שרשור הכוונה ומודיעין 6/12

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
הגעה מראשון לציון לקניון איילון ברמת גן
אני צריכה להיות ביום שלישי בבוקר בקניון איילון איך אני מגיעה לשם מראשון מערב?
75א של אגד מגיע מקניון הזהב לקניון איילון
בשעות הבוקר, חשוב לבדוק לו"ז באתר אגד. הוא עובר גם בחונים קונים ובנאפיס. אפשרות מהירה יותר: קו 270 של אגד מהתחנה המרכזית החדשה או מרמת אליהו. יורדים בעזריאלי ולוקחים 40, 42, 75, 76, 524, 525, 531 עד קניון איילון. או יורדים ברכבת השלום ולוקחים רכבת לבני ברק (חוסך פקקים). מתחנת בני ברק אפשר להגיע לקניון איילון ב-5 דקות הליכה. חשוב לבדוק את הלו"ז של 270 מראש. אגב, אפשר לקחת רכבת לבני ברק גם מתחנת הראשונים, הבעיה היא שאין אוטובוסים נוחים ממערב ראשון לתחנת הראשונים.

Cell313

New member
מפתח תקוה לחדרה
צריך להגיע לחדרה בשעות הבוקר ולחזור אחרי חצי שעה - 40 דקות בהלוך אני יכול לקחת את קו 841 שיקח אותי עד לתחנה מרכזית חדרה, אבל בחזור הוא מגיע מקרית שמונה וזה לא נעים לפספס אותו, יש אוטובוס תדיר יותר מחדרה לתל אביב (שעובר בארלוזורוב\השלום) או לתחנת הרכבת בחדרה? למקרה ואפספס את 841?

אורי404

New member
מפתח תקוה לחדרה
צריך להגיע לחדרה בשעות הבוקר ולחזור אחרי חצי שעה - 40 דקות בהלוך אני יכול לקחת את קו 841 שיקח אותי עד לתחנה מרכזית חדרה, אבל בחזור הוא מגיע מקרית שמונה וזה לא נעים לפספס אותו, יש אוטובוס תדיר יותר מחדרה לתל אביב (שעובר בארלוזורוב\השלום) או לתחנת הרכבת בחדרה? למקרה ואפספס את 841?
יש לך גם קווים 823 ו-921 לפ"ת
תלוי מאיזה אזור של חדרה אתנה מגיע. תחנת הרכבת קרובה יחסית למרכז העיר ויש אליה קווים שונים של "אגד" ושל "נתיב אקספרס".

מהכניסה לרכבת השלום, ליד עזריאלי קו 23 של דן.
תודה, אפשר גם את 18 או 31 במקום?
פשוט יותר נוח לי לקחת מרכבת מרכז ויש שם 18, ראיתי שהוא עוצר ליד בלפור (אלנבי 67, רשום שזה מול בלפור), ו-31 זה במקרה ש-23 לא יגיע כי התדירות שלו בעייתית. אגב, כמה זמן נסיעה זה בערך?

Image of me

New member
תודה, אפשר גם את 18 או 31 במקום?
פשוט יותר נוח לי לקחת מרכבת מרכז ויש שם 18, ראיתי שהוא עוצר ליד בלפור (אלנבי 67, רשום שזה מול בלפור), ו-31 זה במקרה ש-23 לא יגיע כי התדירות שלו בעייתית. אגב, כמה זמן נסיעה זה בערך?
31 לא עובר בעזריאלי. 18 בהחלט אפשרי,
ומרכבת מרכז חוץ מ-18 אפשר לקחת גם את 61, 62 מרחוב על פרשת דרכים.

scooby5

Member
הגעה לרמת החייל בת"א
שלום, אילו קווים [של דן] מגיעים ממסוף ארלוזורוב [רכבת סבידור] לרח' הנחושת ברמת החייל בתל אביב?? תודה מראש..
כמה אופציות
קו 20 מרחוב על פרשת דרכים עד וולנברג פינת הנחושת (וולנברג 20). קווים 40/42 מדרך בגין עד מסוף עתידים הסמוך (כעשר דקות הליכה), וחלקם דרך רחוב וולנברג. אני ממליץ לרדת דווקא בתחנת בני ברק ומשם לקחת את אחד מהקווים 20 או 57 (בשעות הבוקר ואחהצ) עד לוולנברג פ. הנחושת, וזאת מכיוון שהתדירות של 20 די נמוכה.

tamaguchi girl

New member
הגעה מת"א לב"ש- מכללת אתגר
[כתבתי הודעה קודם והיא נמחקה אאל"ט, כנראה בגלל שלא שרשרתי אבל קודם כתבתי מהפלאפון והאינטרנט עושה לי בעיות בפלאפון ולא יכולתי לשרשר. מצטערת על זה
] אני צריכה להגיע למכללת אתגר בבאר שבע, ברחוב המשחררים 7. הבנתי שיש קו 370 מהתחנה המרכזית החדשה בת"א- אבל באיזו תחנה אני צריכה לרדת בב"ש? ואיך אני מגיעה מהתחנה שאני יורדת בה למכללה? תודה שוב

olli3

New member
מנהל
הגעה מת"א לב"ש- מכללת אתגר
[כתבתי הודעה קודם והיא נמחקה אאל"ט, כנראה בגלל שלא שרשרתי אבל קודם כתבתי מהפלאפון והאינטרנט עושה לי בעיות בפלאפון ולא יכולתי לשרשר. מצטערת על זה
] אני צריכה להגיע למכללת אתגר בבאר שבע, ברחוב המשחררים 7. הבנתי שיש קו 370 מהתחנה המרכזית החדשה בת"א- אבל באיזו תחנה אני צריכה לרדת בב"ש? ואיך אני מגיעה מהתחנה שאני יורדת בה למכללה? תודה שוב
קודם כל מאיפה בת"א
כי יש גם את 380 (ישיר) מרכבת מרכז. אין טעם בהרבה מקרים לנסוע עד המרכזית כשקו 380 יוצא מרכבת מרכז ישירות לאיילון. לגבי הסוגייה השנייה, יש לרדת בתחנת העיריה/ בית יד לבנים. צריך לרדת בתחנה הרביעית בבאר שבע. התחנה הראשונה היא בפתח העיר (מרכז אורן), השנייה אוניברסיטה/סורוקה, שלישית סורוקה (האיזור הדרומי) ולאחר מכן תחנת העירייה. משם למכללת אתגר זה בהליכה של 3 דקות לכל היותר. הצומת שבו ממוקמת התחנה היא תחילת רחוב המשחררים. את הולכת על המשחררים ויש שלט די ענק מכללת אתגר בצד השמאלי של הרחוב.

tamaguchi girl

New member
קודם כל מאיפה בת"א
כי יש גם את 380 (ישיר) מרכבת מרכז. אין טעם בהרבה מקרים לנסוע עד המרכזית כשקו 380 יוצא מרכבת מרכז ישירות לאיילון. לגבי הסוגייה השנייה, יש לרדת בתחנת העיריה/ בית יד לבנים. צריך לרדת בתחנה הרביעית בבאר שבע. התחנה הראשונה היא בפתח העיר (מרכז אורן), השנייה אוניברסיטה/סורוקה, שלישית סורוקה (האיזור הדרומי) ולאחר מכן תחנת העירייה. משם למכללת אתגר זה בהליכה של 3 דקות לכל היותר. הצומת שבו ממוקמת התחנה היא תחילת רחוב המשחררים. את הולכת על המשחררים ויש שלט די ענק מכללת אתגר בצד השמאלי של הרחוב.
תודה רבה!

ובעיקרון נוח לי 370 מההגנה כי זו התחנה שהכי קרובה אלי. תודה שוב

ala40

New member
קודם כל מאיפה בת"א
איך אני מגיע מחר מהעבודה ברמת גן ל....
כפר סבא ר''ח הת''עש 10

דניבר1

New member
מירושלים לבית החולים ביילינסון
שלום לכולם! אני צריך להגיע בשעות הבוקר המוקדמות מירושלים לבית החולים ביילנסון. עלי להיות בבית החולים עד 7:30. אין לי העדפה לכלי תחבורה ציבורית מסויים אך כמובן שאני מעדיף נסיעה עם מינימום החלפות קוים וטרטורים. אשמח לעזרתכם בהקדם. בתודה מראש! דניבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה