שרשור הכוונה ומודיעין 6/12

מצב
הנושא נעול.

invisiblegirl

New member
הגעה מב"ש לנתיבות
שלום, כיצד ניתן להגיע מב"ש (נאמר מתחנה מרכזית) לנתיבות רחוב עוזיאל בשעות הבוקר המוקדמות? מתי צריך לנסוע כך שאהיה בנתיבות ברחוב עוזיאל לפני השעה שמונה בבוקר?

הגעה מב"ש לנתיבות
שלום, כיצד ניתן להגיע מב"ש (נאמר מתחנה מרכזית) לנתיבות רחוב עוזיאל בשעות הבוקר המוקדמות? מתי צריך לנסוע כך שאהיה בנתיבות ברחוב עוזיאל לפני השעה שמונה בבוקר?
363 (אגד תעבורה) או 351/353 (מטרופולין)
ל-363 יש נסיעה כל חצי שעה בערך, 351/353 גם כן פעם בחצי שעה בערך. רח' עוזיאל נמצא במרכז העיר. תבקשי מהנהג לעצור לך ליד רח' רמב"ם, שרח' עוזיאל מתפצל ממנו. אם את רוצה להימנע מהסתבכויות, רדי בתחנה שאחרי המשטרה, שסמוכה להתחלה של רח' רמב"ם. בכל מקרה מדובר בהליכה של 300 מ' בערך. הנסיעה היא כחצי שעה, כך שה-363 שיוצא ב-7:30 קצת גבולי. עדיף לקחת את ה-353 שיוצא ב-7:15 או את ה-351 שיוצא ב-7:10.

mister K

New member
363 (אגד תעבורה) או 351/353 (מטרופולין)
ל-363 יש נסיעה כל חצי שעה בערך, 351/353 גם כן פעם בחצי שעה בערך. רח' עוזיאל נמצא במרכז העיר. תבקשי מהנהג לעצור לך ליד רח' רמב"ם, שרח' עוזיאל מתפצל ממנו. אם את רוצה להימנע מהסתבכויות, רדי בתחנה שאחרי המשטרה, שסמוכה להתחלה של רח' רמב"ם. בכל מקרה מדובר בהליכה של 300 מ' בערך. הנסיעה היא כחצי שעה, כך שה-363 שיוצא ב-7:30 קצת גבולי. עדיף לקחת את ה-353 שיוצא ב-7:15 או את ה-351 שיוצא ב-7:10.
אין 353 ב-7:15. יש רק בימי ראשון.
שתיסע עם ה-351 של 7:10. הוא מגיע לנתיבות בסביבות 7:40-7:45.

מהי הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע לשהם מכ"ס
ע"י בדיקה באתר אוטובוסים הבנתי שיש שתי אופציות אפשריות 1.לסוע לפ"ת ומשם קו 85 של קווים 2.לסוע לת"א מרכז ומשם קו 500 של סופרבוס בהנחה שאין לי בעיה להגיע לתחמ"ת כפ"ס או לאחת מתחנות הרכבת בעיר איזה מסלול הוא יותר מהיר? איזה יותר תדיר? ישנן דרכים אחרות? תודה מראש לעונים

אורי404

New member
מהי הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע לשהם מכ"ס
ע"י בדיקה באתר אוטובוסים הבנתי שיש שתי אופציות אפשריות 1.לסוע לפ"ת ומשם קו 85 של קווים 2.לסוע לת"א מרכז ומשם קו 500 של סופרבוס בהנחה שאין לי בעיה להגיע לתחמ"ת כפ"ס או לאחת מתחנות הרכבת בעיר איזה מסלול הוא יותר מהיר? איזה יותר תדיר? ישנן דרכים אחרות? תודה מראש לעונים
אפשרויות נוספות:
קו 947 מצומת רעננה (או המחלף הצפוני או ממסוף האוטובוסים) לצומת אל-על. מומלץ רק בשעות, שאין פקקי תנועה בכביש 40 בקטע של צומת הטייסים-צומת אל על. מצומת אל-על קו 50X של "סופרבוס" לשוהם או קווי נתב"ג-שוהם. אפשרות נוספת (אולי בשעות הפקקים) רכבת מכפר סבא לנתב"ג ומשם קו של "סופרבוס" לשוהם. יש שעות, בהן אין החלפה של רכבות מכפר סבא לנתב"ג [רכבות בקו כפר סבא-מודיעין].

