שרשור התפקדות

RESTO

New member
../images/Emo41.gifשרשור התפקדות../images/Emo41.gif

לאחר ריבוי משתתפים חדשים בפורום ובגלל שאני לא מכיר פה הרבה אנשים החלטתי לפתוח שרשור התפקדות גם כדי לראות כמה הפורום מונה אז יאללה ! שם: ניקנימים נוספים: עיר מגורים (איפה את/ה גר): מקום לימודים/ש"ל/צבא: אייסיקיו: מסנג'ר: שבט: דיסק אחרון שקניתם: חורף או קיץ? וזהו...

RESTO

New member
דוגמא אישית...

שם:אביעד יקותיאלי ניקנימים נוספים:אין עיר מגורים (איפה את/ה גר): גבעת זאב (ליד ירושלים) מקום לימודים/ש"ל/צבא: ישיבה תיכונית אור תורה סטון ברמות... אייסיקיו: 210065869 מסנג'ר:לא פעיל... שבט: אלעד דיסק אחרון שקניתם:המיקסטייפ של "המקלט" חורף או קיץ? חורף בביצפר וקיץ בחופש יומטוב

אני

שם:אבנר ניקנימים נוספים:אין עיר מגורים (איפה את/ה גר): רמת גן מקום לימודים/ש"ל/צבא:אחרי הכל אייסיקיו:307065881 מסנג'ר:[email protected] שבט: נריה דיסק אחרון שקניתם: חורף או קיץ? חורף למרות הכל וזהו...

אהא.|ג'ירפה|

שם:רוני. ניקנימים נוספים:לא משהו שאתם צריכים לדעת. עיר מגורים (איפה את/ה גר): טבעון שיגעון! מקום לימודים/ש"ל/צבא: אייסיקיו: 302459784 מסנג'ר:[email protected] שבט: הרא"ה הנינג'ות!
דיסק אחרון שקניתם:מינימל קומפקט. חורף או קיץ?חורף.

cסופסופ

New member
אני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שם:סופי כהן ניקנימים נוספים:אין, אני נאמנה לאחד וליחיד עיר מגורים (איפה את/ה גר):הר ברכה (חור ליד שכם) מקום לימודים/ש"ל/צבא:להב"ה אייסיקיו:348756030 מסנג'ר:[email protected] שבט:לביא דיסק אחרון שקניתם:דיסק של מצגות נקרא??? חורף או קיץ? חורף ( רק בגלל השלג, מי לא רוצה חופשה כשכולם לומדים?!)

elivnat

New member
אני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שם:ליבנת ניקנימים נוספים:בתפוז אין עוד ניקנימים, אבל ככה יש לי עוד מלא כינויים.. עיר מגורים (איפה את/ה גר):גבעת עדה... מקום לימודים/ש"ל/צבא: אולפנית אמונה פרדס חנה אייסיקיו:280640952 מסנג'ר:[email protected] שבט: לביא דיסק אחרון שקניתם:לא זוכרת... חורף או קיץ?חורף!!!

tamarhp

New member
היא הפסיקה לעבוד באולפנית..

איך אתה מכיר אותה?! היא היתה מחנכת שלי 3 שנים..

מה? למה הפסיקה? למדת עם עדי ומעין?

בכיתה???????????????? היא אשתו של הר"מ שלי לשעבר.. הרב צחי בלאו.. (למדתי בבית שמואל!).

tamarhp

New member
כן, למדתי איתן :)

(אגב, היו לנו 3 עדי... ;)) וכשאנחנו סיימנו שמינית היא סיימה איתנו ;)

tamarhp

New member
נממ הבנתי שאתה מדבר עליה..

לא ידעתי שהייתם חברים.. רק ראיתי אותה נבוכה מאד כשהיא דיברה עליך והבנתי שיש משהו. אבל בכל מקרה זה לא לפורום..

הנה...

שם: איתמר זלקינד ניקנימים נוספים:itamar_z עיר מגורים: פתח תקוה שכונת הדר גנים/עמישב מקום לימודים (זה די ארוך): הישיבה התיכנית כפר גנים שעל יד ישבת ההסדר פתח תקוה אייסיקיו:285476286 מסנג'ר: אין דיסק אחרון שקניתם: עברי לידר, מטרופולין חורף או קיץ: ברור שחורף

../images/Emo11.gif......

בס"ד ליאור כהן (ליאור השריף בלעז) גר בקרית שמונה חייל כבר שנה וארבעה חודשים... איי סי: 70823792 מסנג'ר[email protected] שבט עוז דיסק אחרון? אממממ דיסקים לצריבה אני אוהב קיץ פשוט אוהב קיץ...

Mrs ButterFly

New member
אני../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

שם: נויתתת
ניקנימים נוספים: היה "הצנועה והענווה".. מעדיפה לשכוח
עיר מגורים (איפה את/ה גר): איה איה- נהריה!!!
מקום לימודים/ש"ל/צבא: אולפנת סגולה קריית מוצקין.. אייסיקיו: 194357144 מסנג'ר: ------- שבט: עוד חודש-השבט החדש.. דיסק אחרון שקניתם: חורף או קיץ? חורף
וזהו... לאאאא ילדה, אני דורשת עוד
מגיע לך, יקותיאלית..

למעלה