שרשור הכוונה ומודיעין 9.6.2010

מצב
הנושא נעול.

sharonad

New member
מראשון לסינמה סיטי בראשון
סליחה על ההודעה הכפולה, לא שמתי לב לשרשור..:) בוקר טוב, אשמח לדעת איך אפשר להגיע מרחוב ז'בוטינסקי לסינמה סיטי בראשון היום. הבנתי שקו 19 של דן מגיע לסינמה סיטי, אני רק לא יודעת אם הוא עובר ברחוב הזה.. אם הוא עובר - באיזו תחנה אני יורדת? בחזור (סביבות 20:00) אני מעדיפה לחזור ברכבת. יש קו שמגיע מהסינמה לרכבת? קצת דחוף - אשמח לתשובה מהירה :)) תודה רבה!
מישהו בבקשה?? :)

דניאל 130

New member
מראשון לסינמה סיטי בראשון
סליחה על ההודעה הכפולה, לא שמתי לב לשרשור..:) בוקר טוב, אשמח לדעת איך אפשר להגיע מרחוב ז'בוטינסקי לסינמה סיטי בראשון היום. הבנתי שקו 19 של דן מגיע לסינמה סיטי, אני רק לא יודעת אם הוא עובר ברחוב הזה.. אם הוא עובר - באיזו תחנה אני יורדת? בחזור (סביבות 20:00) אני מעדיפה לחזור ברכבת. יש קו שמגיע מהסינמה לרכבת? קצת דחוף - אשמח לתשובה מהירה :)) תודה רבה!
תשובות
קו 19 אכן עובר ברחוב ז'בוטינסקי.יורדים ברחוב משה דיין פינת בר-לב בחזור הקו שמגיע מהסינמה לרכבת הוא קו 20.

Image of me

New member
תשובות
קו 19 אכן עובר ברחוב ז'בוטינסקי.יורדים ברחוב משה דיין פינת בר-לב בחזור הקו שמגיע מהסינמה לרכבת הוא קו 20.
בחזור לרכבת, עדיף לנסוע ב-19 וללכת קצת ברגל.
המסלול של קו 20 הוא מאד ארוך ומפותל, וחוץ מזה 20 נוסע פעם בחצי שעה ומסיים מוקדם. לעומת זאת, 19 נוסע בדרך קצרה ובתדירות גבוהה. אמנם לא לא מגיע בדיוק לרכבת, אבל הוא מגיע למסוף אבי האסירים, שזה 5 דקות הליכה מהרכבת. בכל מקרה זה עדיף בהרבה על 20.

eran2020

New member
כיצד אני מגיעה מתחנת אלרוזורב בת"א לדיזינגוף?
בצורה הכי מהירה? דיזנגגוף 217? מה משך זמן הנסיעה בסביבות השעה 15:30? תודה!
תשובה :
קו 61 מרחוב פרשת דרכים ביציאה מתחנת הרכבת, תרדי בתחנה ברחוב דיזנגוף 177, והליכה של 5 דקות. מדובר בנסיעה קצרה, אני מעריך 6,7 דקות.

אוהד11

New member
האם יש קו ישיר מרעננה לרח' אחד העם בת"א?
תודה מראש.
מרעננה עד המספרים הראשונים של אחד העם 47 או
48 (מלב הפארק) וכן 247 בשעות הערב. לאחד העם באזור הבימה יש לרדת בהמלך ג'ורג'/שדרות בן ציון ולעלות עם השדרה

scooby5

Member
תודה מראש.
אחד העם רחוב ארוך וחוצה מספר רחובות.
אין קו ישיר לאחד העם, אך יש קווים העוברים בסמוך לו. כתבי מה נקודת המוצא המדויקת, וכנ"ל לגבי נקודת היעד, ותוכלי לקבל את המידע המבוקש.

mister K

New member
תודה מראש.
אחד העם זה רחוב ארוך...
לחלק המזרחי שלו אפשר לנסוע עם 47/48 עד קינג ג'ורג' ומשם ברגל. לחלק המערבי נוסעים עם 47/48 עד התחנה הסופית במסוף כרמלית ומשם ברגל או עם 149 מצומת רעננה עד מגדל שלום.

mister K

New member
מת"א לרחוב דנקנר 1 בפ"ת
או מרחוב ירושלים ביפו.. יותר טוב תודה !
משד' ירושלים קו 40 או 42 עד הבורסה...
ושם להחליף לקווים 50, 51, 66, 166 עד ז'בוטינסקי פינת דנקנר בפתח תקוה. מקו 40 ההחלפה היא באותה תחנה בדיוק, מ-42 יש לחצות את ז'בוטינסקי לתחנות לכיוון פ"ת.

euronitzan

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 9.6.2010
מאונ' בר אילן למרכז תל אביב
מדובר על הגעה מווהאל סנטר ברח' מקס אנה ווב, לאזור דיזינגוף/בן יהודה, בשעה 22:30 לערך. מה שלא ברור לי ממפות הקווים הוא, האם 55 או 35 עוברים קרוב מספיק לחלק זה של האוניברסיטה? מי מהם יותר קרוב? אם הם לא קרובים לאזור, איך מתקרבים אליהם (בהליכה ו/או באוטובוס נוסף)? מה דעתו של ארדואן על מהלך מהפכני זה? יום טוב ותודה לעונים.

mister K

New member
מאונ' בר אילן למרכז תל אביב
מדובר על הגעה מווהאל סנטר ברח' מקס אנה ווב, לאזור דיזינגוף/בן יהודה, בשעה 22:30 לערך. מה שלא ברור לי ממפות הקווים הוא, האם 55 או 35 עוברים קרוב מספיק לחלק זה של האוניברסיטה? מי מהם יותר קרוב? אם הם לא קרובים לאזור, איך מתקרבים אליהם (בהליכה ו/או באוטובוס נוסף)? מה דעתו של ארדואן על מהלך מהפכני זה? יום טוב ותודה לעונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה