שרשור הכוונה ומודיעין 7/1

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
כביש הטייסים ת"א לרחוב שטרן בתל אביב

אני אשמח להכוונה להגיע מכביש הטייסים בתל אביב עד לרחוב שטרן בתל אביב..
קו 16 של דן
מהקצה הדרומי של דרך הטייסים (לא רחוק מאצטדיון וינטר). הקו מגיע לאזור. לרדת בתחנה של לוינסקי פינת רח' עליה. משם זה פחות מ-8 דקות הליכה.

r o i 1 9

New member
כמה הכוונת
מאוני' תל אביב לאזור הדולפינריום -האם יש אופציה יותר שפויה מאשר קו 25 של דן? משהו יותר מהיר? האם יש אוטובוס יותר נוח שאפשר לקחת מסמינר הקיבוצים נניח? מהדולפינריום אל ראשון לציון- האם יש אופציה יותר שפויה מאשר קו 19 הנוראי (שעה ו10 דקות!!!!) של דן? האם עדיף ללכת ברגל לתחנה המרכזית הישנה ולקחת 174? מה דעתיכם?

mister K

New member
כמה הכוונת
מאוני' תל אביב לאזור הדולפינריום -האם יש אופציה יותר שפויה מאשר קו 25 של דן? משהו יותר מהיר? האם יש אוטובוס יותר נוח שאפשר לקחת מסמינר הקיבוצים נניח? מהדולפינריום אל ראשון לציון- האם יש אופציה יותר שפויה מאשר קו 19 הנוראי (שעה ו10 דקות!!!!) של דן? האם עדיף ללכת ברגל לתחנה המרכזית הישנה ולקחת 174? מה דעתיכם?
מה לא שפוי בקו 25? בכל אופן זו האופציה היחידה
לגבי נסיעה מהדולפינריום לראשון לציון, אם הנסיעה היא בשעות אחר הצהריים אפשר לקחת קו 119 מהכרמלית. הוא מהיר באופן משמעותי מקו 19. כדאי לבדוק את הזמנים שלו באתר דן.

Shablup

New member
מהקניון הגדול בפ"ת לרחוב ההסתדרות
ערב טוב! איזה קו אני צריכה לקחת מהקניון הגדול לרחוב ההסתדרות מס' 26? ואיפה אני צריכה לרדת? ואם כבר-מישהו יודע האם יש שם קופ"ח או משהו כזה? הפנו אותי לרופא שם מטעם כללית ולא זכור לי שיש שם קופה... תודה וערב טוב! =)

Cell313

New member
מהקניון הגדול בפ"ת לרחוב ההסתדרות
ערב טוב! איזה קו אני צריכה לקחת מהקניון הגדול לרחוב ההסתדרות מס' 26? ואיפה אני צריכה לרדת? ואם כבר-מישהו יודע האם יש שם קופ"ח או משהו כזה? הפנו אותי לרופא שם מטעם כללית ולא זכור לי שיש שם קופה... תודה וערב טוב! =)
66 ו49 הכי מומלצים
גם 98 ו50 יביאו אותך קרוב לרדת בתחנה של רחוב ההסתדרות (איפה שמגדל פלינר)

מצב
הנושא נעול.
למעלה