gracon

New member
הכוונה ברמת גן.
אני צריך לעלות על קו 32 לת"א (אני יודע שיש דרכים אחרות אך אני צריך את זו) . אני יכול לסוע מרחק מועט בקו 67 ולהחליף בוינטר, ללכת עד וינטר ברגל ולעלות או לקחת את 35 ולהחליף באחת מהתחנות המשותפות שבדרך. איזו אופציה עדיפה דעתכם? תודה מראש
נ.ב. - האם התחנה שבה אני יורד מ67 היא אותה תחנה שבה 32 מתחיל את מסלולו, ואם לו אז באיזו תחנה?

gracon

New member
הכוונה ברמת גן.
אני צריך לעלות על קו 32 לת"א (אני יודע שיש דרכים אחרות אך אני צריך את זו) . אני יכול לסוע מרחק מועט בקו 67 ולהחליף בוינטר, ללכת עד וינטר ברגל ולעלות או לקחת את 35 ולהחליף באחת מהתחנות המשותפות שבדרך. איזו אופציה עדיפה דעתכם? תודה מראש
נ.ב. - האם התחנה שבה אני יורד מ67 היא אותה תחנה שבה 32 מתחיל את מסלולו, ואם לו אז באיזו תחנה?
*לו -> לא כמובן

eran2020

New member
הכוונה ברמת גן.
תשובה :
מהיכן אתה יוצא? זה יעזור לי לענות לך.

Image of me

New member
מבי"ס בליך
אני הייתי הולך ברגל, זה רבע שעה.
ואם אתה בוחר לקחת אוטובוס, אתה לא צריך להתלבט בין 35 ל-67. למיטב ידיעתי, הם עוצרים באותן תחנות ברמת חן, כך שאתה יכול לחכות לשניהם ביחד.

down under

New member
הכוונה ברמת גן.
התחנה האחרונה של 67 היא גם התחנה הראשונה
של 32.

להגיע לבית אביחי בי-ם מתחנה מרכזית י-ם
תודה
היי מה קורה כולם שאלה ?
מתי יפרסמו את לוח הזמנים,של הרכבות בחנוכה ועם מישהו יודע פה עד איזה שעה תהיה רכבת אחרונה בחנוכה למשל ביום רביעי או חמישי או שני ?

Image of me

New member
היי מה קורה כולם שאלה ?
מתי יפרסמו את לוח הזמנים,של הרכבות בחנוכה ועם מישהו יודע פה עד איזה שעה תהיה רכבת אחרונה בחנוכה למשל ביום רביעי או חמישי או שני ?
חנוכה זה כמו יום רגיל.
יכול להיות שיהיה תגבור בחלק מהקווים, בדרך כלל בחול המועד של פסח וסוכות יש תגבור בשעות הצהריים (לא זוכר אם יש גם בחנוכה). אבל באופן כללי יש לו"ז של יום חול לכל דבר.

JayZed

New member
להגיע לבית אביחי בי-ם מתחנה מרכזית י-ם
תודה
בית אביחי נמצא על רחוב קינג-ג'ורג'.
מהתחנה המרכזית אפשר לקחת קו 21 או 17, מבנייני האומה קווים 7, 8, 74, 31, 32. יש לרדת בתחנת גן העצמאות (תחנה אחת אחרי המשביר / מגדל העיר).

JayZed

New member
בית אביחי נמצא על רחוב קינג-ג'ורג'.
מהתחנה המרכזית אפשר לקחת קו 21 או 17, מבנייני האומה קווים 7, 8, 74, 31, 32. יש לרדת בתחנת גן העצמאות (תחנה אחת אחרי המשביר / מגדל העיר).
תמחק את 17 מהרשימה, הוא פונה ימינה
אחרי המשביר לבצלאל, אז ממנו זו הליכה של 7-8 דקות. אבל זה קו של פעם בחצי שעה גם ככה, 21 יגיע לפניו

Image of me

New member
מפ"ת לסינמטק ת"א
רוצה להגיע הערב ממרכז פ"ת לשפרינצק 2 ת"א (הסינמטק). איזה קווים, כמה זמן נסיעה, ועד מתי יש קווים בחזור?
קווים 51 של דן, 561, 641, 571 של אגד
עד בית קלקא (תחנה אחת אחרי עזריאלי), ומשם כ-7 דקות הליכה לאורך רחוב הארבעה. בחזור אפשר לבדוק באתר דן מתי יוצא ה-51 האחרון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה