שרשור המלצות

IcNיה

New member
../images/Emo26.gifדרושה המלצה לנעליים מצויינות

תכננתי לנעול את ה-NB שלי לעבודה בבי"ח, אבל אחרי שביליתי בנעלי ספורט כמה שעות היום - אני מתחילה להתחרט. אנא-אנא, המליצו לי על נעליים נוחות ורחבות, לא "נעלי אחות/סבתא לשמונה", בצבע שחור/כחול/לבן, רצוי מאוד גם כאלה שנראות טוב. מבחינת התקציב - לא רוצה להגיש שהשמיים הם הגבול, אבל היות ומדובר בהשקעה - אני מוכנה להשקיע. אפשר גם המלצות על נעלי ספורט מעולות במיוחד. תודה רבה

cookie1

New member
מה עם טבע נאות

לדעתי הנעליים שלהם הכי נוחות לעמידה ממושכת. דווקא אני מאד התחברתי לנייקי בזמן שעבדתי בקונדיטוריה.

cookie1

New member
ב 600 ש"ח שום דבר לא שווה בעיני

לא הייתי מוציאה סכום כז המלכתחילה

24 שעות

יש חנות בקניון איילון, הן לא זולות , אבל הן כמו ששמם: את יכולה לעמוד על הרגליים 24 שעות ולא להרגיש אותן. הן כמו כפפה לרגל. אני נועלת אותן כבר יותר מ 10 שנים (הן מיספרד ) ועכשו יש אותן גם בארץ

קניתי שם שני זוגות, והתבלו מהר יחסית

אכן נוחות מאד. עם זאת, הנעליים שם מאד יקרות, 400-800! שקל לזוג. ועוד הערה: אני קניתי זוג אחד של נעליים שפתוחות מאחור, כלומר בלי עקב סגור. תוך חודש הן התרחבו למצב שבו הן כבר לא נוחות כי צריך להשקיע הרבה מאמץ בלהשאיר אותן על הרגל, וגם לא נראות יפה.אז בדעבד הייתי קונה, אבל אך ורק נעלים סגורות.

אoיה

New member
בירקיס'

כפכפי הפלסטיק המקוריים, אלה שיש לטבחים ולרופאים, סגורים מאחור ומלפנים, מגיעים בכל צבע אפשרי, נוחים פי כמה מהקרוקס ולטעמי חינניים ביותר. הסתובבתי איתם במהלך כל שנות הקונדיטוריה שלי (עשר שנים לפחות והחלפתי רק שני זוגות - אפשר להחליף רפידות כמובן), מצוינים.

ynbike

New member
../images/Emo45.gif למרות שלוקח קצת זמן להתרגל. .

גם שוות וגם יפות. . .

מפציעה

New member
אפשר לקבל קישור ?

חשבתי שאין יותר נוח מקרוקס. איפה קונים אותן ?

מפציעה

New member
לא הבנתי ../images/Emo163.gif

בירקיס' זה בירקנשטוק ?! (כי את בירקנשטוק אני מכירה היטב, ולדעתי הן פחות נוחות מקרוקס). חשבתי שאסיה התכוונה לאיזו פירמה חדשה...

איריS

New member
../images/Emo45.gif בירקנשטוק../images/Emo45.gif

בתור אחת שעובדת שעות על גבי שעות על הרגליים, ממליצה לך רק על בירקנשטוק.

את הנעליים הכי נוחות שלי

שחורות קלאסיות עם טיפה עקב רחב ושטוח - קניתי בWEEKEND חנות העודפים שלהם נמצאת בצומת בילו ושם גם המחירים שפויים למדי. מאז שגיליתי אותם גם אני וגם עמית קונים שם את הנעלי יום-יום שלנו. קלות, נוחות ובריאות.

נעמולה

New member
בירקנשטוק או easy spirit

אולי לא הכי יפות בעולם אבל נוחות. גם ללב הכחול יש דגמים קלאסיים ונוחים, אבל המחירים לא כל כך שפויים. אני לא מצאתי שנעלי התעמלות נוחות לעמידה ממושכת.

27חומד

New member
גיסי קנה פה טבע נאות כשהיה בארץ.

הוא רופא בארה"ב. הוא אמר ששם הם הלהיט בקרב החבר'ה ויקרות שם רצח. קנה איזה 3 זוגות והיה מאושר באדם...

g a n i

New member
../images/Emo174.gifלא סתם כווולם עם קרוק'ס

הן כמו העוגיות האיטלקיות: bruto me bueno

למעלה