שרשור הכוונה ומודיעין 3/12

מצב
הנושא נעול.

פוטיק

New member
האמת שלא שלושה אוטובוסים אלא שניים.
מקרית שרת אתה יכול לקחת 95 עד חונים קונים בראשלצ, ומשם 83 עד שער ראשון. 83 מגיע לשער ראשון בשעות הבוקר, ובפרט בשעות שאתה צריך. כדי לחזור חזרה לחולון, תוכל לקחת את קו 20 עד חונים קונים ומשם 95. המסלול של 20 מפותל יותר מאשר של 83, ולכן לא הצעתי לך אותו בהלוך. אם אתה בכל זאת רוצה להגיע לשער יפו, תוכל לקחת כל קו לדרך השבעה או לצומת חולון, ומשם כל קו של סופרבוס - 157, 451, 461, 455 ועוד. בחזור כדאי לך לנסות לתפוס את קו 156 של סופרבוס מתוך צריפין (לא הצעתי לך אותו בהלוך כי ב-99% מהנסיעות הוא מתמלא בתחנה המרכזית ת"א ולא עוצר בחולון), או כל קו של סופרבוס משער יפו. יש גם את הקווים 404, 144 של אגד שמחברים בין מרכז העיר חולון לשער יפו. הם לא עוברים בקרית שרת, אבל אם הלו"ז מסתדר לך (הוא לא משהו), הם יכולים להתאים.
תודה רבה על התשובה המפורטת
לא חשבתי על האופציה של קו 83 לשער ראשון.. מוזר שאין חזור בקו הזה משער ראשון לחונים קונים.. אני חושב שבהלוך אסע עם 83 ואחזור דרך שער יפו. תודה רבה ויום טוב.

846

Active member
מת.מ ירושלים לחונים קונים בראשל"צ
בדרך הכי מהירה שיש בסביבות 20:00 בערב יציאה מירושלים
433 בשעה 20:00 או 431 בשעה 19:10
עד לתחנה המרכזית החדשה בראשל"צ ומשם 83 או 84 שנוסעים לכיוון ת"א.

Cell313

New member
מפתח תקווה לחיפה
צריך להגיע ל2 מקומות בחיפה ביום א' רחוב טבנקין ורחוב השומר, איך הכי מומלץ? רכבת לתחנה כלשהי בחיפה ומשם אוטובוס? או ברגל? והמרחק בין שני הרחובות הוא מרחק הליכה?

מפתח תקווה לחיפה
צריך להגיע ל2 מקומות בחיפה ביום א' רחוב טבנקין ורחוב השומר, איך הכי מומלץ? רכבת לתחנה כלשהי בחיפה ומשם אוטובוס? או ברגל? והמרחק בין שני הרחובות הוא מרחק הליכה?
יש סדר מסוים שאתה צריך להגיע לרחובות
הנ"ל - שניהם לא במרחק הליכה לא מתחנת רכבת ולא האחד מהשני

אז מה עדיף?
אני בעקרון צריך להיות בשניהם ואז לחזור לרכבת כלשהי ומשם לפ"ת, איך הכי כדאי לעשות את המסלול?
הייתי יורד בתחנת בת גלים
ומשם קוים 40 43 18 לקצה רחוב הרצל והליכה קצרה לרחוב השומר מרחוב הרצל 19 ו36 לרחוב ניסנבוים ומשם הליכה קצרה לטבנקין מרחוב ניסנבוים בכיוון ההפוך 17 לתחנת מרכז השמונה או 18 לבת גלים (פחות מומלץ)

Cell313

New member
הייתי יורד בתחנת בת גלים
ומשם קוים 40 43 18 לקצה רחוב הרצל והליכה קצרה לרחוב השומר מרחוב הרצל 19 ו36 לרחוב ניסנבוים ומשם הליכה קצרה לטבנקין מרחוב ניסנבוים בכיוון ההפוך 17 לתחנת מרכז השמונה או 18 לבת גלים (פחות מומלץ)
תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
לרח' בצלאל יפה בת"א - מאיזו תחנת רכבת ?
אני רגלי. לרדת ב "השלום" או ב"ההגנה" ? תודה! שי.
המרחק בין שתי התחנות די זהה
אבל אני חושב שההגנה יותר קרובה. בכל מקרה זה מרחק אפשרי להליכה אך ייקח כ45 דקות לבן אדם שהולך בקצב מעט מהיר.

