שרשור הכוונה ומודיעין 27/8

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

sdavid1

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
יש מונית שירות מדיזנגוף סנטר לעזריאלי?
היום נסעתי לת"א.. הייתי בדיזנגוף והייתי צריכה לחזור לעזריאלי כדי לקחת רכבת.. עליתי על מונית וזה עלה לי 30 האמת הוא נסע דרך קיצור והגענו די מהר מה שמוזר שהנסיעת הלוך לדיזנגוף במונית אחרת הייתה יותר ארוכה. וזה עלה לי 25 גנבים?!

stratomaximus

New member
יש מונית שירות מדיזנגוף סנטר לעזריאלי?
היום נסעתי לת"א.. הייתי בדיזנגוף והייתי צריכה לחזור לעזריאלי כדי לקחת רכבת.. עליתי על מונית וזה עלה לי 30 האמת הוא נסע דרך קיצור והגענו די מהר מה שמוזר שהנסיעת הלוך לדיזנגוף במונית אחרת הייתה יותר ארוכה. וזה עלה לי 25 גנבים?!
למה מונית?
אין אוטובוסים בתל-אביב? יש לך את קו 63 בתדירות גבוהה מבוגרשוב פינת קינג ג'ורג' (מאחורי הסנטר), ממש עד עזריאלי.

sdavid1

New member
למה מונית?
אין אוטובוסים בתל-אביב? יש לך את קו 63 בתדירות גבוהה מבוגרשוב פינת קינג ג'ורג' (מאחורי הסנטר), ממש עד עזריאלי.
האמת חשבנו על אוטובוסים..
גם שאלנו את השומר בעזריאלי איך מגיעים לסנטר אז הוא אמר לנו שעם קו 63 אבל בסוף יצאנו וראינו מולנו מוניות אז חשבנו אולי יעשו לנו מחיר.. חח לא נורא נדע להבא שיש גם אוטובוס שמגיע לשם תודה בכל מקרה:) אה ועוד שאלה.. נכון שכדי להגיע לדיזנגוף ולשינקין עדיף לי לרדת בתחנת ת"א השלום[עזריאלי] ולא ת"א סבידור מרכז??

Image of me

New member
גם שאלנו את השומר בעזריאלי איך מגיעים לסנטר אז הוא אמר לנו שעם קו 63 אבל בסוף יצאנו וראינו מולנו מוניות אז חשבנו אולי יעשו לנו מחיר.. חח לא נורא נדע להבא שיש גם אוטובוס שמגיע לשם תודה בכל מקרה:) אה ועוד שאלה.. נכון שכדי להגיע לדיזנגוף ולשינקין עדיף לי לרדת בתחנת ת"א השלום[עזריאלי] ולא ת"א סבידור מרכז??
לדיזנגוף סנטר - אפשר בהשלום ואפשר במרכז.
נראה לי שמת"א השלום זה קצת יותר קרוב. אם רוצים להגיע לאלנבי פינת שיינקין, אפשר לרדת בת"א מרכז ולקחת קו 18, 61, 62, ואפשר לרדת בת"א ההגנה ולקחת קו 16.

mister K

New member
אף אחד לא יעשה לכם מחיר יותר זול מאוטובוס.
קו 63 פועל בתדירות גבוהה ומגיע מעזריאלי לדיזינגוף בתוך זמן קצר מאוד ועולה רק 5.50. צר לי להגיד לך, אבל מי שלוקח מונית ספיישל בקטע הזה פשוט פראייר (מה גם שהמוניות שעומדות מחוץ לתחנת השלום "קורעות במחירים").

israelyan

New member
קו 63 פועל בתדירות גבוהה ומגיע מעזריאלי לדיזינגוף בתוך זמן קצר מאוד ועולה רק 5.50. צר לי להגיד לך, אבל מי שלוקח מונית ספיישל בקטע הזה פשוט פראייר (מה גם שהמוניות שעומדות מחוץ לתחנת השלום "קורעות במחירים").
אותו כנ"ל לגבי ת"א מרכז
אני קורא לזה "תוספת תחנת רכבת" מי שיכול,רצוי שינסה לתפוס מונית אחרת שומר נפשו ירחק

sdavid1

New member
אמ לא לקחנו מונית ישר כשיצאנו מהתחנת רכבת..
ישר יצאנו מהתחנת רכבת פתאום אני רואה מלא מוניות מחכים בחוץ אמרתי תראו איפה הם מחכים הגנבים האלו,וברור שאני יודעת שהם קורעים במחיר .. אז לא לקחנו מונית ישר התחלנו ללכת ברגל..ואז הגענו לעזריאלי כזה מסביב..ואמרנו ,איך נגיע עכשיו לדיזנגוף?אז רצינו לשאול אנשים אם זה רחוק משם אם אפשר ללכת ברגל וכמעט ואפחד לא עזר לנו.. אז בסוף טיילנו קצת בעזריאלי עד שנראה מה נעשה ואז יצאנו מעזריאלי אמרנו ,טוב עזבו נקח מונית ובסוף מצאנו מונית על הכביש עצרנו אותה ואמרנו לה 25 יעלה לנו? אז היא אמרה תעלו ,עלינו מה נעשה .. לא נורא פעם הבאה נדע שיש את קו 63

mister K

New member

הקפצה

dan120

New member
צריך עזרה בבקשה..
איך אני מגיע לחניון אגד בחולון? אם אני עולה בצומת מלאכי על 369 איפה אני צריך לרדת בדיוק בשביל לעלות על קו 86? ניסיתי לראות באתרים שלהם ולא הבנתי מישו יכול להסביר לי בבקשה?

olli3

New member
מנהל
צריך עזרה בבקשה..
איך אני מגיע לחניון אגד בחולון? אם אני עולה בצומת מלאכי על 369 איפה אני צריך לרדת בדיוק בשביל לעלות על קו 86? ניסיתי לראות באתרים שלהם ולא הבנתי מישו יכול להסביר לי בבקשה?
אתה יורד בצומת חולון
תשאל את הנהג או את הנוסעים, הנהג בטוח יודע, שאר הנוסעים גם הם. זה צומת בשיפוצים, הגשר של נתיבי איילון בבניה שם כבר שנים. אתה עובר לצד השני לכיוון חולון (כיוון צפון). יש שם מספר תחנות שבהן קו 86.

mister K

New member
אתה יורד בצומת חולון
תשאל את הנהג או את הנוסעים, הנהג בטוח יודע, שאר הנוסעים גם הם. זה צומת בשיפוצים, הגשר של נתיבי איילון בבניה שם כבר שנים. אתה עובר לצד השני לכיוון חולון (כיוון צפון). יש שם מספר תחנות שבהן קו 86.
התחנות חכיוון חולון הן בכיוון דרום!

mister K

New member
צריך עזרה בבקשה..
אפשר גם עם קו 73 עד קרית בן גוריון ומשם ברגל.

mister K

New member
לפני הגשר האוטובוס פונה ימינה ויש שם תחנה
שם לרדת? ואז ללכת למקום אחר?
רד שם ותחצה את הצומת לכיוון דרום...
ואחר כך לכיוון מערב. שם נמצאות התחנות לכיוון חולון ושם עוצרים קווים 73 ו-86.

gurfi

New member

חדרה - צפת
איך אפשר להגיע מחדרה לצפת, וחזור? תודה!

Image of me

New member
חדרה - צפת
איך אפשר להגיע מחדרה לצפת, וחזור? תודה!
אפשר גם לקחת 842, 845 מגשר אולגה
(או מצומת נחל חדרה) עד חצור הגלילית, ומשם 450 של ויאוליה או 511 של נתיב אקפרס. אם את נוסעת דרך עכו, חוץ מקו 361 יש גם 501 (בשעות הערב).

מצב
הנושא נעול.
למעלה