שרשור הפרק השבועי - uglybettyS02E10

omer719

New member
../images/Emo41.gif שרשור הפרק השבועי - uglybettyS02E10 ../images/Emo41.gif

Bananas for Betty Season 2, Episode 10

Damn Regret

New member
התירגום היה משפט שבטי אמרה../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

שהיא חשבה שהנרי הלך והוא בעצם רקד, אז בטי אמרה את זה. משהו בננות

Galuush

New member
כמעט שכחתי...

כל פעם שמגיע יום רביעי אני נזכרת, אבל אז אני שוכחת במהלך היום... מזל שאני נזכרת איכשהו
. צפייה נעימה לכולם

gal194

New member
אוי היום יהיה פרק ענקקקק

יש לי אותו במחשב וכבר חרשתי אז אני לא אראה היום (אולי רק בפרסומות של היפה והחנון), אבל שווה צפיה לגמרייי

אמריאל

New member
../images/Emo45.gif גם הפרק הבא ../images/Emo13.gif ../images/Emo58.gif

חרשתי עליו מיליון פעם ועדיין לא נמאס לי ממנו
למרות שגם בפרק הבא אלכסיס יוצאת טיפה ביץ' =/

gal194

New member
חח נכון!!

ובכלל, לדעתי פרקים 9-12 הם בין היפים בעונה השניה. :) וגם הפרק סיום כמובן

אמריאל

New member
סיכום הפרק../images/Emo58.gif../images/Emo13.gif

אני אישית כבר סיימתי את העונה אז אני לא רואה בשעות השידור המקוריות, אז תסלחו לי אם פרסמתי את הסיכום מוקדם מידי
כמה זמן חיכיתי שישדרו את Wilhamina Slater Don't Get Wet
אם תשימו לב, מהפרקים הבאים הסדרה תתחיל לעבור שינוי. בפרק הקודם, ווילהמינה התחילה לקחת צעד אחורה ולעזוב את משפחת מיד למנוחה, אבל בגלל בטי וויט (><) היא החליטה ללדת למשפחת מיד יורש, ובזה תעסוק פחות או יותר הסדרה. החל מהפרק הבא תתחילו להרגיש שהסדרה עוברת סוג של שינוי. העלילות כבר לא עוסקות אך ורק בווילהמינה והמזימות שלה ואיך הן משפיעות על הסובבים אותה, אלא הסדרה חוזרת למתכונת המקורית שלה, עם העלילות המקוריות והמצחיקות, שבאיזור הפרקים האחרונים נשארו בתור עלילות משנה בלבד.
ולסיכום הפרק: אלכסיס ודניאל מגלים שאביהם השאיר להם קלטת ווידאו שבה הוא חושף מי עומד לנהל את 'מיד הו"ל' ולמה. מצד שני גם נחשפנו לכך שברדפורד לא מיודד עם מצלמות, וכשאמר את המשפט "I Choos My D..", החל לפקפק בכך שהמצלמה פועלת, וכיבה אותה. דניאל ואלכסיס החלו לריב אם הוא עמד להגיד "My daughter" (הבת שלי) או "My Daniel" (דניאל שלי). בינתיים, עובדי המגזין "סלייטר" החליטו להפסיק לעבוד עד שיקבלו שכר. לאחר שיחה עם המשקיעים, ווילהמינה הבינה שהמשקיעים עומדים לדחות את ההצעה שלה ומארק מציע לה לעשות "שינוי תדמית". לאחר מכן אנחנו מגלים בחדשות האופנה שווילהמינה עזרה, טיפחה, שמחה אנשים והתקשורת חוגגת. המשקיעים מרוצים, ו-ווילהמינה עלתה על דרך המלך. אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם - בקרוב מאוד היא תסטה ממנה ותפגע בכל עץ אפשרי.
לאחר שיחה עם קלייר, דניאל ואלכסיס נזכרים בדרך בה הם יישבו את המריבה שלהם על בית עץ כשהם היו קטנים - משחק פיינטבול. לאחר שדניאל השוויץ בניצחון שלו על בית העץ בפני אלכסיס, היא מוכנה לקבל את הצעתו ליישב את המחלוקת על ניהול "מיד" בעזרת קרב פיינטבול. באותו זמן, הילדה התחילה להקים את סלון היופי שלה. אחרי שיחה קטנה עם בטי, הם קראו לג'יו שיבוא ויעזור להן. בדרך הן שמעו ממנו איך הוא היה מבלה את החודשים האחרונים עם אהובתו, והילדה החליטה לאזור אומץ ולהציע לו לצאת. הנרי גם הגיע כדי לעזור להילדה וג'יו, אך ללא הצלחה. בינתיים, סערה מתחילה בחוץ ו-ווילהמינה הייתה צריכה למצוא מונית. היא שמה לב לאיישה זקנה שהצליחה לעצור מונית, ומיד נדחפה לתוך המונית לפני האישה הזקנה. אחרי וויכוח קצר, ווילהמינה חבטה את דלת המונית באצבעותיה של האישה, שהתבררה מאוחר יותר כשחקנית בטי וויט. בעקבות הסערה, מתחם הפיינטבול נסגר וקרב הפיינטבול על ניהול "מיד" לא יכל היה להתקיים. אך אלכסיס החליטה שהוויכוח הזה חייב להיות מיושב כמה שיותר מהר, והוחלט שהקרב יתנהל במשרדי "מוד". לאחר מתקפה של אלכסיס על הקבוצה של דניאל, כמה יריות של דניאל על הקבוצה של אלכסיס ופרישה של מישהי מהקבוצה של אלכסיס, נותרו במשחק רק דניאל ואמנדה ואלכסיס וניק. בעודה יוצאת מהמונית אל עבר ביתה, ווילהמינה נבלעת אל תוך מתקפת פפראצי, שמנסה להבין מה יש לה נגד בטי וויט. כאשר היא מגיעה הביתה היא מגלה שהאישה הזקנה שבה היא פגעה, היא לא אחרת מאשר השחקנית המדוברת. לאחר מכן היחצ"ן של בטי וויט מתקשר אל ווילי, ובטי אומרת לה שהיא סולחת לה. אך בכדי לעשות מאמץ אחרון כדי להציל את "סלייטר", ווילהמינה קובעת פגישה עם בטי ועם חדשות האופנה בבית החולים, בשביל התנצלות בשידור חי. בזמן שהילדה וג'יו מבלים במועדון לילה, בטי והנרי מבלים בלילה של אכילת גלידה וצפייה בסרטים. בטי, אשר נזכרת בדבריו של ג'יו, רוצה ליצור זכרונות עם הנרי, ואחרי שיחה קצרה הם החליטו לצאת למועדון שהילדה וג'יו הגיעו אליו. הזוגות נפגשו, ובטי ניסתה לרומם את רוחו של הנרי, וניסתה לגרור אותו לרקוד, מה שלא הצליח בהתחלה, אבל לאחר מכן הנרי הפתיע את בטי והם השלימו. לאחר שאמנדה "הרגה" את ניק פפר, הם התחילו להתנשק, מה שהשיח את דעתה של אנדה מהמשחק ונתן לאלכסיס הזמנות לירות בה. ועשכיו נשארו רק אלכסיס ודניאל. לבסוף שניהם מגיעים לחדר הישיבות, שם אלכסיס נופלת. ורגע לפני שדניאל יורה בה, הוא מחליט להושיט לה יד לשלום, ולנהל איתה ביחד את "מיד". אך לאלכסיס יש תוכניות אחרות. היא לוקחת את האקדח של דניאל, ויורה בו. כעבור יום, בבית החולים אנחנו מגלים שכוונותיה של בטי וויט לא היו טהורות כשהיא "סלחה" לווילהמינה. היא החליטה לנצל את הסכסוך הזה עד תום, ולהמשיך לתת לווילהמינה לצאת הרעה בסיפור. בזמן הזה ווילהמינה הבינה ש"סלייטר" כבר לא יצא לאור, והחליטה לעבור לתוכנית ב': להוליד יורש למשפחת מיד בעזרת הזרע שהיא "גנבה" מגופתו של ברדפורד.

omer719

New member
אני מניח שאחרי זה לא צריך תקציר, אז רק תמונות

מתוך הפרק
ותודה אמרי על הסיכום!

Damn Regret

New member
פרק חביב!../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

המשחק היה מגניב, ואלכסיס עיצבנה אותי שהיא עשה את זה לדניאל
ובכללי פרק מגניב, סופסוף לאמנדה יש חבר
פספסתי את ה5 דקות האחרונות, אני אראה כבר יום שישי או משהו..

Damn Regret

New member
כן? זה קריטי?../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

זה היה משהו עם השיקוי של ווילהמינה או משהו כזה

../images/Emo13.gifכן זה דיי משמעותי

או שתקרא את הסיכום של אמרי זה מסכם את כל מה שחשוב בפרק הזה להמשך.

למעלה