down under

New member
המרחק בין שתי התחנות די זהה
אבל אני חושב שההגנה יותר קרובה. בכל מקרה זה מרחק אפשרי להליכה אך ייקח כ45 דקות לבן אדם שהולך בקצב מעט מהיר.
בחיים לא 45 דקות הליכה
מדדתי במפה, בין 2.1 ל-2.3 ק"מ (לא בקו אוירי אלא לאורך הרחובות). לכן, קצב 4.5 שהוא קצב ממוצע, זה יקח לו כמעט חצי שעה. אם הוא הולך מעט מהר (קצב 5.5 עד 6, שזה לא קצב "מטורף") זה יקח לו בקושי 20 דקות. בקצב מטורף, של מעל 7 זה יקח אפילו בקושי רבע שעה.

down under

New member
לרח' בצלאל יפה בת"א - מאיזו תחנת רכבת ?
אני רגלי. לרדת ב "השלום" או ב"ההגנה" ? תודה! שי.
קו 23 מהשלום (מפתח התחנה ליד המאבטחים)
או קו 16 מההגנה (לעבור במעבר התת קרקעי שליד הלובי ומהצד השני של הכביש, בדרך ההגנה, לקחת קו 16 של דן). המרחק משתי תחנות הרכבת כמעט זהה, כ-2.2 ק"מ בכביש (בקו אווירי זה מעט פחות). לכן ברגל יקח לך 30 דקות אם אתה הולך רגיל ו-20 דקות אם הליכתך ממש מהירה.

אוהד11

New member
מהרצליה לספארי בר"ג
בשעות הבוקר. כיצד? תודה.
בתוך הספארי אין אוטובוסים וצריך לנוע ברכב
פרטי, כך שאם לך רכב תוכלי להגיע רק עד השער. בכל מקרה, מהרצליה עם הרכבת עד ארלוזרוב ומשם עם 55 עד רחוב הירדן/אךוף שדה בר"ג וללכת ברגל לכיוון הספארי

AndreaCorr ©

New member
בתוך הספארי אין אוטובוסים וצריך לנוע ברכב
פרטי, כך שאם לך רכב תוכלי להגיע רק עד השער. בכל מקרה, מהרצליה עם הרכבת עד ארלוזרוב ומשם עם 55 עד רחוב הירדן/אךוף שדה בר"ג וללכת ברגל לכיוון הספארי
תודה לך
אני פוגשת שם אנשים עם רכב

זקוק לעזרה עם הגעה לבניין תפוז שבר"ג
ביום ראשון אני מגיע ברכבת לת"א(אני מגיע מהצפון), אני יודע שבניין תפוז נמצא בבן גוריון 60 אך איני יודע באיזו תחנת רכבת עלי לרדת. נדמה לי שזו רכבת מרכז(סבידור?), ממנה אני אמור לצאת לרחוב ז'בוטינסקי ולקחת מונית עד לחיבור שבין ז'בוטינסקי לבן גוריון. אשמח אם תאמרו לי האם אני צודק?

זקוק לעזרה עם הגעה לבניין תפוז שבר"ג
ביום ראשון אני מגיע ברכבת לת"א(אני מגיע מהצפון), אני יודע שבניין תפוז נמצא בבן גוריון 60 אך איני יודע באיזו תחנת רכבת עלי לרדת. נדמה לי שזו רכבת מרכז(סבידור?), ממנה אני אמור לצאת לרחוב ז'בוטינסקי ולקחת מונית עד לחיבור שבין ז'בוטינסקי לבן גוריון. אשמח אם תאמרו לי האם אני צודק?
רכבת מרכז, לצאת ביציאה לכיוון ר"ג והבורסה
חבל על הכסף למונית כמעט כל האוטובוסים עוצרים בצומת עלית לכיוון מזרח מגיעים לז'בוטינסקי פינת בן גוריון - נסיעה של 10 דקות. קווי דן 40, 50, 51, 64, 70, 82, 38, 140, 141, 54, 154 קווי קווים 68, 69 ועוד. 40 ו-141 עוצרים ברח' בן גוריון ממש מול משרדי תפוז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה