שרשור המלצות

MayaShuShu

New member
כולם לובשים קרוקס בבי"ח...

גיסתי (אחות בשערי צדק) קיבלה מתנה מהבי"ח שנה שעברה בחגים.

IcNיה

New member
אסור קרוקס.

דורשים שננעל נעליים אטומות לחלוטין (ובקרוקס יש חורים).

שִירָה

New member
יש נעלי קרוקס בלי חורים

אני קניתי נעלי קרוקס בלי חורים מלמעלה, אלא רק בצידי הנעליים, וישנם גם דגמים בלי חורים בצדדים. (אבל אני נועלת אותן רק כשאני הולכת לים או לבריכה, כך שאני יכולה להבין את הרתיעה שלך).

ynbike

New member
הבנתי מחברה ב"תחום" שלא רק בגלל זה

ב"קרוקס" יש איזה חומר מבודד שמשבש פעולות של כל מיני מכשירים. . מודה שלא כ"כ התעמקתי בהסבר. .

cookie1

New member
יש את אלה של בירקנשטוק

שכל הקונדיטוירם הולכים איתם. חייבתלהתוודות שלי הם עשו כאבי גב, אבל אנשים טוחנים איתם עמידה על הרגלים, אז אולי שווה לנסות.

../images/Emo163.gifלקח לי דקות ארוכות להבין שמדובר

בניו באלאנס ולא ניו-בורן. ("מה זה נעלי ניו בורן? והיא|סהדגש| לובשת אותם? ניו בורן זה לא מידה של תינוקות?") אין לי המלצה אבל גם בעלי קנה לפני שבוע ניו-באלאנס שאמורות להיות נעלי הליכה נוחות ביותר, וממש התאכזב...

cookie1

New member
גם לי לקח כמה שניות ../images/Emo6.gif

ככה זה כשהמח סתום בילדים

Nona a

New member
../images/Emo26.gif המלצה על מקום לפיקניק\על האש ?../images/Emo21.gif

עבור מפגש פיקניק \ "על האש" של כ-10 משפחות דרוש מקום נחמד ונוח ... יש לכן המלצות ? (רצוי באזור בין נתניה לזכרון)

ענבל30

New member
פארק ז'בוטינסקי - מבצר שוני

על הדרך בין בנימינה לזכרון. מה יש שם? מדשאת ענקית ועצים גדולים שעושים צל. פינה לפיקניקים ומנגלים עם שולחנות מתקני משחק (מעט אבל חדשים יחסית) שירותים מוזיאון פיסול עם גן פסלים צמוד. נוף כניסה וחניה בחינם מקומות לטייל בסביבה לפני/אחרי הפיקניק...

נחל חדרה

נראה לי שיום שישי אחה"צ זה יום נפלא להיות שם. במחלף חדרה פונים לאולגה - פניה ראשונה ימינה ועד הסוף, יש שם דשא יחסית מטופח ומקום ליד הנחל לרכב על האופניים ובמרחק מטרים יש את חוף הים. פיקניק/על האש עושים שם על הדשא. מקום שווה.

ronanit

New member
נחל אלכסנדר - בצד של הצבים - אנחנו מאוד נהננו

חסרון גדול אחד - לא היה שם שירותים.. תנאי טבע

יעל י

New member
../images/Emo26.gifעוד המלצה-אור עקיבא

ממש ליד קניון אורות יש את הפארק שרואים מהכביש. יש דשא,משחקים,שולחנות וכיסאות והמקום מגודר מוצלח מאד. אנחנו בעצת חברים מבקרים שם יחסית הרבה כולל על האש

fossa

New member
קניתי בחנות בשם אוריג'ינלס

שזו חנות לנעלי נוחות ממותגות, סנדלים של חברת sowt walk. השמיים הם הגבול זו הגדרה מאוד יפה למחיר שלהן, אבל אני לא מתחרטת לרגע. פשוט עולם אחר.

fossa

New member
../images/Emo124.gif מאיה, זאת היתה תגובה לך

אוי, האשת הזה משבש את דעתי

Rplus2

New member
../images/Emo45.gif

(וההמלצה היא בין השאר בגלל שיש להם חנות ממש ליד הבית שלי, אז בואי לבקר ונלך לקנות נעליים ביחד
)

../images/Emo210.gifהמלצה למסעדה מקסינית באזור השרון

מישהי מכירה? משהו שווה... מתחשק לי כבר המון המון זמן....

למעלה