שרשור התוכנית- ראש בראש 03

גם מיכאל מתבכיין בשירה לדעתי../images/Emo95.gif

אבל כנראה שזה בגלל שהוא מתאמץ לטשטש את המבטא

limli

New member
ווואו! כול הכבוד למיכאל!!!!

הוא מפתיע אותי כול פעם לטובה! לפי דעתי זה הביצוע הכי טוב עד עכשיו של הראש בראש!

ענת309

New member
מסכימה במאה אחוז

אין עליו, הוא באמת ניסה להסתיר את המבטא ופה ושם התפלק לו, אבל אין עליו, הוא הזמר הכי טוב עד עכשיו בכל הכוכב נולד הזה.............

britney4u

New member
אוקיי -

שיר ביטון - איכזבה. שיר חמוד. ביצוע חמוד. לא הפילה אותי מהרגליים ומה לעשות - ממש לא משהו... דרך אגב היא ממש חמודה ויש את החיוך הכי יפה בעולם מיכאל - ריגש אותי. מאוד. יש לו קול מדהים. אבל הוא לא כוכב נולד לדעתי. טלי מיכאלי - יש לה קול מדהים. היא בחרה שיר יפה. נתנה ביצוע יפה. רק כמו שצדי אמר - כשהיא שרה מרגישים תחושה של סוף העולם. תחייכי קצת!!! אם זה לא יועיל זה בטח לא יזיק. סה"כ - הייתי רוצה להמשיך לראות את שלושתם אבל זה לא יקרה. אני חושב שטלי עפה, לצערי. מיכאל ושיר יילחמו על כרטיס העלייה לחצי גמר..

diablo777

New member
אני מצביע לטלי מיכאלי

מאוכזב משיר מקווה לגלגל בשביל מישה ומצביע לטלי

shklar1

New member
סיכום של היום ../images/Emo27.gif

שיר
מצויינת. מרגשת. שיר טוב. הייתה חסרה קצת עוצמה, אבל סה"כ ביצוע ממש טוב
מיכאל
נתן ביצוע לא רע בכלל. יש משהו מוזר בקול שלו, הוא קופץ מטון לטון בצורה מוזרה.. לא שזה רע
טלי
יש לה קול מדהים אבל היא בחרהה שיר לא משהו, וחבל

ayaliar

Well-known member
די נו

אין לי אפילו מה לכתוב הגעתי הביתה באמצע הסולו של שיר ומאז אני מנסה להתעורר ואני אפילו לא עייפה

20508080

New member
וואו תוכנית טובה!בניגוד למה שציפיתי

הקול שלי הולך למישה! ריגש אותי והביא ביצוע מדהים! כל הכבוד לו וואי רק המבטא טיפה מפריע אבל בביצוע הספציפי הזה הוא שיחק אותה!!! כל הכבוד! שיר ביטון מעולה גם כן!! ביצוע יפה, קצת לא אהבתי שהיא שרה את הבית, אבל בפזמון היה יפה - וגם אהבתי שהיא בחרה שיר שהיא כבר ביצעה באודישן.. :) טלי מיכאלי היתה גם טובה, השיר קצת שיעמם אותי אבל יש לה קול יפה.. אז הבחירה שלי ככה: 1. מיכאל 2. שיר 3. טלי למרות שלא אכפת לי שגם שיר תעלה כי היא גם היתה טובה... לסיכום, תכנית ממש טובה ויש השתפרות!
ונעמה לוי והדר עוזרי פשוט מדהימות... איזה קול יפה יש להן ב"ה בגמר!

נעמהdj21

New member
טלי חייבת לעלות ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

אם טלי לא עולה אז איו צדק בעולם... עד עכשיו היא לא ממש הייתה מהמתמודדים האהובים עליי ,אבל היום היא הביאה ביצוע מדהים לשיר מדהים שמאוד אהוב עליי. שיר איכזבה אותי קצת עם שיר לעוס וחרוש ויש לה נטייה לא טובה לבחור כאלה שירים שיצאו לי מ ה....בכל אופן אהבתי את שיר עד עכשיו והיום משהו השתנה... מיכאל היה חביב , קצת אובר דרמה ולא תמציתי בשיחה עם צביקה (שיבין שהוא בטלוויזיה ולא בערב כיתה
) בחר שיר יפה אומנם גם חרוש עם קונוטציות ליום זיכרון והדיבור שלו על טנק ופצצה מתחת לקח אותי למחוזות עצבות... בקיצור לדעתי מגיע לטלי היום מקום ראשון ,שיר שנייה ,ומיכאל שלישי. במציאות מה שיקרה זה ששיר תיקח וטלי תהיה על גלגל...

hotdoggg

New member
תבציעו למי שבאמת מגיע לו

למיכאל וטלי, לא לשיר הצפויה והמשעממת הזאת. גם ככה כל דימונה עכשיו מצביעה לה בהתגייסות

MoRaN SaShA

New member
אוקיי אז לסיכומו של עניין

מיכאל היחיד שנורמלי וחמוד שיר וטלי ממש לא. שתיהן מתחנפות כשהן שרות. הן לא שרות נקי ויפה, הן שרו סתם, זמרות סתמיות. טלי ממש מסלסלת ושיר ממש מתבכיינת. שתיהן ממש לא ואו בעייני, ואם היה אפשר להעיף את שתיהן אז בכיף חח אם אחת עולה לגלגל הצלה אני מקווה שינצחו אותה גם שם. בשלישיה הזו שמו בן אדם אחד שהוא טוב וזה מיכאל. הוא חמוד

למעלה