שרשור התוכנית- ראש בראש 03

Sweet Misery

New member
האמת? הופתעתי.

שלושה ביצועים ממש לא רעים, הרבה יותר טובים מאלו של שבוע שעבר. העיבוד של שיר היה כיפי וזה טוב בשבילה, להשתחרר קצת על הבמה. מיכאל ממש הפתיע אותי, ישבתי קפואה בשיר (ואמרו לי שראו אותי בטלוויזיה, מואהא!), הוא באמת הצליח לרגש. יש לו קול עוצמתי. טלי... מדהימה. יש לה קול מטריף. אבל היא מנותקת וקרה וזה מונע ממנה להגיע רחוק כי קשה להתחבר אליה. עצוב לי עליה, היא באמת מצויינת.

purple rain2

New member
../images/Emo45.gifמסכימה מסכימה מסכימה../images/Emo9.gif

אחותי למה לא אמרת לי שאת הולכת לצילומים?
הייתי מחפשת את ראשך המבצבץ בקהל...
ומה עם הוידאו שהבטחת להעלות לי?

Jason2

New member
דברים שרואים משם, לא רואים מכאן...

יכול להיות ששם זה נשמע טוב, כאן על מסך הטלויזיה שלי זה נראה ונשמע מאוד סתמי, כל הביצועים בלי יוצא מן הכלל. את העיבוד של "היא לא דומה" ממש לא אהבתי, זה לא אמור להיות "פינה קולדה".

Sweet Misery

New member
ראיתי באתר את הביצוע של מיכאל,

נשמע ממש ממש שונה מבקהל. שם ממש נדהמתי, ישבתי קפואה במקום. כשראיתי בבית, ראיתי שהוא לא הגיע לחלק מהטונים בכלל ושהקול שלו נשמע ממש חלש ברוב השיר.
חולקת על דעתך לגביי העיבוד (למרות שאתה צודק, לשיר עצמו העיבוד לא מתאים אבל חיבבתי אותו בכללי. העונה הזו מתהדרת בעיבודים נוראיים), אבל אין לי מושג איך שיר נשמעה בטלוויזיה. וטלי, שגם אותה ראיתי באינטרנט, נשמעה מצויין גם שם. איזו עוצמה יש לה בקול.

sharabigfan

New member
מה אני עושה כאן?

אז ככה,רק בעונה השלישית איך שהוא אני מוצאת את עצמי רואה את התוכנית. לא ראיתי עד לסוף כי מיכאל יבש אותי עם רמת השיעמום ועם שירי ביטון אין לי משהו נגדה,אבל מאיפה היא למדה לחייך בצורה כל כך מזוייפת(דבר שגורם לי לסלידה)? וטלי...חבל... יש לה עומק בקול אבל הפעם לשירי היה יותר את "העומק" בקול,מי שמכיר את יהודית רביץ לזה אני מתכוונת שאני אומרת "עומק בקול" ומי שמחכה לראות את הסיפור של "הברווזון המכוער" מתקדם קשה לי להאמין שזה באמת יקרה, הכל כאן קשור לכסף ולקשרים שזה כמובן חבל, צביקה הדר וכל החבר'ה שלו חוגגים על תוכנית-כמה כסף שהם מרוויחים- שהיא ברמה כל כך נמוכה,הוא לא מצחיק אותי,הוא אף פעם לא הצחיק אותי והוא לא יצחיק אותי. מה עוד? ריקי גל,מעררת שלום בית שכמותה עם השירים שלה,עוד אחת משעממת,ולא מקורית,גם הפעם היא הקריאה את דברי הפיגור שלה לאומה? תגידו לא בא לכם להעיף עליה נעל כשהיא נעשית כזאת מזוייפת? היא בוחרת רק את מי שנראה לה יפה,צריכים להעיף אותה דוטי פיזדמאטי לכל הרוחות,הייתה משהי אולי ליאת שהיא לא הייתה דוגמנית והעיפו אותה היה לה באמת קול אבל אני הרגשתי אז שהיא עמדה עם הפלאפון שלה רק לפני המצלמות ואמרה "תראי אותי: אני שמנה ועברתי" זה היה כל כך צבוע והרגשתי שהיא תחטוף על זה בלי קשר לזה שהעיפו אותה. מריאור שחר-תראו הקול שלה זה לא הסיגנון שלי בכלל. אם היא תתנהג ככה כמו בריטני,ילדה טובה ונחמדה היא תהיה שונה מהשאר, צריך יחוד נכון? וככה היא מגדילה את הסיכויים להתחבב על בני נוער ישרואל.הספיק לי פעם אחת לראות אותה שהיא דיברה עם סבתא שלה,שבחיי היום יום היא דווקא לא כל כך איך נגיד את זה "שוויצרית" נראית בת אדם טובה אולי עם קצת קשרים פה ושם אבל עובדה שהיא הראשונה שעולה לראש מכל הכובב פיגור הזה.יש לה נוכחות אין מה לעשות.לא זוכרת מתי ראיתי משהו מבצבץ אוהד,משהו שדומה למראה של הסקעתים-שכחתי איך קוראים למקורי זה ששר יומיים. והנה כבר חשבתי לעצמי שהוא הולך להיות הסקעת הבא,פיכס,זה הגעיל אותי, הבנתי שזהו מבחינתי אין לי יותר עניין בתוכנית.

sharabigfan

New member
צריך להפסיק את הגנבות של הSMS

צריכים לחפש דרך אחרת לבחור רק ע"פ כישרון,לא לכולם יש קשרים וכסף כדי לעלות למעלה.

20508080

New member
בקשר למריאור את צודקת!

היא באמת מיוחדת ושונה מהאשר ויכול להיות לה עתיד טוב בעסק! :) ובאמת העונה הזאת נהיתה מסחרה אחת גדולה, אבל אני עדיין נהנה מהתכנית.. פשוט צריך לקחת את הדברים באיזי ולא לקחת ללב למרות שזה קשה.

למעלה