שרשור הקו החדש

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
../images/Emo45.gif, אכן צריך קו מתוך יהוד לתה"ש

קו 475 לא נכנס לתוך יהוד, אלא ברחוב
הראשי. אני מתאר לעצמי שאוהד התכוון לקו מפאתי יהוד לתל השומר, כולל בית החולים, וזה הגיוני מאוד שכך יהיה, ולא הגיוני איך לא פועל קו כזה כיום.
, אכן צריך קו מתוך יהוד לתה"ש

ה דרומי

New member
זה נכון אבל זה מה שהיה לי ביום ד

ארז, ההצעה שלך אינה יעילה, כי הכוונ
להיזקק לכמה שפחות אוטובוסים ושהנסיעה תארך מינימום של זמן.
האחרון והלוואי והוא היה נכנס גם לתל"ש אבל קצת לקרית נמל התעופה וקצת ליהוד. וזהו. הדרומי שהיבש שליש שעה בצ.
בהמתנה לקו 1 של קווים.

../images/Emo186.gifארז, אנחנו מתוך יהוד לא נוסעים

האחרון והלוואי והוא היה נכנס גם לתל"ש אבל קצת לקרית נמל התעופה וקצת ליהוד. וזהו. הדרומי שהיבש שליש שעה בצ.
בהמתנה לקו 1 של קווים.
ארז, אנחנו מתוך יהוד לא נוסעים
ב-475 אלא ב-56 לקרית אונו ומשם קו 1 לתוך תה"ש, קווים כמובן. אלטרנטיבה אחרת זה 56 או 137 של קווים עד בר-אילן ומשם יש את 7, 87, ו-64 של דן שנכנסים לתוך תה"ש. הגיע זמן לקו ישיר מיהוד לתל השומר

ה דרומי

New member
אני רציתי להגיע מכיון אחר לתלה"ש

ארז, אנחנו מתוך יהוד לא נוסעים
ב-475 אלא ב-56 לקרית אונו ומשם קו 1 לתוך תה"ש, קווים כמובן. אלטרנטיבה אחרת זה 56 או 137 של קווים עד בר-אילן ומשם יש את 7, 87, ו-64 של דן שנכנסים לתוך תה"ש. הגיע זמן לקו ישיר מיהוד לתל השומר
אז לקחת את 475 לפי הסבר של מסוף ועוד כמה ומשם המתנתי לקו 1. אבל בפעם הבאה רק לתמח"ת ומשם ב35 של דן. נסעתי ראיתי ו{"נפגעתי"} לא עוד. קו 1 של קווים.

אני מצטער שכך יצא בסוף...../images/Emo52.gif

אז לקחת את 475 לפי הסבר של מסוף ועוד כמה ומשם המתנתי לקו 1. אבל בפעם הבאה רק לתמח"ת ומשם ב35 של דן. נסעתי ראיתי ו{"נפגעתי"} לא עוד. קו 1 של קווים.
אני מצטער שכך יצא בסוף...

יא מנייק ! איזה צלעות יא ווארדי !!!

למה להצטער יצא אחלה ראיתי מקומות
מתוך האוטובוס שעצמי לא היתי מגיע לשם. לולא ההסבר שלך ושוב יצא בסדר קצת לקטר מותר לא? ושוב
ד.א הנהג של קווים היה מהזהבסד'ר.
יא מנייק ! איזה צלעות יא ווארדי !!!

seffic

New member
16+4= קו 164../images/Emo70.gif רעיון לא רע בכלל

מוזר שאין קו מתל השומר ליהוד...
הרי אלה נקודות קרובות אחת לשניה... וגם רמת גן באיזור של יהוד, וזה לא הגיוני שאין קו כזה כיום. נזכרתי. (אוהד מציע להאריך את קו 4 לאוניברסיטה, לכן נזכרתי); בעבר הציעו בפורום לחבר את קו 4 עם קו 16.
16+4= קו 164
רעיון לא רע בכלל

לא יעיל

מהמפרצית לטכניון דרך נשר
שיסע בדרך הכי קצרה (לא כמו 76/77 עם כל הפיתולים).
לא יעיל
היום קו 142 יוצא מהמפרצית ועולה בדורי ישר לטכניון - הדרך הקצרה ביותר. אם יעלה בדרך הקצרה דרך נשר מדובר על עליה דרך בן דור/גבעת עמוס - בדיוק במסלול קו 76 שעולה מצומת בן דור דרך גבעת עמוס ונכנס לטכניון.

Image of me

New member
אז זהו, אני לא רוצה שיסע כמו 76

לא יעיל
היום קו 142 יוצא מהמפרצית ועולה בדורי ישר לטכניון - הדרך הקצרה ביותר. אם יעלה בדרך הקצרה דרך נשר מדובר על עליה דרך בן דור/גבעת עמוס - בדיוק במסלול קו 76 שעולה מצומת בן דור דרך גבעת עמוס ונכנס לטכניון.
אלא שיסע ישר מהצ'ק פוסט עד תל חנן, ימינה בפרץ, יעל, צה"ל, וייכנס לטכניון. זאת דרך קצרה כמעט כמו זו של 142, וזה יהיה מצוין בשבילי לפחות

זה שווה בדיקה

אלא שיסע ישר מהצ'ק פוסט עד תל חנן, ימינה בפרץ, יעל, צה"ל, וייכנס לטכניון. זאת דרך קצרה כמעט כמו זו של 142, וזה יהיה מצוין בשבילי לפחות
זה שווה בדיקה
נוסעים מתל חנן אני בספק אם הוא ימצא, אבל להפוך אותו לחלופה מהירה מהמתמ"ז לטכניון דרך המסלול שהצעת זה רעיון לא רע היום כבר פועל קו 143 ממרכזית המפרץ לאוניברסיטה דרך כביש המחצבה בשעות העומס, ואפשר לצרף קו לטכניון שיהיה קצר ומהיר.

scooby5

Member
הנה שלי

שרשור הקו החדש

שלום לכולם
עלה במוחי הרעיון איזה קו הייתי מוסיף לתח"צ בארץ.... אז לקחתי את הרעיון הזה צעד אחד קדימה ופתחתי שרשור בנוש. אני מזמין את כולם לרשום איזה קו אתם הייתם מוסים לתח"צ באר, באיזה חברה הוא היה עובד, מה היה מס' הקו, תחנות קצה ומסלולו בגדול. אז אל תתביישו ותכתבו. יום טוב לכולם
הנה שלי
364 - יופעל ע'י אגד, ויסע ממרכזית המפרץ, הקריות, כרמיאל וצפת, ללא כניסות לעכו, מג'ד אל-כרום וראמה, כך שיהיה קו ישיר. 849 - כרמיאל - ירושלים דרך כביש 6 50 - קו חוצה קריות נוסף, יצא מקריית ביאליק לפי מסלול 57א עד לקריון, דרך כביש 79 לגבעת רם בקריית אתא, משם במסלול קו 63 עד צומת קריית אתא, לכיוון קרית-ים במסלול קו 59, ומשם במסלול קו 53א לקריון, וחזרה לצור שלום לפי קו 56 (דרך נווה גנים במוצקין). הקו יאחד למעשה בין 3 קווי קריות - 64, 53, 3. וכמובן - קו הרכבת עכו - כרמיאל, והכפלת המסילות בין הקריות לנהריה. בכלל, יש לי רעיון גם לרפורמה רכבתית - קו פרברי נהריה - חיפה קו מהיר חיפה - תל-אביב - לוד - רמלה - בית-שמש - ירושלים קו ישיר חיפה - תל-אביב - לוד - קריית גת - באר-שבע קו פרברי/בינעירוני בנימינה - נתניה - תל-אביב - לוד - רחובות - אשדוד - אשקלון קו פרברי כפר-סבא - ראה'ע - תל-אביב - נתב'ג - מודיעין - ירושלים (A1) קו Shuttle לוד - ראשל'צ

mister K

New member
גם אני חשבתי על קו מהיר מצפת לחיפה

הנה שלי
364 - יופעל ע'י אגד, ויסע ממרכזית המפרץ, הקריות, כרמיאל וצפת, ללא כניסות לעכו, מג'ד אל-כרום וראמה, כך שיהיה קו ישיר. 849 - כרמיאל - ירושלים דרך כביש 6 50 - קו חוצה קריות נוסף, יצא מקריית ביאליק לפי מסלול 57א עד לקריון, דרך כביש 79 לגבעת רם בקריית אתא, משם במסלול קו 63 עד צומת קריית אתא, לכיוון קרית-ים במסלול קו 59, ומשם במסלול קו 53א לקריון, וחזרה לצור שלום לפי קו 56 (דרך נווה גנים במוצקין). הקו יאחד למעשה בין 3 קווי קריות - 64, 53, 3. וכמובן - קו הרכבת עכו - כרמיאל, והכפלת המסילות בין הקריות לנהריה. בכלל, יש לי רעיון גם לרפורמה רכבתית - קו פרברי נהריה - חיפה קו מהיר חיפה - תל-אביב - לוד - רמלה - בית-שמש - ירושלים קו ישיר חיפה - תל-אביב - לוד - קריית גת - באר-שבע קו פרברי/בינעירוני בנימינה - נתניה - תל-אביב - לוד - רחובות - אשדוד - אשקלון קו פרברי כפר-סבא - ראה'ע - תל-אביב - נתב'ג - מודיעין - ירושלים (A1) קו Shuttle לוד - ראשל'צ
קו 360 - מצפת לכרמיאל ללא שינוי. בצומת כרמיאל מערב שמאלה לכיוון משגב, צומת משגב, צומת מורשת, צומת אעבלין, צומת סומך, צומת יגור וישר למפרצית (בעצם במסלול קו 260). זהו הקו המהיר ביותר ללא ספק והוא גם יעבור לי מתחת ליישוב. הלוואי שהיה קו כזה בתדירות גבוהה יחסית ולשני הכיוונים (לקו 260 יש רק שתי נסיעות בבוקר לכיוון חיפה בלבד) אבל לצערי לא נראה לי שיהיה לו ביקוש מכיוון שרבים מהנוסעים בקו 361 נוסעים לעכו ולקריות ולא לחיפה. קו מכרמיאל לירושלים דרך כביש 6 - גם זה יכול להיות קו נהדר, במיוחד אחרי השלמת כביש 6 עד לואדי מילק (ואז גם הוא יעבור דרך משגב ודרך הבית שלי). הבעיה היא שגם לו לא יהיה ביקוש. היה כבר פעם קו שנסע בין כרמיאל לירושלים (962) דרך הבקעה והייתה לו נסיעה אחת ביום ראשון בבוקר בלבד. אם יהיה קו מכרמיאל לירושלים מספרו יתחיל בספרה 9. 966 יכול להתאים לדעתי.

mister K

New member
אגב, אני משאר שרובכם לא מכירים

קו 360 - מצפת לכרמיאל ללא שינוי. בצומת כרמיאל מערב שמאלה לכיוון משגב, צומת משגב, צומת מורשת, צומת אעבלין, צומת סומך, צומת יגור וישר למפרצית (בעצם במסלול קו 260). זהו הקו המהיר ביותר ללא ספק והוא גם יעבור לי מתחת ליישוב. הלוואי שהיה קו כזה בתדירות גבוהה יחסית ולשני הכיוונים (לקו 260 יש רק שתי נסיעות בבוקר לכיוון חיפה בלבד) אבל לצערי לא נראה לי שיהיה לו ביקוש מכיוון שרבים מהנוסעים בקו 361 נוסעים לעכו ולקריות ולא לחיפה. קו מכרמיאל לירושלים דרך כביש 6 - גם זה יכול להיות קו נהדר, במיוחד אחרי השלמת כביש 6 עד לואדי מילק (ואז גם הוא יעבור דרך משגב ודרך הבית שלי). הבעיה היא שגם לו לא יהיה ביקוש. היה כבר פעם קו שנסע בין כרמיאל לירושלים (962) דרך הבקעה והייתה לו נסיעה אחת ביום ראשון בבוקר בלבד. אם יהיה קו מכרמיאל לירושלים מספרו יתחיל בספרה 9. 966 יכול להתאים לדעתי.
אגב, אני משאר שרובכם לא מכירים
אבל יש קו של נצרת נסיעות ותיירות שמספרו 299. הקו הזה מתחיל בכפר מג'אר, נוסע דרך דיר חנא, עראבה, סכנין, צומת משגב, צומת אעבלין, צומת סומך, צומת יגור ועולה לטכניון ולאוניברסיטה. לקו הזה יש מספר נסיעות בשני הכיוונים ולמרות שלא נסעתי בו אני בטוח שהוא מאוד מהיר. הקו מופעל עם B12B דנדשים. חבל שעפיפי מנהל את החברות שלו כמו במדינת עולם שלישי. הקו הזה לא מופיע בשילוט של אף תחנה ואפילו לא באתר שלהם! אמנם נתלו מודעות בלוחות המודעות של יישובי הסביבה אך זה לא מספיק והן הורדו תוך זמן קצר (אני מתחרט שלא לקחתי את המודעה, רק בשביל התיעוד). עם קצת יותר פרסום ורישום בשלטי התחנות הקו הזה יכול להיות הרבה יותר פופולארי גם בקרב הציבור היהודי. אני מכיר המון אנשים מהסביבה שנוסעים מדי יום לאוניברסיטה ולטכניון והם פשוט לא מודעים לקו הזה.

mister K

New member
ובקשר לקו 260

ובקשר לקו 260
הקו הזה הוא פשוט קו אדיר. האוטובוס שיוצא מכרמיאל ב-6:00 מגיע מהיישוב שלי למפרצית ב-25 דקות! ממש כמו בפרייבט! המכונה הקבועה של הנסיעה הזאת היא 88-007-01 (כן, אותה 007 שבהמשך הסידור שלה נוסעת מחיפה לתל אביב ועושה חתיכה על קו 97 לחולון). ב-7:00 יוצאת 84-330-01 שלה כבר לוקח יותר זמן בגלל הפקקים. אני פשוט מת שהקו הזה יתוגבר ויסע גם לכיוון כרמיאל בשעות אחר"צ, אפילו דרך ק.אתא. אבל שוב, זה לא ישתלם.

mister K

New member
ובכלליות על כביש משגב

ובכלליות על כביש משגב
כביש משגב הוא הדרך המהירה ביותר מכרמיאל לחיפה. התנועה בכביש זה גדלה בעשור האחרון במאות אחוזים! הגיע הזמן שגם באגד יכירו בכביש הזה כי הוא פוטנציאל ענק לקווים מהירים לחיפה שיכולים להתחרות ברכבת. ולגלות לכם סוד: מהנדס תנועה בכיר במחוז צפון של אגד הוא תושב האזור ומכיר את הכביש מצויין (אנדי יודע על מי אני מדבר) לכן לא ברור לי למה זה לא קורה (כששתי נסיעות בבוקר של קו 260 לא הכי נחשבות, זהו קו שצריך להיות בתדירות הרבה יותר גבוהה). הסיבה היחידה שאני מצליח למצוא היא שרוב הנוסעים מצפת ומכרמיאל נוסעים לעכו ולקריות ולא לחיפה.

scooby5

Member
מסכים ב-100%

ובכלליות על כביש משגב
כביש משגב הוא הדרך המהירה ביותר מכרמיאל לחיפה. התנועה בכביש זה גדלה בעשור האחרון במאות אחוזים! הגיע הזמן שגם באגד יכירו בכביש הזה כי הוא פוטנציאל ענק לקווים מהירים לחיפה שיכולים להתחרות ברכבת. ולגלות לכם סוד: מהנדס תנועה בכיר במחוז צפון של אגד הוא תושב האזור ומכיר את הכביש מצויין (אנדי יודע על מי אני מדבר) לכן לא ברור לי למה זה לא קורה (כששתי נסיעות בבוקר של קו 260 לא הכי נחשבות, זהו קו שצריך להיות בתדירות הרבה יותר גבוהה). הסיבה היחידה שאני מצליח למצוא היא שרוב הנוסעים מצפת ומכרמיאל נוסעים לעכו ולקריות ולא לחיפה.
מסכים ב-100%
אני מהאיזור ומבין את הצרכים. רותם, אם תסתכל לתגובה שלי בסקר, תבין עוד למה אני מתכוון. אכן, תוגבר התדירות בקווים 175, 260 ו- 31 מכרמיאל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה