס? או שזה סוג של מעבורת יבשתית? (שאטל=shuttle?)
זה קורקינט ארוך ממנוע...
ברור שאוטובוס! זה הכינוי בכל העולם להסעות בנמלי התעופה.

traiNir

New member
אני מצטרף להמלצתו של קובי לו

מה מפחיד ברכבת ???
אין ערפדים, אין מתאבדים שיעים וגם אין אפילו מדוזות יבשתיות ארסיות. וברצינות, הקו היחיד שאין לגביו תלונות (ואתה מוזמן לשאול את בועז ל אחד שהוא די "קוטר" בנושא הרכבת ואפילו לו יש רק מלים טובות לקו. גם אני, נסעתי בקו זה הרבה פעמים, לפעמים סתם וגם נסיעות באמת לטיסה או בחזרה מטיסה ויש לי רק מלים טובות לאמר). בקו הזה אין עומס ואין גודש ותמיד תמיד תמיד יש מקומות ישיבה. אין אלטרנטיבה אוטובוסית נורמלית להגעה מת"א לנתב"ג שכן חוץ מהפקקים שהרבה פעמים יש, האוטובוס מגיע קודם לקרית שדה התעופה ושם צריך להחליף לקו 5. סתם טרטור טרטורותיים. לנתב"ג מת"א רק רכבת...
נסעתי ונהניתי. אם את נוסעת ברכבת הלילה הראשונה מתל-אביב, אולי כדאי להצטייד בכרטיס מראש, כי הם פותחים את התחנה 15 דקות לפני בוא הרכבת. (בשעות הלילה אין קופאי בתחנה - רק מכונות כירטוס).

אורי404

New member
../images/Emo45.gif גם אני.

נסעתי ונהניתי. אם את נוסעת ברכבת הלילה הראשונה מתל-אביב, אולי כדאי להצטייד בכרטיס מראש, כי הם פותחים את התחנה 15 דקות לפני בוא הרכבת. (בשעות הלילה אין קופאי בתחנה - רק מכונות כירטוס).
גם אני.

קובי לו

New member
תודה. אבל מדוע פנית אליו בלשון

תודה. אבל מדוע פנית אליו בלשון
נקבה, כאשר גם הוא עצמו מדבר בלשון זכר וגם פרטי הכרטיס האישי שלו רשום שהוא זכר ולא נקבה ?

matany

New member
כפר ויתקין

איך אני מגיע ל..
"כפר ויתקין..? ליד איזה מקום זה? ואיך מגיעים לשם..?
כפר ויתקין
כפר ויתקין נמצא ליד בית ינאי (ו M ג€הדרך) בין חדרה לנתניה . מאיפה אתה צריך להגיע? בעיקרון יש אוטובוס שנוסע מחדרה לנתניה דרך הישובים, קו 58 של נתיב אקספרס. אם אתה צריך רק למחלף ינאי: קווים 852/872 מת"א, או 729/730 מנתניה חדרה.

hai001

New member
יש קוווים שמגיעים לדרך השלום 9

בבקשה שתי תשובות
החברים נוסעים אחד באוטובוסים של השני. השכירים לא. ולשאלתך השניה התשובה היא תחנת השלום המוכרת גם בכינוי מגדלי עזריאלי.
יש קוווים שמגיעים לדרך השלום 9
מרכבת השלום (קניון עזריאלי) תיצא מתחנת רכבת השלום לכביש בצד השני של הכביש יש תחנת אוטובוס תיקח קו 23 (מיניבוס אדום) או קו 56 של קווים או קו 71 גם של קווים מקווה שעזרתי.

../images/Emo41.gifשרשור מודיעין/הכוונה 28.11.05../images/Emo41.gif

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. הודעות מסוג זה שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.

shlumbergera

New member
../images/Emo124.gifמתחנת רכבת הרצליה ב-10:29

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. הודעות מסוג זה שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
מתחנת רכבת הרצליה ב-10:29
בבוקר לרחוב יהודה הנשיא בהרצליה פינת רבי עקיבא. מישהו??? ולמה נמחקה הודעתי? שירשרתי ממש בדיוק לפי ההוראות
תודה מראש

mucool2

New member
את/ה מגדל/ת קקטוסים?

בבוקר לרחוב יהודה הנשיא בהרצליה פינת רבי עקיבא. מישהו??? ולמה נמחקה הודעתי? שירשרתי ממש בדיוק לפי ההוראות
תודה מראש
את/ה מגדל/ת קקטוסים?

mucool2

New member
באמריקה הוא נקרא Christmas Cactus

זה סוקולנט,קרוי גם 'זיגו קקטוס'

ואם אתה מתענין אתה מוזמן לפורום גינון. אחלה מקום.
באמריקה הוא נקרא Christmas Cactus
כי הוא מעין "מתנה לחג" וגם יכול לפרוח בחודש דצמבר. והוא גם שייך למשפחת הקקטוסים למרות שאין לו קוצים ומוצאו באקלים גשום.

alantan

New member
אז ככה

תודה מראש
אז ככה
קווים 029, 501 לת"מ הרצליה (אפשר גם לרדת קודם בצומת גליל-ים). משם קו 5 שיוצא פעם בשעה, 15 דקות לאחר השעה העגולה (11:15, 12:15 וכו').

T e a

New member
שאלת הכוונה

שאלת הכוונה
עם איזה אוטובוס אני יכול להגיע מגבעתיים לשוק לוינסקי...? תודה.

אם שוק לווינסקי הוא ברח' לוינסקי

שאלת הכוונה
עם איזה אוטובוס אני יכול להגיע מגבעתיים לשוק לוינסקי...? תודה.
אם שוק לווינסקי הוא ברח' לוינסקי
בת"א, ליד מה שנקרא שוק העליה, הרי שקו 31 של דן מגיע ממש קרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה