שרשור הכוונה ומודיעין 8/2

מצב
הנושא נעול.

elhaha

New member
מיהוד יש קו 95 של קווים שיוצא ב- 6,30 ומגיע
לצומת הכפר הירוק. משם 24 של דן או 525 של אגד עד רחוב מלכי ישראל וברגל לרחוב טהון. במידה שקו 95 אינו מתאים יש לקחת את 56 עד רכבת השלום וליד עזריאלי לקחת את 525 של אגד
תודה רבה =) סיבה להשתמש הקו החדש

maccabiest

New member
עזרה בהגעה ממערב ראשון לא.ת חולון.
שלום, אני צריך להגיע ממערב ראשון לציון-תחנת נווה דקלים לחולון, רחוב תמנע 2 (סניף AVIS). מהי הדרך המהירה ביותר וכמה זמן יקח לי? אני צריך להיות שם ב- 08:00. תודה והמשך שבוע טוב.

אוהד11

New member
שלום, אני צריך להגיע ממערב ראשון לציון-תחנת נווה דקלים לחולון, רחוב תמנע 2 (סניף AVIS). מהי הדרך המהירה ביותר וכמה זמן יקח לי? אני צריך להיות שם ב- 08:00. תודה והמשך שבוע טוב.
מקניון הזהב קו 95 עד רחוב המלאכה בחולון ומשם
קו 3 עד תחנתו האחרונה בחניון אזור, שם גם משרדי אויס.

maccabiest

New member
מקניון הזהב קו 95 עד רחוב המלאכה בחולון ומשם
קו 3 עד תחנתו האחרונה בחניון אזור, שם גם משרדי אויס.
ואם אני לוקח 73א'/73/173 ?
פשוט אלו הקווים שהכי קרובים אליי לבית והבנתי ש73 מגיע קרוב לאותו אזור ומשם זה כמה דקות הליכה.

ואם אני לוקח 73א'/73/173 ?
פשוט אלו הקווים שהכי קרובים אליי לבית והבנתי ש73 מגיע קרוב לאותו אזור ומשם זה כמה דקות הליכה.
קו 73 כלל אינו מתקרב לשם..
את יכול לסוע איתו (73) עד לרחוב ויצמן בחולון, לעבור את הכביש לצד השני ולקחת את קו 3 של דן שמגיע ממש קרוב לסניף אוויס.

תשובה
אם מתאפשר לך להגיע לאזור חונים קונים- אתה יכול לקחת את קו 95 של אגד (התחנה שלו נמצאת מול חונים קונים), ולסוע איתו עד לרחוב המלאכה 3 (התחנה האחרונה לפני שהוא יוצא מחולון), ומשם זה מרחק של כ 15 דקות הליכה.. עוד דרך להגיע- לקחת את 19של דן ממשה דיין לכיון מרכז ראשון לציון, ולסוע איתו כ 5 תחנות עד לבזק (משה דיין פינת זלמן שניאור),לעבור את הכביש ע"ג גשר הולכי הרגל לכיון רחוב זלמן שנאור ומשם לקחת את קו 163 של אגד שמגיע ל כביש השבעה פינת רחוב הכתש בחולון, ומשם זה פחות מ 10 דקות הליכה עד לסניף של אוויס.

תשובה
אם מתאפשר לך להגיע לאזור חונים קונים- אתה יכול לקחת את קו 95 של אגד (התחנה שלו נמצאת מול חונים קונים), ולסוע איתו עד לרחוב המלאכה 3 (התחנה האחרונה לפני שהוא יוצא מחולון), ומשם זה מרחק של כ 15 דקות הליכה.. עוד דרך להגיע- לקחת את 19של דן ממשה דיין לכיון מרכז ראשון לציון, ולסוע איתו כ 5 תחנות עד לבזק (משה דיין פינת זלמן שניאור),לעבור את הכביש ע"ג גשר הולכי הרגל לכיון רחוב זלמן שנאור ומשם לקחת את קו 163 של אגד שמגיע ל כביש השבעה פינת רחוב הכתש בחולון, ומשם זה פחות מ 10 דקות הליכה עד לסניף של אוויס.
הכתש=המכתש (תחנת דלק "דלק").

maccabiest

New member
תשובה
עוד כמה שאלות ברשותכם
מה עדיף לי לעשות? * אני יוצא מתחנת נווה דקלים 1) לקחת 73 עד לויצמן בחולון ולאחר מכן קו 3 עד אויס? 2) לקחת קו עירוני עד ל163 ומשם לקחת את 163 עד תחנת הדלק ואז ללכת ברגל לאויס. איזה מסלול יותר מהיר? יש לציין שאני צריך להיות באויס ב0800 ושאלה נוספת- בשעה 1700-1800 איזו דרך הכי קצרה לנווה דקלים מאויס? תודה רבה

דניאל 130

New member
עוד כמה שאלות ברשותכם
מה עדיף לי לעשות? * אני יוצא מתחנת נווה דקלים 1) לקחת 73 עד לויצמן בחולון ולאחר מכן קו 3 עד אויס? 2) לקחת קו עירוני עד ל163 ומשם לקחת את 163 עד תחנת הדלק ואז ללכת ברגל לאויס. איזה מסלול יותר מהיר? יש לציין שאני צריך להיות באויס ב0800 ושאלה נוספת- בשעה 1700-1800 איזו דרך הכי קצרה לנווה דקלים מאויס? תודה רבה
אפשרות 1 בשני הכיוונים-תדירות 163 נמוכה

עזרה באזור המרכז
שלום, אני צריכה עזרה בכמה הכוונות: 1. מעזריאלי/תחנה מרכזית לכיכר אתרים בתל אביב- מה הדרך הכי נוחה להגיע- ואיפה עדיף לרדת? (סביבות 16:00) 2. מכיכר אתרים בתל אביב לרחוב בן גוריון בהרצליה.(סביבות 19:00) 2. מבן גוריון בהרצליה לתחנה המרכזית הישנה בראשון לציון. (סביבות 22:00). 3. מהתחנה המרכזית הישנה בראשון ל"מגדל המוזיאון" בתל אביב. (סביבות 12:00 יום שישי) 4. ממגדל המוזיאון (גלריית ליטבק) למרכז התחנה (רח' פרופ' קויפמן 2 ביפו). 5. ממרכז התחנה חזרה לתחנה המרכזית הישנה בראשון לציון. המון תודה, ניסיתי לחפש באתר "אוטובוסים" אבל הוא נתקע כל הזמן, האם יש אתר באותו סגנון שעובד תקין?

olli3

New member
מנהל
עזרה באזור המרכז
שלום, אני צריכה עזרה בכמה הכוונות: 1. מעזריאלי/תחנה מרכזית לכיכר אתרים בתל אביב- מה הדרך הכי נוחה להגיע- ואיפה עדיף לרדת? (סביבות 16:00) 2. מכיכר אתרים בתל אביב לרחוב בן גוריון בהרצליה.(סביבות 19:00) 2. מבן גוריון בהרצליה לתחנה המרכזית הישנה בראשון לציון. (סביבות 22:00). 3. מהתחנה המרכזית הישנה בראשון ל"מגדל המוזיאון" בתל אביב. (סביבות 12:00 יום שישי) 4. ממגדל המוזיאון (גלריית ליטבק) למרכז התחנה (רח' פרופ' קויפמן 2 ביפו). 5. ממרכז התחנה חזרה לתחנה המרכזית הישנה בראשון לציון. המון תודה, ניסיתי לחפש באתר "אוטובוסים" אבל הוא נתקע כל הזמן, האם יש אתר באותו סגנון שעובד תקין?
www.bus.gov.il
וממליץ לך להמתין להכוונות מחברי הפורום, לא פעם הן יותר מדוייקות מאשר מה שישי לאתרי להציע. אם היה לי זמן כעת הייתי מכווין אותך לפחות לחלק, אבל אני זז לי.

אוהד11

New member
עזרה באזור המרכז
1.מעזריאלי גשי למסוף ארלוזרוב וקחי משם 10 עד
בן יהודה/בן גוריון, או 55 עד הירקון/ארלוזרוב, ומשני המקומות ברגל לכיכר אתרים. מהתחנה המרכזית לכיכר אתרים קו 4. 2. מעזריאלי עליך להגיע לכיכר רבין/אבן גבירול ומשם 47/48 של מטרופולין לבן גוריון הרצליה 3. מראשל"צ 174 עד כיכר רבין ומשם למגדל המוזיאון דרך רחוב צייטלין עד סופו 4. ממגדל המוזיאון קו 18 עד רחוב קויפמן מול "התחנה" 5. "מהתחנה" קו 19 שתחנתו במסוף כרמלית הסמוך עד מרכז ראשל"צ

1.מעזריאלי גשי למסוף ארלוזרוב וקחי משם 10 עד
בן יהודה/בן גוריון, או 55 עד הירקון/ארלוזרוב, ומשני המקומות ברגל לכיכר אתרים. מהתחנה המרכזית לכיכר אתרים קו 4. 2. מעזריאלי עליך להגיע לכיכר רבין/אבן גבירול ומשם 47/48 של מטרופולין לבן גוריון הרצליה 3. מראשל"צ 174 עד כיכר רבין ומשם למגדל המוזיאון דרך רחוב צייטלין עד סופו 4. ממגדל המוזיאון קו 18 עד רחוב קויפמן מול "התחנה" 5. "מהתחנה" קו 19 שתחנתו במסוף כרמלית הסמוך עד מרכז ראשל"צ
תודה רק משהו קטן
היתה התבלבלות לגבי שאלה אחת- איך מגיעים מכיכר אתרים בתל אביב להרצליה בן גוריון. תודה!

עזרה באזור המרכז
לגבי סעיף 4- המקום נקרא "מתחם התחנה"

דניאל 130

New member
עזרה באזור המרכז
ולגבי הרצליה-ראשון בסביבות 22:00
יש לנסוע עם קו 525 לתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב ומשם להחליף לאחד מהקווים 174/201/301.אוטובוסים לתחנה המרכזית הישנה בראשון יש עד 00:30 בלילה.

olli3

New member
מנהל
ליהודה הנחתום
היי ערב טוב, מישהו יודע איך מגיעים ליהודה הנחתום 7 בבאר שבע בתחבורה ציבורית? איזה קו עובר שם מסורוקה או מהתחנה המרכזית?
בהצלחה בבזק בינלואמי :)
מסורוקה קווים 16/25/26. מהמרכזית קווים 4/14. כל הקווים מופעלים ע"י מטרודן. את קווים 16/25/26 ניתן לקחת מתחנת היולדות (מול האוניברסיטה). את קו 16 ניתן לקחת גם מהתחנות על שדרות רגר (הקצה הדרומי של סורוקה, הכניסה של גשר סורוקה - איפה שבנק הפועלים וכן יש לו תחנה במרפאות החוץ (מול בניין המורים העגול). קווים 14/16/25 מגיעים ממש לרחוב המבוקש. עם קווים 4/26 יש לרדת על שדרות בן גוריון. תלוי מהיכן בסורוקה אך ניתן לעשות זאת גם בהליכה של כ20 דקות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה