שרשור הכרות קצר

love amor

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות קצר../images/Emo41.gif

שם:
שיר/שירים אהובים:
אייסיקיו:

love amor

New member
עונה../images/Emo3.gif

שם:עדי גיל:17 ישוב:חולון שיר/שירים אהובים:הרבה.. אייסיקיו:124474374

שלמונזה

New member
אפשר להתערב בשרשור? ../images/Emo3.gif ../images/Emo168.gif

התכוונתי להעלות אחד כזה יותר מאוחר רק עם עוד שאלות, אז אם לא אכפת לך... שם: גיל: עיר/אזור מגורים: מתי התחלתם לאהוב את גלי: אם יש סיפור שתרצו לשתף מאחורי האהבה הזו: שירים אהובים: הייתי בהופעות? ומשהו לסיום שבא לכם לספר: שיהיה לכולם שבוע מקסים

love amor

New member
ודאי שאפשר../images/Emo13.gif

רציתי לכתוב תוסיפו מה שאתם רוצים ושכחתי

hilali1

New member
מצטרפת

קוראים לי הילה, ואני מירושלים. אני אוהבת את גלי עטרי ממזמן בהשפעת אמי. אין שיר מסוים שאני מאוד אוהבת אבל אני בגדול מאוד אוהבת את השירים שבאלבום האחרון וגם באלבום אוסף "השירים שיביאו לך אהבה" ויש עוד שירים שאני אוהבת כמו מקיץ אל החלון, בת 20 הייתי(אם ככה קוראים לשיר), ולנטינו, ועוד הרבה. הייתי ב-3 הופעות של גלי. כל אחת יותר מדהימה מהשניה. זהו. שתהיה לנו שנה מקסימה!!

שלמונזה

New member
אני גם עונה ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 25 עיר/אזור מגורים: גבעת שמואל מתי התחלתם לאהוב את גלי: בערך מגיל 10 אם יש סיפור שתרצו לשתף מאחורי האהבה הזו: אני זוכרת שהייתי קטנה שמעתי הרבה את השיר סוף עונה ונורא התחברתי לשיר ואהבתי אותו, וזהו מאז תמיד ידעתי שגלי גדולה. שירים אהובים: סוף העונה זה השיר הכי אהוב עלי, וגם תני לו פרח (זה שם השיר של בת עשרים הייתי), מקיץ אל חלום (עוד מלפני שנינט חידשה אותו), ולנטינו ועוד הרבה היית בהופעות? האממ עוד לא
מקווה שבקרוב ומשהו לסיום שבא לכם לספר: מקווה שתמשיכו לכתוב והרבה בפורום פה, שמחה לראות אותו פורח. ונו עוד משהו אני חייבת... את מוזמנים לקפוץ גם לפורום ירמי שלי (הפורום שלי לא ירמי)

עונה../images/Emo26.gif

שם: אלירן
עיר/אזור מגורים:
ראשון
מתי התחלתם לאהוב את גלי:
לפני שנתיים-שלוש
אם יש סיפור שתרצו לשתף מאחורי האהבה הזו: שמעתי את השיר "ולנטינו" ברדיו, ואז כל פעם חשבתי עליו ושרתי אותו, הייתי חייב לבדוק מי הזמרת ששרה את זה, ואז גיליתי את "גלי עטרי" (למרות שתמיד ידעתי שהיא קיימת, פשוט אף פעם לא התייחסתי אלייה)
שירים אהובים:
1. דרך ארוכה
2. ולנטינו
3. שיר שיביא לך אהבה
4. חבק אותי לאט
5. גרגר אחד יכול
6. קסמים(הגרסה של ההופעה)
7. מקיץ אל חלום וכמובן שיש עוד פשוט לא עולה לי...
הייתי בהופעות?
ברור, סתם את האמת שלא מזמן התחלתי ללכת להופעות, כבר הייתי ב-3 ומאוד נהנתי!!(כמובן שאחרי זה הלכתי לעשות תמונות עם גלי
)
ומשהו לסיום שבא לכם לספר:
אמממממ אין משהו מיוחד, רק שאני מקווה שהפורום מאוד יצליח, ויהיה פעיל

חברה...חשוב לי להכיר אתכם

וחשוב גם שאחרים יכירו אתכם...
אז תענו בבקשה על השאלון...
שם:
אייסקיו:
מתי התחלתם לאהוב את גלי:
אם יש סיפור שתרצו לשתף מאחורי האהבה הזו:
שירים אהובים:
הייתי בהופעות? ומשהו לסיום שבא לכם לספר:

דודו טל

New member
נעים מאוד..

שם : דודו טל גיל : 25 או טו טו אני מתגורר ברחובות שלשו שירים אהובים.. אמממ יש הרבה יותר קסמים חזקה מהרוח סימנים מקדש האהבה אמצע ספטמבר בוא נשכח ונסלח וחברות ללחן גל גלי- שיר מקסיםםםםםם איסיקיו- 160064776 מסנג'ר : [email protected] אז.. נעים מאוד

דודו טל

New member
נעים מאוד..

שם : דודו טל גיל : 25 או טו טו אני מתגורר ברחובות שלשו שירים אהובים.. אמממ יש הרבה יותר קסמים חזקה מהרוח סימנים מקדש האהבה אמצע ספטמבר בוא נשכח ונסלח וחברות ללחן גל גלי- שיר מקסיםםםםםם איסיקיו- 160064776 מסנג'ר : [email protected] אז.. נעים מאוד

Golden apple

New member
../images/Emo73.gif ME

שם:יקיר גיל:עוד חודשיים 18
ישוב:בדרום לא תכירו
שיר/שירים אהובים:כרגע היחיד שעולה לי המון
אייסיקיו: לא פותח אותו רק את המסן [email protected]

למעלה