שרשור הכרות

../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

כי אין לנו אחד כזה עדיין... שם: גיל: מקום מגורים: צבע אהוב: אני רואה את גלקטיקה בטלוויזיה או במחשב? באיזו עונה אני נמצא? דמות אהובה בסדרה (נשית או גברית): תחביבים: עוד משהו קטן על עצמי:

Number 6

New member
בקשר לסקר בתפריט למעלה

אפשר להוסיף בבקשה עוד סקר על טווח הגילאים?

Number 6

New member
הפנייה היתה למנהל הפורום

יש בתפריט העליון באתר סקרים, מאמרים, קישורים - הבאנדם השקיע, כדאי לכם לבדוק. --------------------------------- #6 30 ומשהו ת"א צופה במחשב עונה נוכחית דמות אהובה גאיוס באלטר

אז למה...

את מגיבה בשרשור הכרות? איך לעזאזל זה קשור? תפתחי שרשור חדש או שתפני אל המנהל במסרים...

nick at noon

New member
../images/Emo6.gif מסכן

אני לא יודע למה טועים. איירה זה שם של בן. אבל ממה שכתבת בשרשור ההכרות באמת קל לטעות. אלמוג זה שם שמתאים לכאן ולכאן ובהמשך רוב הזמן זה לא ברור (עד שמגיעים למילה אוהב)

zoetrope

New member
לא ניתן להוסיף

רק להחליף, ואכן זה הסקר הבא, בתום שבוע הקדנציה של הנוכחי.

אני אתחיל:

השם הוא אלמוג 18 ת"א סגול אני התחלתי לראות את בטלסטאר גלקטיקה במחשב ואני כרגע צופה בעונה השלישית בדרכים לא קונבנציונאליות הדמות הכי אהובה עלי: אין! אני אוהב פחות או יותר את כל הדמויות באותה מידה התחביב העיקרי שלי הוא טניס. אני אוהב מאוד לשחק טניס. משהו קטן על עצמי: אני מתגייס ביום ראשון ככה שאני משתדל להיות כמה שיותר פעיל בפורום עד שאני בכלל לא יהיה פעיל בו לתקופות ארוכות. זה גם מבאס כי אני אצטרך לחכות עכשיו הרבה זמן עד שאני אוכל לראות את הפרקים של העונה השלישית

...

אורית. עוד מעט 18. ראשון וחיפה (לומדת וגרה באונ'). בשתי העונות הראשונות צפיתי ביס, עונה שלישית - במחשב. הכי אוהבת את אדאמה, הוא גבר גבר
. הבן שלו גם חמדמד, אבל נוטה לפקשש. כמו כן, אוהבת את צ'יף, מלח הארץ! מתוך כל הנשים, הסיילוניות, הכי אוהבת את שרון. את כולן.

היי אני אריאל ואני מתת על הסידרה

הזו. שם: אריאל גיל : 23 מקום מגורים: הרצליה צבע אהוב: כחול. אני רואה את גלקטיקה בטלוויזיה או במחשב? טלויזיה. (לא דרך יס) באיזו עונה אני נמצא? פרק 1x07 דמות אהובה בסדרה (נשית או גברית): לי "אפולו" אדמה. עוד משהו קטן על עצמי: אני גיי מחוץ לארון ואוהב מאווד מד"ב. תמונה

zoetrope

New member
גנבת לי את הבכורה

ועוד רציתי לעשות את זה אינטגרלית לנושא פורום אבל נו, שיהיה. נקסט טיים. אביחי 27 חיפה כל השאר תמיד אפשר לברר אם באמת רוצים

הפנדה

New member
ניתן קצת מידע

תומר בן 22 וחצי ישוב ליד נתניה. צבע שאוהב זה כחול מתחיל עונה שלישית דמות: נראה לי שאדמה,משלב בין פיקודיות לכריזמה ומקצועיות. תחביבים:מחשב,חדר כושר,מוזיקה. עוד משהו קטן על עצמי:מעריץ גם של מלחמת הכוכבים.

Iced Hammer

New member
שלום שלום

שם:דניאל דר גיל: 22 מקום מגורים: נשר/תל אביב צבע: סגול רואה: במחשב ... (למי יש כוח לחכות שגם הוט יביאו את זה?) בעונה: שלישית דמות אהובה: באלטאר (במיוחד בפרק בעונה שניה שהוא הזיה של מספר 6) תחביבים:קומיקס, רולר בליידס, סטארגייט על עצמי: סטודנט בטכניון

../images/Emo6.gif הוא היה ממש מצחיק שם,

זה הפרק היחיד בו הוא לא עלה לי על העצבים.

Echelon

New member
תלת אופן

שם: יוחאי גיל: 17 מקום מגורים: פאתי ירושלים צבע אהוב: כחול אני רואה את גלקטיקה בטלוויזיה או במחשב? מחשב באיזו עונה אני נמצא? 3 דמות אהובה בסדרה (נשית או גברית): קשה לשים את האצבע על דמות אחת. תחביבים: מחשב, גיטרה, חברים, מוסיקה, סדרות טובות, בילוי. עוד משהו קטן על עצמי: אין לי תלת אופן.

יול6

New member
מצטרפת

שם: יעל גיל: 29 (בינתיים גריאטרית החיבה של הפורום) צבע: סגול. עיסוק: סטודנטית בחיפה, סמסטר אחרון. לאחר מכן- קלינאית תקשורת. טלויזיה או מחשב: מחשב בעיקר. עונה- כרגע בתחילת העונה השלישית. 3X03. אבל עוד לא ראיתי את הווביזודים. דמות אהובה: הצ'יף! תחביבים: משחקי תפקידים. עוד משהו קטן על עצמי: אני בלונדינית.

למעלה