שרשור הכוונה ומודיעין 27/3

מצב
הנושא נעול.

harhanegev

New member
כמו בכל שבת, ככל הנראה.

פסח
סליחה שלא פניתי פה מלכתחילה, לא חשבתי שזה מתאים. אוקיי, מישהו יודע באיזו שעה מתחילים האוטובוסים בפסח? כלומר, ביום שלישי, יום אחרי ליל הסדר? זה יוצא בתאריך ה-3/04/07.
כמו בכל שבת, ככל הנראה.
ליתר ביטחון, מומלץ שתברר עם חברת התחבורה הציבורית הרלבנטית.

צריפין

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
צריפין
היי לכולם הבת שלי צריכה להגיע מחר מבה"ד 13 לצריפין בשעה 11 לחרפ אלו אוטובוסים מומלצים. או שיש אפשרות גם לנסיעה ברכבת.

urilei

New member
אם יש אפשרות להגיע לרכבת בנתניה

צריפין
בה"ד 13 זה ליד בית ליד. מחכה לעזרתכם. תודה
אם יש אפשרות להגיע לרכבת בנתניה
אז להגיע לרכבת בנתניה, לנסוע ברכבת ללוד, ומשם לקחת 461 עד צומת ניר צבי, מרחק כ-7-8 דקות הליכה מהחר"פ, נסיעה של דקות בודדות באוטובוס. יוצאים מהרכבת בלוד ולוקחים את 461 מאותו צד של הכביש (לא צריך לחצות) כשיורדים חוצים את הצומת וממשיכים בכביש המשני (יהיו קרוב לוודאי חיילים שיהיה אפשר להיעזר בהם)

pinprick

New member
הגעה לתיאטרון תמונע ת"א שונצינו 8

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום! אני צריכה להגיע מחר בערב לתיאטרון תמונע בת"א. אני יוצאת מפ"ת, אני יודעת להגיע לרכבת צפון/דיזינגוף סנטר/שינקין/כרמלית אני ממש לא מסתדרת בתחנה המרכזית החדשה לעומת זאת, והייתי מעדיפה לא לנסוע משם... כמו"כ זו נסיעה בשעות הערב והייתי מעדיפה לא להסתובב לבד ברחובות חשוכים וצדיים בת"א. לא אכפת לי להחליף גם מיליון אוטובוסים (כרטיס חופשי), וגם זמן יש יחסית בשפע. יש הצעות איך להגיע? תודה רבה על כל עזרה!

פתח תקווה-תמונע

שלום! אני צריכה להגיע מחר בערב לתיאטרון תמונע בת"א. אני יוצאת מפ"ת, אני יודעת להגיע לרכבת צפון/דיזינגוף סנטר/שינקין/כרמלית אני ממש לא מסתדרת בתחנה המרכזית החדשה לעומת זאת, והייתי מעדיפה לא לנסוע משם... כמו"כ זו נסיעה בשעות הערב והייתי מעדיפה לא להסתובב לבד ברחובות חשוכים וצדיים בת"א. לא אכפת לי להחליף גם מיליון אוטובוסים (כרטיס חופשי), וגם זמן יש יחסית בשפע. יש הצעות איך להגיע? תודה רבה על כל עזרה!
פתח תקווה-תמונע
עולים על קו 51 ויורדים בתחנה שלפני יצחק שדה, שזה 2 תחנות אחרי עזריאלי.פונים שמאלה לרחוב יצחק שדה(ליד בית ישראכרט הבולט לעין), ובניה הקרובה פונים שוב שמאלה.

עזרה בתל אביב../images/Emo73.gif

עזרה בתל אביב

שלום לכולם! אני צריך להגיע מהקרייה בתל אביב לרחוב שוקן פינת קיבוץ גלויות, בתחבורה ציבורית (אוטובוסים). מהי הדרך הקלה והמהירה ביותר לעשות זאת? תודה!

amit1270

New member
נא לשאול בשרשור של היום - 28/3

עזרה בתל אביב

שלום לכולם! אני צריך להגיע מהקרייה בתל אביב לרחוב שוקן פינת קיבוץ גלויות, בתחבורה ציבורית (אוטובוסים). מהי הדרך הקלה והמהירה ביותר לעשות זאת? תודה!
נא לשאול בשרשור של היום - 28/3

מצב
הנושא נעול.
למעלה