שרשור הכוונה ומודיעין 5/1

מצב
הנושא נעול.

tinkerbell2004

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הכוונה..
שלום, איך אני יכולה להגיע כמה שיותר מהר, ממרכז ראשון לציון, לאזור הבורסה, רחוב החילזון 3, ר"3? כמה שיותר קרוב ליעד... תודה:)

Image of me

New member
הכוונה..
שלום, איך אני יכולה להגיע כמה שיותר מהר, ממרכז ראשון לציון, לאזור הבורסה, רחוב החילזון 3, ר"3? כמה שיותר קרוב ליעד... תודה:)
לדעתי, הכי מהר - ברכבת.
ממרכז ראשון לוקחים 164, 201, 174 של אגד או 247 של סופרבוס לכיוון דרום (לכיוון רחובות), יורדים בתחנת רכבת הראשונים ולוקחים רכבת עד ת"א סבידור מרכז. יש לצאת מהתחנה לכיוון רמת גן (לכיוון מתחם הבורסה), ומשם זה מרחק הליכה. אפשרות נוספת היא קו 274 של אגד ממרכז ראשון עד רכבת מרכז. היתרון - תדירות גבוהה יותר ובלי החלפות. החסרון -בדרך כלל זמן הנסיעה יהיה ארוך יותר, וגם יש יותר הליכה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

היי אני צריכה לדעת האם יש עוד קו (חוץ מ247 של סופרבוס) שמגיע מהתחנת רכבת ראשל"צ (או בקרבתה ) או מהתחנה המרכזית הישנה ראשון לציון לרחוב מנחם בגין בראשל"צ (נמצא ליד מד"א ברחוב עם הכיכרות איפה שהוילות החדשות, למי שמכיר את האזור...) מקווה שהבנתם אותי... תודה לעוזרים :) :)

Image of me

New member

היי אני צריכה לדעת האם יש עוד קו (חוץ מ247 של סופרבוס) שמגיע מהתחנת רכבת ראשל"צ (או בקרבתה ) או מהתחנה המרכזית הישנה ראשון לציון לרחוב מנחם בגין בראשל"צ (נמצא ליד מד"א ברחוב עם הכיכרות איפה שהוילות החדשות, למי שמכיר את האזור...) מקווה שהבנתם אותי... תודה לעוזרים :) :)
קו 19 של דן עובר בז'בוטינסקי פינת בגין.
וגם קו 20 של אגד. לקו 19 יש תדירות גבוהה, בניגוד ל-20 ו-247. קו 19 יוצא ממסוף אבי האסירים, מרחק הליכה מרכבת הראשונים, לאחר מכן עובר במצבה וממשיך לאורך ז'בוטינסקי.

קו 19 של דן עובר בז'בוטינסקי פינת בגין.
וגם קו 20 של אגד. לקו 19 יש תדירות גבוהה, בניגוד ל-20 ו-247. קו 19 יוצא ממסוף אבי האסירים, מרחק הליכה מרכבת הראשונים, לאחר מכן עובר במצבה וממשיך לאורך ז'בוטינסקי.
כן אני יודעת שיש את קו 19 ולמעשה גם 129
עוצר בז'בוטינסקי פינת בגין.. הבעיה שאני צריכה לסוף בגין ולא להתחלה.. אני צריכה לעשות את ההליכה הזאת כל יום אחרי עבודה וממש אין לי כוח בערב כשקר / חם לעשות הליכה.. גם הליכה של 10 דק' =\ 247 עוצר לי ממש ליד הבית (יותר קרוב לקאנטרי)... אז בתחנה שיש שם מול התיכון עמית עמל רק 247 עוצר? כי שם אני צריכה לרדת.. חבל שלא רשמו על העמוד של התחנה קוי אוטובוס שעוצרים שם... האם מישהו יודע אם בכל זאת, עוד קוים עוצרים שם??

Image of me

New member
כן אני יודעת שיש את קו 19 ולמעשה גם 129
עוצר בז'בוטינסקי פינת בגין.. הבעיה שאני צריכה לסוף בגין ולא להתחלה.. אני צריכה לעשות את ההליכה הזאת כל יום אחרי עבודה וממש אין לי כוח בערב כשקר / חם לעשות הליכה.. גם הליכה של 10 דק' =\ 247 עוצר לי ממש ליד הבית (יותר קרוב לקאנטרי)... אז בתחנה שיש שם מול התיכון עמית עמל רק 247 עוצר? כי שם אני צריכה לרדת.. חבל שלא רשמו על העמוד של התחנה קוי אוטובוס שעוצרים שם... האם מישהו יודע אם בכל זאת, עוד קוים עוצרים שם??
129 דווקא לא נוסע בז'בוטינסקי אלא ברוטשילד.
אף קו חוץ מ-247 לא עובר בבגין. פעם היה 313 של אגד, אבל היום הוא שייך לקונקס והמסלול שלו שונה לחלוטין. בבוקר יש חלופה של 174 שיוצאת מהקאנטרי, אבל היא חד-כיוונית - כלומר, 174 אף פעם לא מגיע לקאנטרי, הוא רק יוצא משם. עוד קו שעובר יחסית קרוב הוא קו 5, שנוסע ברחוב כצנלסון.

fire storm

New member

הרצליה לבניין סוראסקי (בית חולים איכילוב)
אני יודע איך להגיע לרכבת (בעיה מבחינתי אבל זה לא שיש לי ברירה), אולי יש פתרון יותר טוב? אני חייל, ככה שאין בעיה של כסף (חוגר), יש רק בעיה של להיות שם מחר ב8 וחצי בבוקר. איך אני עושה את זה הכי מהר? רכבת? אוטבוס לתל אביב? שקמח? תודה מראש. אעריך כל עזרה.

הרצליה לבניין סוראסקי (בית חולים איכילוב)
אני יודע איך להגיע לרכבת (בעיה מבחינתי אבל זה לא שיש לי ברירה), אולי יש פתרון יותר טוב? אני חייל, ככה שאין בעיה של כסף (חוגר), יש רק בעיה של להיות שם מחר ב8 וחצי בבוקר. איך אני עושה את זה הכי מהר? רכבת? אוטבוס לתל אביב? שקמח? תודה מראש. אעריך כל עזרה.
קח רכבת או אוטובוס
לתחנת ת"א סבידור או באוטובוס (501, 502)לצומת דרך נמיר-ארלוזורוב. משם ברגל מצומת ארלוזורוב דרומה בדרך נמיר,כמה מטרים עד שאתה פונה ימינה ברחוב דפנה (בירידה מהאוטובוס זה ליד התחנה). לך לאורך רחוב דפנה כמה מאות מטרים עד שתגיע לאיכילוב.

מאשדוד לצריפין
האם עדיף לנסוע עד תל אביב ומשם לקחת קו לצריפין או שעדיף להחליף באזור?

Image of me

New member
מאשדוד לצריפין
האם עדיף לנסוע עד תל אביב ומשם לקחת קו לצריפין או שעדיף להחליף באזור?
הזמן היחיד שבו כדאי לנסוע לת"א
הוא ביום ראשון בשעות 8-10 בבוקר, כשהאוטובוסים מפוצצים. אבל גם אז אני לא בטוח שהסיבוב דרך ת"א שווה את זה. אגב, יש עוד דרך להגיע מאשדוד לצריפין, והיא רכבת ללוד, ומשם 461 של סופרבוס. כל זה בהנחה שאתה רוצה להגיע לשער יפו או ירושלים. אם היעד שלך קרוב לשער ראשון, יש דרכים נוספות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה